FANTOMSKI BOLOVI - POČETAK LUDILA - NERVNI SLOM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Poštovani moji vutraši daj bacite koju pametnu na iznad navedenu temu, samo da ne idemo u skrajnost!
Naime potrebna mi je pomoć gde savremena medicina-tablete (OPIJATI),i alternativa ULJE kanabisa, inhalacija istog više nemaju učinak opuštanja i uklanjanja bolova.

Ne znam a ni oni ne znaju da mi pomognu pri stvarima navedenim na spisku.

  • oštar sekajući bol iz predela prsnice preko vrata iza desnog uha
  • oštar sekajući bol iz predela prsnice preko desnog presnog koša
  • oštar sekajuci bol iz prsnice na kičmeni stub i lopaticu
  • trnjenje cele desne šake, deformacija pristiju
  • oštećenje pneuralnog živca desne ruke
  • pražnjenje kanala kosnega moza desne nadlaktice i cemetiranje istog sa cemetnom blombom .
SUOČAVAM SE SA SVIM STVARIMA ISTOČASNO!!!
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Uh zvuci bas opako. Ja imam probleme vec nekih godinu dana, muce me bolovi u kolenima lekari kazu da je u pitanju hrskavica. Hiljade kojekakvih rezultata (busili mi vene 10 dana svaki dan, izgledao sam kao heroindzija) trpali me nekim lekovima koje nisam zeleo da pijem, probao sa nekim alternativnim metodama i malo ublazio simptome. Medjutim u poslednjih 10-15 dana opet ista prica.Takodje mi se desava da mi malo utrne leva ruka, a kada vozim bajk obe.
E sad stizem do dela za koji se nadam da ce pomoci i tebi. Sticajem okolnosti dosao sam do coveka koji se bavi namestanjem nerava u kicmi. Pre dva dana sam isao na prvi tretman, juce na drugi i vecers bi trebao opet da odem. Pre nego sto sam otisao kod doticnog gospodina budio sam se jakom napetoscu u predelu kolena, juce preko dana sam nesto radio, malo se opteretio i oko podne me sustigli jaki bolovi. Medjutim jutros kada sam ustao skoro da je bol potpuno nestao.
Vecina problema krece od kicme i ukljestenja nerava, jednostavno nerv se zaglavi izmedju prsljenova i ne moze da vrsi svoju funkciju, tj. da hrani delove tela za koje je zaduzen.
Moja preporuka je da pokusas da pronadjes nekoga ko ti na slican nacin moze pomoci.
Zelim ti puno srece :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
01.08.2015
48
14
8
52
Googlaj bownova terapija.

Imao sam probleme od desnog kuka do gleznja, nakon 5 terapija skoro ko novo.
u principu terapevt igra na tjelo ko na gitaru.
mozda ce pomoc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Za to što pišes mora biti neki razlog. Nešto ne valja na u tvome tjelu.
Može biti uklesten živac u hrbtenici. Daj razmisli kada je to počelo ili posle čega je to počelo. Sta se tada promenulo. Kronološki to napisi ovdje.

Bez toga nema pomoći. Jer do sada si samo tlačio simptome, nisi jih sanirao.

Pogledaj ovo.

http://www.viva.si/Bolezni-prebavil-Gastroenterološke-bolezni/2673/Žolčni-kamni
 
Poslednja izmena:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Prijatelju iz dana u dan situcajija je slabija, mislim da ova endoroteza stvara ogromne probleme, da definitivno je povezano s nekim zivcem je je bolecina vise pekuca nije svakdanja, prolaza me mravljinci od iza desnog uha preko ampultitane kljcnice kad dodje na to mesto se siri po svuda
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Prijatelju naredio sam emg koji mi je kokazao da su 3 zivca sjebana jeda fizicki presecen to je obično trnjenje i ne boli drugi je pod upalom, a treci sutra idem na scintigrafiju sa markerima na leukocite sumljaju isto na upalu ali nisu sigurni zajebali su sa ovom protezom definitivno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
To sam i ja pomislio, da ti se nije upalilo oko proteze. Zna tijelo tako reagirat na strano tijelo.
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ma ovakvu operaciju su prvi put radili vidiš da doktorima nije nista jasno :) ,a samo proteza spaja kljucnicu prsnicu i na nju su vezali sve ligamente malo su zakoplicirali sve skupa