Facebook VUTRA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Htjeo sam pitat,dali je iko pomislio napravit VUTRA.org na fejsu da se vise izreklamira forum? Da dode vise ljudi?
i tako to,mislim da bi to bio + ,da se privuku novi korisnici na forumu? Ako je netko za to pomocu okolo stranice na fejsu,pa da se i to odradi? Poz vutraši!:)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
S moje strane - NE, NE i NE. To može samo problema donijeti, gomilu spama za koje vjerujem niko nema vremena brisati i još mnogo toga.
Kad i ako se spoji vutra s fejsom ja odlazim s ovog foruma zbog vlastite sigurnosti. Fejsbuk ni nemam iz navedenih razloga. To je samo moje mišljenje.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Znaci green nisi za to jel? Iskreno najvise se brinem za sigurnost prije spama,mada opet bi bilo novih clanova,ja i jesam,i nisam za.. ne znam.. bolje ne?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja sam za NE....

Ko trazi ovaj forum taj ce ga i naci....


Netreba nam navala 14-ogodisnjaka koji su došli sa trube i tu bi malo pričali o vutri i ko je smota većeg topa....

Nisam za komercijalizaciju... Sad je taj radio tu, i jos da se napravi taj vutra televizija lijepo da se radi, prevađa, zalaže itd.... Ali potiho.... jer ipak, nije ovo forum o kiki bonbonima... :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Hebote fejs! Vutra nije komercijala, kad postane legalna onda da. Mogli bi se svakakvih problema izleći ovako, a to nitko od nas ne želi.
Npr. svi ljudi koji lajkaju vutru i imaju pravo ime i prezime bi mogli završiti na informativnom razgovoru....
Progoni, uhođenje, povezivanje s članovima pa se otkrije tko growa, tko ima vutre, mislim da bi sve otišlo u qurac.
Treba ovog trolla zaključati! :spliff:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Dobro ljudi pito sam,opusteno... sad i ubuduce se zna i to je to!! :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Evo, lajkao sam jer si povezao:) Lako za mene ali ne vjerujem da če se itko složiti, bar ne ljudi koji growaju.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Pa gle kad ubiti boljes e pogleda imaju svi pravo.. nije to sigurno,al eto.. bolje da sam pitao nego da sam napravio :) A i evo ima tema,tako da se i ubuduce zna u vezi toga :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Moram biti iskren,ja sam nekad (ne tako davno) također razmišljao pa ćak i u jednom post nudio prijedlog vutra na faceu.Kroz neko vrijeme sam shvatio koliko je to bilo brzopleto od mene i drago mi je što nije zaživjelo,nakon nekog vremena i osobni profil na faceu sam eliminirao.
Dakle ja s slažem sa He-Manom i Grenpowerom,definitivno ne,mislim da Vutri kao sajtu to nebi donjelo ništa dobro.
Zapravo sad tek vidim samo negativne strane i mislim da pozitivnih ni nema.To što sam ja isto to predložio prije nekog vremena je bilo prilićno neodgovorno od mene (mislim da je to najbolja rijeć) stoga se isprićavam svima kojima ovaj forum nešto znaći jer je tema već prožvakana par puta.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nisam ja je napisao(la):
Pa gle kad ubiti boljes e pogleda imaju svi pravo.. nije to sigurno,al eto.. bolje da sam pitao nego da sam napravio :) A i evo ima tema,tako da se i ubuduce zna u vezi toga :)

Osobno sam naletio na stranicu istog naziva, prekopiranog loga i još nekih tekstova s ovog foruma, ali nije zaživjela, a kako se proveo autor ne želim ni zamišljati. Od nedavno nemam face jer je postao pre odbojan, da ne upotrijebim grublju rijeć + sad već i ptice na grani pjevaju o tome što zapravo je taj glupi fejkbuk ;)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
E da zlo da kazem da sam i ja naletio na totalnu slicnu stranicu ovoj nasoj vutri haha.. I te kopirane tekstove sa ove stranice..
mislim cak,odnosno necu imenovat ko je reagiro tamo al sam vidio,reagiro i lijepo upozorio ili tako nesto :)
ma ja imam fejs al imam vrlo malo prijatelja,odnosno samo ljudi s kojima se cujem,i vrlo rijetko odem,cak vise vremena ovdje provodim nego tamo ;)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Eto to nebi bilo lose,mislim da se ne moze preko toga nista posebno..
 

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Ja se ne slazem stim, fejsbuk prati svaki korak (chat,grupe,korisnike), i tako hvata dilere, pusace itd..
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ma daj borisol.. imam prijatelja koji imaju slike profila i jointom u ustima po 4-5 godina vec pa nista posebno..
Ko ce tebe ***** zbog 2 joxa koja isusis,a svi ostali su pametni u šiframa.. opusteno..
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ne treba nam fejs da bi se doslo do informacija i vutre.org... Kome treba docice do ovog foruma i to je to... Uostalom, kako smo mi svi ovde dosli do vutra.org? :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
HighBadger je napisao(la):
Ne treba nam fejs da bi se doslo do informacija i vutre.org... Kome treba docice do ovog foruma i to je to... Uostalom, kako smo mi svi ovde dosli do vutra.org? :)

jest' jazavice, tako je ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.