Facebook

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.01.2011
6
1
0
33
Zašto nemamo facebook stranicu? Možda postoji razlog zašto nemamo a možda jednostavno nismo napravili, ja neznam. Ja sam za da se napravi facebook stranica po uzoru na http://www.facebook.com/princeofpot
Svaki dan dobijem nekakav update od njega, i odličan mi je njegov fini i smireni pristup pisanju.
Puno više ljudi možemo privuć na fejsu nego što možemo privuć članova na forum.
Šta vi mislite o tome?
 
21.03.2011
25
5
0
33
Ja iskreno nisam za to jer sam 100% siguran da se sve takve stranice pomno prate (provereno na licnom primeru) i da ce na taj nacin da padne mnogo ljudi. Jednostavno ce povezati ime sa fejsa i nik na ovom sajtu i skontati ko ima mnogo vuje i kad tad ce doci ku*vini sinovi.

neko ce se kad tad sjebat i:shit:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Mislim da je to mnogo glupa ideja! Prvo sto, kao sto je vec receno, te stranice na fejsu se prate i moze lako da nas provale i to. A drugo, ja sam licno protiv fejsa! Ja nemam svoju stranicu na fejsu. Previse je komercijalno! Mozda bismo na taj nacin i imali vise clanova, ali ko zna kakvih i ko zna na sta bi ovaj forum onda licio! Ovaj forum je isuvise dobar da bi bio na facebook-u! :)
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
TATARIN je napisao(la):

Jel to znaci da ti vrijedas klosare, ili samo govoris za sebe da si jos gori od njih. WTF..?
Dajte kakvi su vam to komentari, svako ima pravo na izbor. To sto ti govoris je jednostavno idiotski, facebook predstavlja novu eru komunikacije i upoznavanja. Ako ga ti nemas, ili ga nezelis imati nemas pravo govoriti da je to nesto lose. Ovaj forum nije napravljen da bi ti nekoga vrijedao.
ja imam facebook, i potpuno sam normalna osoba.

8bit je dao ideu da se napravi facebook stranica,
a ti koji nemas niti svoj facebook netrebas komentirati i iznositi svoje misljenje o tome.

ideja je odlicna, ali mislim da se ta grupa ili stranica nebi trebala zvati vutra org. I nebi trebala imati nikakvu poveznicu sa ovim forumom. vVec bi se na njoj na jedan lagani nacin mogli ubaciti podaci o ljekovitom ucinku kanabisa, i nekim cinjenicama koje se nalaze na ovom forumu. siguran sam da ih ima na facebooku vec takvih stranica ali na nekom drugom jeziku. Bilo bi super kada bi se to odradilo sa malo vise profesionalnosti.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
ideja je odlicna, ali mislim da se ta grupa ili stranica nebi trebala zvati vutra org. I nebi trebala imati nikakvu poveznicu sa ovim forumom. vVec bi se na njoj na jedan lagani nacin mogli ubaciti podaci o ljekovitom ucinku kanabisa, i nekim cinjenicama koje se nalaze na ovom forumu. siguran sam da ih ima na facebooku vec takvih stranica ali na nekom drugom jeziku. Bilo bi super kada bi se to odradilo sa malo vise profesionalnosti.

Takvih grupa po facebook-u imas na tone! Ja sam svojevremeno imao facebook, ali kad sam cuo da je kolega dobio godinu dana uvjetno i 500 kuna kazne za jednu bezazlenu recenicu na nekoj grupi, rekoh zajebi ti to... Jos jedan naci kontrole naroda. Neznas ko je plavi, a ko nije... Nemam nista protiv drustvenih mreza i nek se ljudi zabavljaju kako znaju i ako im facebook predstavlja sadisfakciju, neka. Meni ne treba nepotrebnih problema zbog jednog krivog posta ili komentara.
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
born_to_be_green je napisao(la):
Takvih grupa po facebook-u imas na tone! Ja sam svojevremeno imao facebook, ali kad sam cuo da je kolega dobio godinu dana uvjetno i 500 kuna kazne za jednu bezazlenu recenicu na nekoj grupi, rekoh zajebi ti to... Jos jedan naci kontrole naroda. Neznas ko je plavi, a ko nije... Nemam nista protiv drustvenih mreza i nek se ljudi zabavljaju kako znaju i ako im facebook predstavlja sadisfakciju, neka. Meni ne treba nepotrebnih problema zbog jednog krivog posta ili komentara.

Znam da ih ima na tone ali u tome i jest stvar. Ima ih na tone ali ne na jezicima bivse jugoslavije. Svacas sto sam mislio reci. Slazem se da treba paziti, ali netreba napraviti grupu, nego stranicu za nekakvu svrhu nekakav pokret. Mislim da se tu facebook nije dovoljno iskoristio. Npr. napravimo stranicu ciji bi se podaci mogli citati bez da postanes fan te stranice. Svacas, poput vutra org, samo se na vutri moras uclaniti. Skroz slicna stvar ali opet razlicita. Zato jer se na stranicu nebi objavljivale informacije o uzgoju vec samo o ljekovitosti. ta stranica vjerovatno nebi imala puno fanova ali tko god bi naletio na nju nesto bi novo saznao. Sjeti se sebe kad si prvi put cuo da se marihuana koristi za lijecenje tumora ili autizma ili secernih bolesti. nisi vjerovao a onda si guglao i guglao i guglao i sada si tu.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
HighBadger je napisao(la):
Mislim da je to mnogo glupa ideja! Prvo sto, kao sto je vec receno, te stranice na fejsu se prate i moze lako da nas provale i to. A drugo, ja sam licno protiv fejsa! Ja nemam svoju stranicu na fejsu. Previse je komercijalno! Mozda bismo na taj nacin i imali vise clanova, ali ko zna kakvih i ko zna na sta bi ovaj forum onda licio! Ovaj forum je isuvise dobar da bi bio na facebook-u! :)
Ovako nekako:thumb:
Povezivati fakebok i vutru je rizično i glupo. Tko traži nači če. Moje mišljenje.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ako je nesto tako moguce napraviti na fejsu bez da lajkas nesto i tako ostavis svoje podatke onda moze... mada sumnjam jer unapredjenjem te drustvene mreze, svako tvoje kretanje po istoj ostavlja tragove... a i slazem se s Greenpower1, ako te interesira, ne treba ti fejs da potakne razmisljanje i stavi te u polozaj da guglas. Peace!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
brucos71 je napisao(la):
siguran sam da ih ima na facebooku vec takvih stranica ali na nekom drugom jeziku. Bilo bi super kada bi se to odradilo sa malo vise profesionalnosti.

Ima ih poprilićno i sve sadrže podatke odnosno tekstove preuzete sa vutra.org...I nemoj ljudima govoriti da su im komentari idiotski...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....upravo to, slazem se sa svima.....je*es facebook dok mi imamo vutra.org.....=)

....ni ja nemam facebook i smatra da je to najvece smece od drustvene mreze i bio bi najsretniji kad bi ga ukinuli....
 
21.03.2011
25
5
0
33
brucos71 je napisao(la):
Jel to znaci da ti vrijedas klosare, ili samo govoris za sebe da si jos gori od njih. WTF..?
Dajte kakvi su vam to komentari, svako ima pravo na izbor. To sto ti govoris je jednostavno idiotski, facebook predstavlja novu eru komunikacije i upoznavanja. Ako ga ti nemas, ili ga nezelis imati nemas pravo govoriti da je to nesto lose. Ovaj forum nije napravljen da bi ti nekoga vrijedao.
ja imam facebook, i potpuno sam normalna osoba.

8bit je dao ideu da se napravi facebook stranica,
a ti koji nemas niti svoj facebook netrebas komentirati i iznositi svoje misljenje o tome.

ideja je odlicna, ali mislim da se ta grupa ili stranica nebi trebala zvati vutra org. I nebi trebala imati nikakvu poveznicu sa ovim forumom. vVec bi se na njoj na jedan lagani nacin mogli ubaciti podaci o ljekovitom ucinku kanabisa, i nekim cinjenicama koje se nalaze na ovom forumu. siguran sam da ih ima na facebooku vec takvih stranica ali na nekom drugom jeziku. Bilo bi super kada bi se to odradilo sa malo vise profesionalnosti.

