Farbana vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
gledam po internetu sve neka ljubicasta,crvena,plava i crna trava.Znam da genetika ima velike veze ali i uvjeti u kojima raste pa da neko malo pojasni bilo bi lijepo za vidjet.
mislio sam sve prevest al mrsko mi. pa ako znas engleski evo ti clanak
http://herb.co/2016/08/25/bud-colors/

uglavnom na boju utječe genetika, ph zemlje, temperatura, vrsta rasvjete, nedostatak nutrijenata

imas Ljubičastu Purple Urkle, Grandaddy Purple
Crvenu/rozu Pink Flower Shaman
Narandžasta Olive Oyl, Kandy Skunk, Alien OG
Žuta Wicked OG, Grapefruit, Lemon Kush
Crna Black Willy , Black Tuna

ovo sam izvuko iz clanka
da li je itko na forumu uzgojio neku crnu sortu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: donkyhot

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Farbanje nekuzim ali prije nekih 8-10 godina posadio sam domaje i od zenskih sto su ostale jedna je bila purpl komplet ljubicasta i pocastio sam forum slikama ali nesjecam se nickname iz tog doba.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
3a6f821edb4e9acee4d921d0749ff614.jpg


a jel zdrava ta boja za pusit...nije da bi probao al eto pitam
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
@Stipe ovo sa cokoladom je poznato odavno, za sorte koje su jake i grebu grlo, i sipa se po zemlji oko 3 nedelje pred berbu, jer posle se ispere skroz, ali posto je sipano pre zadnjih 15 dana uticace na ukus, pa bude sladji i blag, nije poput stavljanja hed-a u kesice sa ukusima za kolace, tim ljudima bi ja zabranio grow :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
ma nas u cemu je stvar. kad bi skupio na jednu hrpu sto sve ljudi stavljaju u ganju, mogao bi skuhat jedan dobar rucak i desert ;)
takodjer, mogao bi i dekorirati jedan manji stan. Cijele ribe u zemlji, gumice, spangice, mirisne soli, cokoloda, psecja dlaka, peroksid, drvene kuglice sa sjedala iz opel kadetta 1.6D, sta jos.... vec sam zaboravio sve a nisam ni poceo nabrajat.
growanje je jednostavno i sto je jednostavnije, to su rezultati bolji. ova kemijanja su nepotrebni i neucnikoviti visak.
ako netko zeli komplicirat, onda postoje provjereni i ucinkoviti nacini za kompliciranje :) al ok. bolje i cokolada neko dog shit :D
 
Poslednja izmena: