Fast & Vast Auto, Biodiesel Mass Auto, Cotton Candy, Strawberry Blue, Critical Kush - Outdoor 2014 b

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.03.2014
30
21
8
str_blu.jpg




cotton.jpg



critical.jpg




1517489_879253808767384_5365989577246527070_n.jpg




bio.jpg



sve skupa

sve.jpg




nemogu se sjetit kad je koja izišla ni koliko dana imaju to ću pokušat neki drugi put napisat kad budem pribraniji ;) ... al uglavnom nakon šta su se smrzavale vani i nakon šta neke nisu htjele izaći na hladnoću stavljene su u box na 12/12 svijetlo i temperaturu od 25 do 32 co pa su nakon početnog temperaturnog šoka izišle i biodiesel i domaja... biodiesel je jučer izišao i do danas je bio neformiran i u sat vremena danas na suncu je postao ovo šta je sad, baš se mogla vidjeti transformacija što me oduševilo :D ... fast and vast je konačno odlučila proklijat te je shodno tome i stavljena u posudicu prije 2 dana i čekam njen izlazak :D dobile su i pola doze plantelle i domaja je najbolje reagirala na nju kao što se vidi nakon 2 dana :D sve u svemu ja zadovoljan... peace :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
10.03.2014
30
21
8
nije mi se dalo zamarat ljude na forumu i čekit odgovore pa je napravljeno to šta je napravljeno sad nema povratka, al žilave su i mislim da im neće naštetit jer su preživile par dana na noćnoj temperaturi od 0-2 co tako da guramo dalje ja i one ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Zeko, presadi ih u veće pitare (pogledaj moj dnevnik), drži u boxu (kad ga već imaš) dok ne ojačaju, i dok se vrijeme ne stabilizira. Nemoj dodavati nikakva gnojiva prvih mjesec dana, zašto reskirati da ih spržiš, imati ćeš vremena za gnojiva. Samo hrabro i opušteno. Sretno kolega
 
10.03.2014
30
21
8
hvala davy ;) a i planiram ih za vikend stavit u nešto veće pogotovo biodiesel cura šiba kao nenormalna pravi automatik :D a šta se tiče tog gnjoiva šta da ti kažem nagartzana posla hhaha bilo je tu 15mil na 2 litre vode i baš nisu natopljene tim nego ono zizić al koliko vidim nije im ništa smetalo sve su nastavile rast uredno, al isto mi neće više past na pamet to radit dok su male... sad baš ozbiljno nastupam šta se tiče tih biljoza, proučeno je dosta toga i s ovin stečenim znanjem i uz pomoć foruma idem bez presinga lagano to privodit kraju :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy
10.03.2014
30
21
8
pošto sam dobio info da sam možda zalevaćen šta se tiče sjema od "prijatelja" zanima me jel se može prepoznati razlika između biljki konoplje i kanabisa?
 
10.03.2014
30
21
8
a kako ću drugačije napisat mislim da se razumije na šta mislim... a sranja ništa to će sve izgleda pod nož neću se zahebavat s nečim za šta nisan siguran da je "prava stvar"
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
palo mi na pamet(mozda cu ispast glup)....mozda bi mogo prepoznat po listovima kad pocne rast. posto je industrijska iskljucivo sativa (cannabis sativa sativa). i industrial hemp raste vise u visinu nego nasa vutrica.

posto se zna kak sativa listovi izgledaju...a tvoji hibridi ili kaj vec imas gore, autosi....nisu ...pa vidis kaj i kak ce pocet rast i usporedis....nemoguce da svi tvoji strainovi izgledaju identicno...al brijem da bi morao pricekat neko vrijeme da vidis lisce i razvoj
joj kak ce me sad neko popljuvat hehehhe :D :D :D ovo fakat bubam iz rukava :D

al ja to nebi sjeko nikako :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Neznam na koji način si možda 'zalevaćen', al ja nebi to samo tako rezao.A što ako je prava?Vjerojatno si i neke pare dao za to.

Zašto ih nebi barem presadio negdje daleko od sebe i ideš pogledat za dva tri mjeseca?

Barem bi im dao šansu
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Napuni posude do kraja kod kojih mozes (ne zatrpavaj listove)

ako hoces da ih drzis neko vreme u njima

ccc ispala nisam provalio da je postovano u aprilu
xD stond :D