FDA se brine za zdravlje svih nas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
elephantor, koliko si siguran u onaj podatak u vezi zive i cjepiva male djece?Zelim bit siguran u to...:shit: Bas me sokiralo
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
a dobro ako ćemo pretjerivat, ljudi su prije umirali od upale pluća ili... još gore, "groznice". pa valjda ćeš ubost taj voltaren čepić u 3 ujutro kad kuriš i treseš na 40, a ne ić brat alternativni lijek ili neznam, čekat dilera da ti se javi. ta isključivost je nerealna, jer kad ti je zdravlje ugroženo, gutat ćeš apsolutno sve što kažu da treba i slušat ćeš ne jednog nego deset doktora. nemojmo budaliti.

razumljivo je da nije uputno kljukat se voltarenima zbog glavobolje, al isto tako nije uputno zanemarivati očigledne simptome neke bolesti i navlačiti si još koju k tome eksperimentirajući s alternativnim pripravcima.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Imao sam srece bit na pravom mjestu pa sam mogao iskreno i otvoreno pricati sa znanstvenicima/doktorima/nutricionistima u silicijskoj dolini.. ako lazu oni lazem i ja.
Ta prica se proteze i ispreplice sa bezbroj drugih kojih se tlaka sjecati i prepricavati.

Mislim da je jedini izvor informacija o tome na nasem jeziku ovo.. mada nisam procitao u potpunosti tekst jer mi je poznato otprije dovoljno cinjenica da prekrizim cjepiva.

http://www.ivonazivkovic.net/istina o vakcinama.htm

Ovakve informacije tesko padaju ljudima posto je medijski uspjesno uspostavljena perceptivna veza izmedju "teorija zavjera" i "ludjaka", a ujedno su ljudi na vlasti poistovjeceni sa pojedincem cesto se koristeci zamjenicama "mi, nase" u govorima koji ukljucuju tog istog pojedinca.. drugim rjecima cim spomenes nekome uobicajnom istinu o slicnim stvarima njihova instinktivna reakcija je obrana.. kao da brane sami sebe a ne neko djubre sta ih truje.

Zato su stvari u *****, i zato ce ostati takvima jos neko vrijeme. Ogranicenost percepcije + robovanje navikama + prodana vjera = masa podlozna manipulaciji.

Pod ovim prodana vjera mislim na darovanu zivotnu snagu u inertnom smjeru pokorom visem entitetu zvanom "covjecanstvo", sa kojim se poistovjecujemo i kojem se podredjujemo iz straha koji nam namece vlastita perceptivna ogranicenost naucena upravo u tamnicama tog istog entiteta.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Slažem se s apsolutno svakom riječi slona. Pogotovo nakon što sam pročitao knjigu "Prirodni lijekovi za koje oni ne žele da vi znate" Kevina Trudeau.
Pazi ovo:
Lijekovi nikad nisu i nikad neće liječiti bolesti, farmaceutska sranja maskiraju simptome bolesti i zbog svoje toksičnosti stvaraju nove bolesti. Postoje iznimke. Temperatura nije bolest, to je znak i način da se tjelo bori protiv bolesti, smanjenjem temperature spriječavaš da se tjelo bori, a upravo to rade lijekovi. Svi oni lijekovi protiv prehlade i gripe ni najmanje ne liječe te bolesti već maskiraju simptome, tijelo je to koje samo sebe liječi.. Inzulin ne liječi protiv dijabetesa već održava bolest da čovjek preživi ali da nebude izlječen, isto tako svi lijekovi protiv raka... ma baš svi, niti jedan jedini ne liječi bolest već maskira simptome dok tijelo samo sebe ne izlječi. Farmaceutski lijek ne liječi bolest jer to nije dobro za posao. Da lijekovi liječe ljude, farmaceutska industrija nebi zarađivala. Koja je najveća i najprofitabilnija industrija? farmaceutska. Farmaceutske tvrtke su dionička društva, dioničko društvo je zakonski obvezno stalno povečavati svoju dobit... ma videte kuda vodi to uglavnom. sve se vrti oko para, i za njih je sve dobro dok ste vi bolesni, a noćna mora ako bi se znali sami prirodno izlječiti.


elephant0r je napisao(la):
Inace neznam jeste svjesni da sva natalna cjepiva za djecu kao konzervans koriste ZIVU. Znaci maloj djeci se pri cjepljenju ubrizgavaju ogromne kolicine zive u organizam sto je povezano sa slabijim razvojem mozga, raznim psiholoskim i fizionomskim poremecajima.
U moje dijete tu iglu ce nagurat samo preko mene mrtva. Postoje alternative.

To je nešto najgore jer živa uništi imuni sistem i kompletno sjebe biološko biće. Znam da tu zvučimo slon i ja kao neki paranoični fanatici, al jebiga, nemojte čitati, šta sad, ja moram ovo reči. Ej slon mene brine to cjepljenje jer je zakonski obvezno, kažeš postoje alternative? dali? ima jedan dobar dokumentarac o toj živi iz cjepiva, neznam sad kako se zove... pogledat ću

http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/3978-bioterorizam.html
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pa po meni alternativa je ne ubrizgat svojem djetetu zivu u krvotok!! I moram rec da me sama po sebi zadovoljava.

Inace u pravu si za temperaturu, a sto se obicnih prehlada bez vrucice tice, one su u velikoj mjeri ljekovite i djeluju pomladjujuce.
Naime uvijek je uzrok virus koji napada oslabljene stare stanice, nakon cega one odumiru, a bakterije preuzimaju ulogu cistaca i sve ono sto iskasljete i ispusete iz nosa su u biti stare tjelesne stanice koje ce vrlo brzo biti zamjenjene novima.

