FDA se brine za zdravlje svih nas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Makar ja dosta jesam zapo u te sve conspiracy teorije nervira me što često oni koji ih pišu koriste iste taktike kao i "oni" na vrhu protiv kojih pišu

Prva stvar je zastrašivanje i to bez ikakve potkrijepe

U ovome me tesktu dosta zasmetalo što pokušavaju proturati neke ideje vodeći se logikom a ne dokazanim činjenicama.
Jedan primjer je čisto di navode da ljudi nisu životinje i da prema tome ne treba u njih stavljati kravlju linfu ili majmunove bubrege ili štajaznam. Vjerovali ili ne u evoluciju takvi zaključci se ne mogu donositi prema tome vjerovanju. Ako ubrizgate u sebe kravlju limfu i ona vam pomaže dobro ako vam šteti onda nemojte ju više koristiti i na takvim se činjenicama trebaju zasnivati razmišljanja a ne na nekim polulogičnim zaključcima.

Ne kažem da nema istine u ovome ali je previše senzacionalistički napisano i potkrijepljeno sa jako jako premalo činjenica da bi išta vrijedilo i mislim da definitivno nebi trebalo na temelju ovakvih tekstova donositi zaključke o ovako dosta bitnim temama.

Sad ovo sam sve opće napisao i mogao bih kritički rastavljat tekst ali mi se stvarno neda i nema potrebe
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
ako ste opterečeni živom u cjepivu onda nemojte više jest tunjevinu i ribu opčenito jer je riba pogotovo tunjevina puna žive od farbe koja odpada sa brodova živa se dodaje u farbe za brodove kako bi smanjila rast algi na trupu.
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
Šaman Šandor je napisao(la):
Makar ja dosta jesam zapo u te sve conspiracy teorije nervira me što često oni koji ih pišu koriste iste taktike kao i "oni" na vrhu protiv kojih pišu

Prva stvar je zastrašivanje i to bez ikakve potkrijepe

U ovome me tesktu dosta zasmetalo što pokušavaju proturati neke ideje vodeći se logikom a ne dokazanim činjenicama.
Jedan primjer je čisto di navode da ljudi nisu životinje i da prema tome ne treba u njih stavljati kravlju linfu ili majmunove bubrege ili štajaznam. Vjerovali ili ne u evoluciju takvi zaključci se ne mogu donositi prema tome vjerovanju. Ako ubrizgate u sebe kravlju limfu i ona vam pomaže dobro ako vam šteti onda nemojte ju više koristiti i na takvim se činjenicama trebaju zasnivati razmišljanja a ne na nekim polulogičnim zaključcima.

Ne kažem da nema istine u ovome ali je previše senzacionalistički napisano i potkrijepljeno sa jako jako premalo činjenica da bi išta vrijedilo i mislim da definitivno nebi trebalo na temelju ovakvih tekstova donositi zaključke o ovako dosta bitnim temama.

Sad ovo sam sve opće napisao i mogao bih kritički rastavljat tekst ali mi se stvarno neda i nema potrebe

to su kreteni koji nemaju pojma o medicini i znanosti večinom vjeski fanatici i budale koje u svemu vide zavjeru NPR :David Icke koji ima neku teorju da su svi predsjednici kraljevi... gušterolliki vanzemaljci.
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
nemojte biti paranoični i slušati svakakvu propagandu sa interneta .
upravo zahvaljuči cjepivima su iskorjenjene razne boleštine.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
zorg555 je napisao(la):
nemojte biti paranoični i slušati svakakvu propagandu sa interneta .
upravo zahvaljuči cjepivima su iskorjenjene razne boleštine.

word

Radje cu mikroskopske kolicine zive nego hepatitis i koleru. Ne kazem da je ziva u cjepivu dobra stvar, treba naci alternativu, koja NIJE formaldehid jer je to daleko gora stvarcica. Al da cu radje riskirat dugotrajnu hospitalizaciju, bol ili smrt umjesto cijelpjenja, necu.

That being said, moja živa vas pozdravlja. Zivimo vec 10-ak godina u istoj sobi.
hg1.jpg
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
Šta će ti živa? :icon_confused:

Američko ministarstvo poljoprivrede (USDA) u suradnji s korporacijama provodi plan sterilizacije svježe hrane ZRAČENJEM, čime će se uništavati hranjive tvari nužne za zdravlje, promičući bolesno društvo. Tako dobivamo mrtvu hranu. "Razlog" za ovo je ubijanje bakterija ( većinom bezopasnih tipa E. coli) u svježoj hrani. Zapravo, oni ne žele da se hrana koristi kao lijek, ne žele da se prirodni lijekovi koji se nalaze u hrani natječu s njihovim patentiranim farmaceutskim lijekovima....

članak na http://www.naturalnews.com/023015.html
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
extranoize je napisao(la):
Šta će ti živa? :icon_confused:

ZRAČENJEM

majke mi oni nisu normalni

--

a živa:

1. mi je zakon
2. je sigurnija kod mene nego tamo od kuda sam je dobio - ili od ljudi s razbijenim toplomjerima, ili iz starih termostata u škrinjama koje su bile spremne za smetliste, ili iz kabineta skole gdje stoji vec 50-ak godina bez da itko uopce zna za nju, u kutijici na kojoj pise "koristiti za sve vrste kaslja" - ozbiljno mislim da su skole najgore mjesto na kojima moze biti ziva.

planiram naputnit bocicu u kojoj je drzim do kraja i onda je se rijesit nekim prihvatljivim putem - ili dat nekom fakultetu/instituciji ili u opasan otpad
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
fda nam je ubacila i aspartam u vecinu prozivoda bez secera (orbit, light cola ili kakoseveczovesada, ma sve sto se hvali da je bez secera)
nekoliko studija je potvrdilo da je kancerogen
i to je samo sitnica, oni odobravaju i gore
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Koliko studija potvrdjuje stetnost, toliko i negira.
Ne stavlja FDA, stavljaju kapitalisti kojima je jeftinije sladilo nego pravi secer.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Pogledaj prvi post teme, znači zabranit će sve ljekovite
i aromatične biljke. Misli se na sam utjecaj FDA kao "znanstveno utemeljene" institucije
koja svojom politikom ljudima nameće svoju volju, naravno, na njihovu štetu.

A kako se dobar dio zemalja (među kojima je i hr) povodi za amerikom
samo nam fali da i to dođe do nas jer bi uskoro i "naši" stručnjaci
počeli donositi slične zaključke
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ok
Zaključujem: To što se događa negdje vani neće utjecati na nas.

Najlakše je ne brinuti jer ipak potpis na papiru vrijedi više od novca :)
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Treba jos vidjeti pravu primjenu tih uputa u vezi mineralnih i vitaminskih dodataka, tada cemo znati sto treba ocekivati i kod nas.