Fast & Vast Auto, Biodiesel Mass Auto, Cotton Candy, Strawberry Blue, Critical Kush - Outdoor 2014 b

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.03.2014
30
21
8
Pozdrav svima.. Nakon dužeg razmišljanja, a i prvih tegoba sa sjemama odlučio sam napraviti dnevnik. ovo mi je prvi grow i sadit ću outdoor (kao što se vidi u naslovu)

sad nešto o sjemama:

Heavyweight Fast&Vast AUTO FEM
Genetics : Afghani x Skunk x White Dwarf
Type : Indica 80%, Sativa 20%
CBD : 0.8%
THC : 17-19%
Flowering time : Autoflowering
Harvest : Approximately 8 weeks from germination
Plant Height : 100m-120cm
Yield : 600-800gr/m2

Advanced Biodiesel Mass Auto Fem
Genetic: AutoDiesel x AutoCritical
  • Yield: 300 - 400 gr./m2
  • THC: 17%
  • Indoor height: 50 - 100 cm.
  • Outdoor height: 100 - 150 cm.
  • Indoor flowering period: 60 - 70 days
  • Harvest: From April to November

Barneys Critical Kush Feminised Seeds
Type: Indica
Yield: 750gr/m2
Height: 80-90cm
Flower time: 55-60 days
Harvest time: End September
THC: 25%
CBD: 2.1%
Genetics: Critical Mass X O.G. Kush

delicious cotton candy fem
Type: mostly sativa
Flowering: ~69 days - only female seeds
Yield / Quantity Indoor: The crop of this strain is high.
General Impression Indoor: is all together extremely good and very recommendable.
Strength / Lasting Effect: The weed is very strong and long lasting.

Strawberry Blue fem
Lineage: Strawberry/new Blue line
Genotype: 75% sativa / 25% indica
Grow Method: indoor/outdoor
Harvest Time (indoors): 65-70 days
Harvest Time (outdoors): early October
Yield: 350-450g indoor / 350-500g outdoor
Taste: Sweet, fruity
Aroma: Fruity
Effect: Cerebral
THC: 20%
Resistance to Mould: Medium
Resistance to Pests: Medium
Medicinal Value: Medium


sve su stavljene u vlažni papiri i kako su izlazile tako su i presađene osim jednog Fast & Vast-a, stvarno neznam u čemu je problem s njim ako je drugi proklijao.. on već 10 dana klija, prije 3 dana sam vidio da se malo otvorila sjema al od tad nikakvog pomaka... pa bi mi bilo drago da mi neko kaže do čega je to da nemoram razmišljat jesam li ja nešto kriv..

10.4. su izišle cotton candy i strawberry vjerojatno jer su one prve posađene i šta se mene tiče za sada jako dobro napreduju u protekla 3 dana svaki dan vidim neki pomak i to me čini mega sretnim :DDDDD

za grow ću koristit humus i neću gnjojiti s ničim u fazi vege (jer računam da ima dovoljno hrane iz humusa za fazu vege), a za cvjetanje big bud pa ćemo vidjeti..

eto toliko od mene za sada uskoro će doć slike ovih šta su izišle i to je to... sretan grow svima i pozz :smoke18:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
lako moguće da se ova sjemenka što kasni ugušila ako je bilo previše vode. čim si vidio da se malo otvorila, trebao si to direkt u zemlju i gotovo. bitno da je druga uspjela...

sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zečetinadebela

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Sretan grow
Ova što nije nikla nakon 10 dana,nemoj se iznenaditi ako i ne nikne.Prošle godine sam imao takvu jednu oridžidži sjemenku koja eto na žalost nije proklijala.
No,nema veze ...neka ti ovo ostalo uspije i to je to :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zečetinadebela
10.03.2014
30
21
8
@CHILI @POWERSEED hvala na savjetu! :D a ništa onda ako vi to predlažete tako ću i napravit za sada su u humusu u čašicama jer sam mislio da je to dobro za nju al ić će za par dana nadam se u taj mix humusa i zemlje samo da se malo razviju, valjda neće previše stagnirat dok su samo u humusu... pozz


@metalmaniac a neznam svima su bili isti uvjeti i sve su izišle samo ta nije, a nisam je stavio u zemlju jer je sjema samo malo bila napukla dok su ostalima izišle klice po 2 milimetra i one su odma stavljene u čašice pošto sam pročitao negdje na forumu da se mogu sjebat klice ako ih se pusti da više narastu...

@venlo a već sam se danas pomirio s tim da neće izać, al nema veze neka izguraju ove ostale ja zadovoljan.. samo mi je malo krivo jer mi je automat zakazao, a u njih sam najviše nade polago, al šta je tu je
 
10.03.2014
30
21
8
Fotografija0133.jpg
cotton candy star 4 dana

Fotografija0135.jpg
strawberry blue 4 dana

Fotografija0140.jpg
i critical vjerojatno sutra izlazi, ako možete primjetit da je izišla na površinu samo mora ljušturu odbacit :3
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore and CilI
10.03.2014
30
21
8
hahah prvi grow pa se mogu malo vadit na neiskustvo :p al eto sve više i više uviđam da je otvaranje dnevnika pun pogodak, jer je meni rečeno da je to dovoljno zemlje jer kao velike su čaše i da tu nema problema -.- al šta ću sad je gotovo eventualno ako zaostali fast and vast proklija ide u posudicu punu zemlje :D
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Neće biti haha kada budeš malo imao gore.
Presadi odmah u 1-2 litara posude, kupovni substrat i 20% humusa.
Imaces outdoor, gdje u posudama ili sumi?
 
10.03.2014
30
21
8
a znam da će brzo provirit korijen kroz rupe svjestan sam svega toga haha al neće odma sutra pa dobijam na vremenu... a ić će u zemlju nikakve posude lakše mi je za gnjojit i sve, jer u posudi ih mogu pregnjojit i onda sam u ku*cu skroz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
nemoj zeznut ko ja pa onda spasavat stvar !
pre malo zemlje i ta casa(rub) smeta svjetlu da dodje do nje kak treba...i biljka ce dat sve od sebe da se izduzi prema svjetlu(u kratkom vremenu)...a onda ces imat problem da ti ne pukne takva izduzena slabasna.
 
10.03.2014
30
21
8
a vidit ću danas šta ću poduzet u vezi toga za sad to dobro šiba, sinoć mi je padala kiša a nije me bilo kući pa sam ih u ponoć samo pokrio s pločom da kiša ne pada direktno na njih i preživile su ogroman pljusak hehe i unatoč kiši i vjetru Critical izašao iz sjeme i sad i on juriša ka nebu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe