Famozni Z7 vs karcinom pluća?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Bio sam sa sapatnikom jednim kod kolege.
Baš je ostavio dobar dojam, da ne leži u krevetu, reklo bi se da je zdrav.
Malo preplanulo u licu, odaje takav dojam. :sun2:
Ali brzo dođe do izražaja doticaj sa uljem, malo ga muči pamćenje pa sam mu morao ponavljati neke stvari od zadnji put. kad nije na ulju nije takav;)
Neće još na pregled dok ne odradi tu cijelu kuru s kapsulama (ima ih još za cca dva tjedna).
Također i ulje domaćice je i dalje u igri, ali radi se na tome da bude neko s pedigreom.
Žali se da je stekao toleranciju, pa mu je malo 1 g dnevno :respect:, ne puca ga ???????
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
zanima me dal se ovo za pamcenje odnosi samo gde postoji velika koncetracija thc i jel on glavni krivac
ili postoji i kod sorta sa manjim udelom thc? i koliko bi trebalo da se pauzira da se tolerancija izgubi?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
On vjeruje RS, i njegovim količinama (1 g dnevno)...
Meni su komentirali samo da su mi oči bježale kad sam bio na toj RS shemi, pamćenje me služilo...
Vidjet ćemo kako će biti s nekom koja ima pedigree ( u planu je i ww, a i kraljica z7). Tu će pamćenje bolje funkcionirati, bar tako mislim...
Bojim se da z7 ulje baš i ne možeš jesti po 1 g dnevno, ali vidjet ćemo...
Dao sam mu da proba i baš ga je uspavalo, zbog toga mislim da je nemoguće to ulje 1 g dnevno jesti.
Svi koji su ga probali rekli su mi da to ulje nije baš za zeku, nego je baš za liječenje.
Na svom iskustvu ti mogu reći da je meni od kure od 3 mjeseca i pojedenih 55 g trebalo cca mjesec i pol dana da mi se tolerancija izgubi...
Ali neću mu dozvoliti da naglo prestane, nego da postepeno smanjuje s tog 1 g :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
opet sam navratio do prijatelja neki dan....
moju ženu je totalno šokirao s nastupom, rekla je da uopće ne izgleda bolesno, da sav sjaji nekako....
čak se i povela priča o tome, da joj se slično desi, da ne ide na kemo, ostalo sve znate :thumb:
za 10ak dana završava sa kapsulama, pa se nadam da ćemo vidjeti nekakve nalaze, da vidimo šta je napravilo....
Idalje nastavlja s uljem domaćice - to mu je stalna terapija :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Opet sam navratio do prijatelja, nabavio je neko novo ulje, dosta jače od onog staroga, nisam kušao ovo novo, staro sam na vap probao i mislim da je sativa neka bila u igri, a ovo novo ga razbija, totalno ga uspava (nadam se da je indika), kapsule punjene z7 je ostavio ono malo da ih ima samo za noć.
Imao je fazu povraćanja za vikend (ne znamo koji je točan razlog), ali smirilo se sad je opet sve OK
Vidjet ćemo šta se dešava s pregledom (naravno da zdravstvo ne žele trošiti ni vrijeme ni novac na otpisane), bilo bi super da u bolnici svojoj napravi pregled jer oni imaju stare nalaze i lako vide šta se dešava, ako ništa ići će negdje privatno... :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
nema više kapsula od z7, sad je samo neko no name ulje u igri, ali uskoro će biti neko s pedigreom (ww)...
na njemu se ne vidi nekih promjena što se tiče zdravstvenog stanja, izgleda da nema do ulja (z7 , naravno), kapsule vjerovatno pomažu ukoliko se osoba odmah odluči za :maryjane: , a ne nakon 30ak kemoterapija, i to ulje (z7) je uskoro u planu... :dada
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nisam već dva mjeseca ništa napisao ovdje, sad će biti i novosti, nadam se, frend je dosta loše.....
Ali s druge strane sad ima z7 ulja, tek je počeo, pa ćemo vidjeti kako mu bude... :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Čuo sam se s prijateljevom boljom polovicom, ona je puna hvala za z7 ulje...
Kaže da ima apetita da dobro jede, da dosta spava i odmara i ono njima najvažnije nema bolova...
S prijašnjim uljima nije baš bilo tako...
Budem uskoro do njega da malo popričam.... :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ej damsa tek sad sam vidio tvoj post
Navratio nakratko kod prijatelja...
Teško je, užasno teško nekome promijeniti mentalni sklop, kad se čovjek preda i boravi u krevetu već godinu dana...
Samo za usporedbu, isti tip raka kod druge osobe, a totalno drukčija slika o njoj; vesela, nasmiješena, prpošna... Ona je rak stavila (po najnovijim nalazima) u stanje remisije i dobila je sad vjetar u leđa...
Isto koristi ulje...
Mora osoba samu sebe uvjeriti da će se izliječiti, bez takvog nastupa izgleda da nema rješenja, ali vidjet ćemo dalje...
 
05.09.2013
4
0
3
Slažem se s gore navedenim oko stava, te da nema predaje. Uglavnom dok je čovjek pod kemoterapijom, (a pričam to iz iskustva sa majkom), čak i mogu razumjeti da mu je dosta svega i da gubi snagu i volju, jer to je svirepo trovanje, ali ako pređe na alternativu i ulje i ne vjeruje u to, iako su nuspojave gotovo zanemarive u odnosu na kemoterapiju teško da tu može biti uspjeha. Nažalost.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
nisu nikad uvjeti bolesti isti rak ima vise okidaca ako je samo zbog vanjskih cimbenika (kemija,zracene teski metali i tak to) lakse se leci ako je rak proizaso prvobitno iz stresa straha i psiha je u ***** a uz to su uvjek i oni prvi cimbenici teze se ljeci jer psihu je tesko popravit ako nema 100 postotne vjere i nade i sigurnosti u ljek i izljecenje u svakom slucaju ulje izljeci 7 od 10 pacjeata sa rakom to su najbolje sane koje postoje ako se tome pridoda zdrava prehrana izbacivanje rafiniranog smeca poput secera i bjelog brasna i jake detoksikacije sanse se jako povecavaju ali to zapacjenta cesto znaci i promjena zivota koju nije svako sposoban napraviti
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
pozdrav mazar! :wave:

evo ovako.. majka je došla kod mene sinoć, sa ukočenim vratom i rukama.. htjela je malo ulja.., dala san joj.. malo više nego zadnji put. otprilike dva zrna riže.. oko 18.30h.. nakon uru vrimena osjećala se bolje.. ubrzo su otišli ća, i nismo se čuli do maloprije.. zove me sad i kaže da ju je sinoć oko 23h uvatila muka, povraćala je, i nije se mogla uspraviti.. jutros nije išla na posao, cijeli dan spava, vrti joj se i boli je trbuh.. smijemo se tome, ali nije mi svejedno.. u čemu san pogrišila? jesan li pretjerala sa količinom?
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Nisam pratio,ali sam nešto čitao o tebi,tj tvojoj mami.. da nisi možda malo pretjerala? Neznam koliko kontinuirano uzima ulje,ali dva zrna riže su puno,ako nije stekla malo veću toleranciju!?!?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bosko3