Kao prvo nisam hteo nikoga da vredjam. Upotrebio sam samo rec klosar da ne bih pola sata objasnjavao da mislim na idiote koji su nepazljivi i koji ce da sjebu stvar.
Kao drugo nemoj da mi popujes o facebooku jer sam ja bio na njemu. Veoma ga dobro istrazio, za vreme svog boravka na njemu hakovao vise od 500 profila, zynga poker, mafiawars, pet vil, itd.

I mislim da ce svaki KLOSAR shvatiti da kad JA (sa minimalnim znanjem o hakovanju) imam pristup na vise od 500 profila sta ce onada da rade oni koji su obuceni za to.

I nemoguce je odraditi sa vise profesionalnosti. JER UVEK SE NADJE ONAJ SLUCAJNI CLAN GRUPE KOJI POGRESI.

A i kao sto je HighBadger rekao: "Ovaj forum je isuvise dobar da bi bio na facebook-u! :)"
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
A dobro malo pretjerujete. Ok, nije dobro povezati vutru i fejs zbog sigurnosti jer se forum bavi osjetljivim temama, ali neznam zasto vam je facebook toliko los? Mislim, bas svasta mozes od toga da saznas gdje i kad je svirka neka, dijeliti fotografije, cuti se s nekim ljudima na interaktivan nacin na koji nebi imao prilike preko recimo maila.. Shvacam da se sve prati, al eto nije kao da te neko sili da pises takve stvari. jedino mislim da bi trebao imati neku dobnu granicu registracije..
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....a tko ce kontrolirat tu dobnu granicu, sve je to dobro dok ti neka pedofilcina ne spreha maloljetnu sestru preko fejsa i dok ne postoji mogucnost da dode do nje a dovoljno je da mu ona da broj....prestavlja se ko netko sa 18 god a ima vise od 40....

....tko ce to kontrolirat i zabranit mu da na svoj profil stavlja slike nekog decka od 18 i predstavlja se kao takav, onda mu neka neduzna curica da broj i dogovori date, nedaj boze da dode do tak neceg, nezelim znat sta bi bio u stanju napravit.....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
....a tko ce kontrolirat tu dobnu granicu, sve je to dobro dok ti neka pedofilcina ne spreha maloljetnu sestru preko fejsa i dok ne postoji mogucnost da dode do nje a dovoljno je da mu ona da broj....prestavlja se ko netko sa 18 god a ima vise od 40....

....tko ce to kontrolirat i zabranit mu da na svoj profil stavlja slike nekog decka od 18 i predstavlja se kao takav, onda mu neka neduzna curica da broj i dogovori date, nedaj boze da dode do tak neceg, nezelim znat sta bi bio u stanju napravit.....

U potpunosti se slazem... Mislim da je laznih profila vise nego istinitih... A neki imaju i po 5 komada...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....e bas iz tog razloga mrzim fejs i nemam profil.....
 
17.01.2011
6
1
0
33
Ima na fejsu već gro takvih grupa ali nijedna ne radi ništa pametno, samo postaju slike budova, smiješne klipove itd.
Treba napraviti jako dobar fejsbuk sajt o medicinskim ucincima vutre ali ne povezivati ga sa vutra.org. Treba biti sve uredno, imat puno linkova na korisne i učinkovite filmiće, pisati redovito članke da dižu moral ljudima, šire svijest i obrazuje narod. Da taj sajt bude nešto šta može rasti i prikupljati ljude a NE da mu primarna svrha bude lajkati vutru da frendovi vide da si genser.
A facebook je odlična stvar ako ga znaš pametno koristiti, ljudi koji lajkaju svakakvi ***** i natječu se u lajkovima imaju fejs zatrpan i zaspamiran i ne služi ničemu. Ja sam sebi uredio face tako da svaki put kad odem na njega saznam nešto bitno oko tema koje me zbilja zanimaju, odličan je alat za širit propagandu ako si pametan, diskretan i znaš šta ljudi žele vidjeti i čuti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.