extra ste ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.10.2006
0
1
2
google ... fala qrcu da sam u ovoj 2006 godini naisao na nesto meni stvarno zanimljivo i korsino na netu ... vutra.org nadjoh na google sasvim slucajno i momci mogu samo reci svaka cast za ovo od mene imate punu podrsku i mislim da ce pola mog grada da se uclani ovdje kada saznaju za site ... sada idem pregledati site dalje ima dosta toga a ja sam tek stigao ... pozz svima

LEGALISE IT
 
28.09.2006
3
3
0
42
Preko herbateke. Tražila sam ljekovito bilje i narodnu medicinu, pa mi je izbacio i vašu stranicu, tamo gdje piše o vutri i medicini. i to je bilo to :roll: ljubav na prvi pogled :srtze:
 
04.10.2006
0
1
2
djevojka od bronce je napisao(la):
Preko herbateke. Tražila sam ljekovito bilje i narodnu medicinu, pa mi je izbacio i vašu stranicu, tamo gdje piše o vutri i medicini. i to je bilo to :roll: ljubav na prvi pogled :srtze:

ovo treba nagraditi :> ljubav na prvi pogled , ja0 ja0o ja0 :p :banana_jahach:
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
slažem se sa 4m1r-om.treba je nagraditi.za nagradu neka pošalje malo vutre meni i 4m1r-u i naravno adminima da i njih ne zaboravimo.btw dobro došli
 
28.09.2006
3
3
0
42
Ne radim kao novinar, radim kao PR manager (public relations mgr.) A vutru ne šaljem da se ne rasipa. Svi ste welcome kod mene. Samo kad postavim taj knauf :wink:
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
ja! ja! ja!
vb_wave.gif


:mrgreen:

4m1r je napisao(la):
...mislim da ce pola mog grada da se uclani ovdje kada saznaju za site...

držim te za reč ;)
 
23.10.2006
8
5
3
A kako sam vas nasao!?
pa jednostavno ,malo se interesovao oko marihuane i eto vaseg sajta
procitah ,svideo mi se i odmah se uclanio
 
23.10.2006
0
0
0
Ja mogu reci sledece ,ovo mi preporuèio drug koji nije uplivo u ove mirne vode ali znajuæi me i moje dugogodišnje zanimanje za ovu oblast nije èeko ni trenutak da me obavesti da ne ostanem slep kod oèiju