Facebook

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.01.2011
6
1
0
33
Zakon, ova prva je konkretna i baš je onakva kakvu sam si zamišljao. Samo što ima 500 članova :(
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
:eek:hno:

ova tema je za smet!
facebook je primitivan način života... neka se uvrijedi tko god hoće ali to je istina... facebook je ok za klince do nekih 16-18 godina... ali ljudi koji vam je vrag da sam 40 godina i više "fejsate" ko neka mala djeca, pišete statuse itd... jao, i još da se vutra uvuče u to... hahaha ... :thumb:
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Pa mozda je ideja posto se toliki broj ljudi koristi tom mrezom, da je dobra ideja obrazovat ljude i sirit informacije koje bi tako dosle do veceg broja ljudi? Jesi o tome razmisljao?
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
To se zove obrazovanje ljudi, ne nepotrebni materijal.. Neznam zasto se svadjas vec u 2 teme bezveze u najboljoj volji ti dokazujem da nisi u pravu..
Imas pravo na svoj stav kao i svi drugi, ali nemoj moj omalovazavati.
Necu se vise prepirat ispricavam se na offtopicu
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
ne omalovažavam te, niti sam IGDJE to spomenuo, da bi ti ikojim slučajem mogao zaključiti da ja TEBE omalovažavam

što se fejsbuka tiče, ja iznosim činjenice koje su dokazane...

a to da si češće tu od mene, to se varaš ono, PREVELIKO :icon_lol: (mada ne vidim razloga zašto to napominješ, koda je to neki važan čimbenik, ali ok :icon_lol:) NISI u svakom slučaju!
nemoj dalje, još si friški, a i tvoje izjave baš ne drže vodu, stoga... ja ću nastaviti ovaj razgovor...

ne svađam se, samo ti ukazujem na tvoje greške, uveličavanje fejsbuka na krive stvari i davanje savjeta bez ijednog završenog growa..
vjeruj mi, gremlini su nastanili ovaj forum....


FEJSBUK JE OBRAZOVANJE LJUDI, PA OVO MORAM STAVIT U PROVALE :rofl:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.