Fantasy Role Playing

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Hej ljudi!
Da li neko frp-uje sa ovog foruma?
Ja da!

Trip je kada smo svi napuseni pa ispadne vrlo kreativna prica i intuitivno odigrana... ali ponekad ispadne nebulozno i smesno...
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
par puta sam bio tu kad se frpovalo...nista posebno, mislim da znam da iskoristim vreme na kreativniji nacin, mada ako ste toliko drogirani onda kontam da ti je sve jedno da li frpujes jer si u svakom slucaju u gadnom tripu
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ja se ne drogiram! Ja pusim cannabis. Meni su to dve razlicite stvari.

Dok frpujemo pola ljudi crta, pola prati pricu a Game master na licu mesta smislja pricu sto kreativnije. I uz sve to ide muzika iz heroes 3 ili gospodara prstena. Drugari dok su igrali dosli su na ideju da urade strip koji ima pricu koja bi se i tolkinu svidela. Mislim da je to vrlo kreativno...
 
Zbog bivše mi se fakat gadi fantasy i veæina stvari kaj ima veze s time. Prevarila me s likom s kojim se igrala toga na nekom forumu.
A i inaæe mi je to više ogranièavajuæe nego kreativno, ne volim se striktno držati jedne tematike, što svi ti prenabrijani, ogranièeni fanatici rade.
(Danas sam fakat prezloèest)
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
pa da dobro, ima i toga, slicna prica samo sto se desilo mom ortaku, nesto se pokacio sa ribom i ona se smuva sa nekim retardom frpovcem....
ma kul je bitit mastovi nego nebitno da li si navaren ili pijan, fakat je dasu to uglavnom priche za malu decu- trolovi tripovi , dzinovi, magionicari ma mislim gledaj harry pottera ako volis to...
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Ne može Gugl da objasni to, kao što mogu Vutra orgovci. :)

ps
Weed ran, Jel ti ovo Mejnard na avataru.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Kao prvo, nisam ja sa tobom èuvao ovce da bi mi se tako obraæao.

Kao drugo,ništa nisam video u topiku. Dobro, skontao sam da je to nešto tipa Dendžens & Dregons, ali zanimaju me pravila i i ostalo.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
izi skenkin, pipl :roll: izi...

bilo je nekih blijedih pokušaja slobodnostilskog frpovanja, no kako skontah da je ril lajf jedan premaštoviti f odluèih tu da igram svoju ulogu :wink:

a inaèe voljeh i fantasy literaturu(sf opæenito, naravno meðu ostalim mnogobrojnim pravcima 8)), jerbo ima jebenih teorija postavki sveta i svemira, koje su me, naposljetku, dijelom i izgradile :D

luv
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Frp iliti fantasy role playing... Prevedeno znaci uzivljavanje u ulogu lika u svetu fantazije.

Znaci ti vodis lika (kao u Morrowind-u, Ice Wind dale-u...) a Game Master vodi pricu, ima statistike, oruzja, monstera...
Ljudi najbolje shvate kada im kazem za gospodara prstenova.. e pa zamisli da si ti Legolas, tvoj drug frodo... A Game Master ti govori sta se dogadja i ako imas mozga i maste ti stvaras sliku u glavi i pricas sta radis...
Nekima je to odbojno (svako ima pravo na svoje misljenje).
Ja igram Dungeons&Dragons 3.5 edition... Postoji i midle earth i jos dosta frp-a.
Moze da se igra i staw wars frp. Vrlo je zanimljiv (light saber, jedi-i, tripozne planete, space ships).
Sve u svemu nema granica sta ti padne na pamet mozes da igras...
a... da... mozes da igras i real life frp. ili cyber punk frp (post apokalipticni(mad max 3)).
Ja sam igrao dosta rpg-frp igrice na kompu i onda su me drugari terali da probam na papiru. I svidelo mi se, mnogo je bolje od kompa: interakcija sa pravim ljudima, mastovitije, kreativnije, jos ako si napusen wooow to dobija skroz drugu dimenziju...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Uh bre ljudi pa to mi zvuci kao gubljenje vremena ili trosenje viska vremena na prazne stvari... :?

Samo napred ako vas to ispunajva... :D
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Da... Trazi mnogo vremena. Jedna seansa traje i 3-4 sata. Ja nisam igrao vec 2-3 meseca (nemam vremena).

Recimo da ljudi koji igraju sa mnom su: 2 na likovnoj akademiji, jedan slobodni umetnik (crta, vaja, pise, gaji ustvari znate ga on je zivot_i_napusenije na ovom forumu) i jedan drug koji svira u metal bendu...
Ja sam vise komp i gaming freak...

Da bi bio dobar game master moras da znas da pises(mislim na knjizevno pisanje), da crtas, da glumis, da budes mastovit i kreativan...

Ma sta se ja mucim. Ako se nekome ne svidja taj trip nema mu pomoci. Svako ima pravo na svoje misljenje...
Kao sto rece neznalica ako te to ispunjava... (ovo ispunjavanje zvuci malo gay :D ali ako niste homofobi ispunjavanje je gay mislim OK hahaha :D )