Ako se prirodni tok prehlade blokira raznim kemikalijama tijelo ima puno vece opterecenje u eliminaciji virusom ubijenih stanica posto nema pomoc bakterija pa i dolazi do raznih drugih zdravstvenih komplikacija.

Dakle pregrmit prehladu prirodnim putem bez ljekova je korisno u dugorocnijem pogledu na zdravlje organizma + jaca prirodan imunitet na okolis.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Weedran je napisao(la):
Ej slon mene brine to cjepljenje jer je zakonski obvezno..

Snadji se druze :))


Sto drugo reci o svijetu u kojem se zakonski novorodjencadi ubrizgava ziva, a roditelji su kriminalci ako od toga svoju djecu zele spasiti?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eto da ne otvaram novu temu
Baš se sad spominje nešto ja bi se trebo cijepiti protiv tetanusa i sad pošto nisam baš jako upućen po tom pitanju ali znam ovo za živu i tako to bi zamolio da mi netko od vas pomogne pri dvojbi cijepiti se ili ne i da to potkrijepi nekim finim likovima ako nije problem
Zavaljujem

tj. linkova sam vidio tamo u temi bioterorizam i planiram pogledati ali u međuvremenu čisto da pitam jer se u sva cjepiav stavlja živa, jer ako je odgovor da morat će me vezat da me cijepe
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Jel zna neko odgovor pošto bi se i ja trebo cjepit protiv toga,pa nedam da me bodu s tim ako ne valja:family1:

I evo sad baš razmišljam ako nas budu htjeli cjepit jer to radimo u školi,ono svi se idu cjepit samo ja govorim,neću neću da me doktori truju pa normalno da ću izgledat ko budala,a zašto,zato jer sam u pravu i govorim istinu,e pa to je više nego frustrirajuće:smilie_vampire:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
mene nema šanse da cjepe više, rađe ću odležati u zatvoru, uopće me ne zanima dali je u špricama živa ili nije, neko smeče kemijsko je. Živa se ne dodaje u cjepiva bezveze ili zbog pakosti neke, ima svoju ulogu. Znate li na kojem principu radi cjepivo? U njemu se nalaze virusi ali su na neki način izolirani i plus to gomila čistih otrova, vidite da cjepivo nije čisti otrov za organizam ono nebi imalo nikakvi učinak jer gledajte o čemu se radi: Kad se u vas ubrizga taj otrov + virus, tijelo se počinje braniti svim raspoloživim sredstvima protiv otrova, a kada virus dođe drugi puta k vama, znači u obliku gripe npr., pošto ga je organizam zapamtio u onom koktelu otrova, on će reagirati na njega, navodno puno jače (teoretski). ne uzimajući u obzir da su vam sada imuni sustav uništili teški otrovi koji su se nalazili u cjepivu.
E sad... naše tijelo nije glupo da bi mu trebale neke instrukcije, evoluiralo je i ostalo živo i zdravo od početka povijesti pa do danas bez takvih injekcija, tijelo je pametno i ako je zdravo ono će pobjediti sve vrste bakterija, virusa i bolesti, pa to mu je zadača. Ali naše tijelo nemože biti zdravo ovakvim načinom života kakvim živimo, unosimo u sebe gomile toksina iz svih mogućih strana, gotovo sve što danas pojedete a napravio je čovjek sadrži toksine i oni se gomilaju u vama dok vas ne slome.

evo dokumentarca o živi u cjepivima: http://video.google.com/videoplay?docid=6890106663412840646

sretno vam bilo na cjepljenju :D
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
ovo je očajnički potez FDA (iluminata) da se zaustavi buđenje ljudske svijesti.
ali to se ne može zaustaviti.

No one can stop us now
'Cause we are all made of stars

:sun2:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Stara mi radi u medicini i popričao sam malo s njom i rekla mi je da djeca sada do
pete godine prime oko 12 cjepiva.Čisto za usporedbu ja imam 22 godine i do pete
godine sam primio 3,4 cjepiva,a moj stari je primio samo 1 cjepivo do služenja
vojske.A u americi djeca sada da bi se upisala u srednju školu moraju obavit 40
cjepljenja.
To se sve kao slučajno povečava broj cjepljenja pod krinkom prevencije raznih
bolesti,a to što paralelno raste broj autistične djece i raznih problema u razvoju
na svim razinama kao nema veze sa cjepivima.BULL:shit2:
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
12 cjepiva? pa ne bi da je opet kuga bubonska.

nemogu, neću se zamarat sranjem u americi, previše mi živaca ode na to. treba se zamarat sranjem kod nas, u našoj zemlji. u vlastitom gradu. daleko je amerika.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A još ću se načitat po tome pitanju pa onda odlučiti ali sve mi se čini ad ću opet biti "onaj koji uvijek mora nešto drugačije izmšljat"
nema veze bar prikratim dosadu
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
elephantor odlican sajt - http://www.ivonazivkovic.net/
Preporucam svima koji nisu da ga pregledaju cijelog jer je jedan od rijetkih toga tipa koji nije na engleskom. Ne zavaravam se da je sve na njemu potpuno tocno, ali stvarno se ima sto za naucit.
Par mojih favorita :

http://www.ivonazivkovic.net/cigarete.htm
http://www.ivonazivkovic.net/KAKO-MOBILNI-DELUJU.html
http://www.ivonazivkovic.net/KALIJUM.html
http://www.ivonazivkovic.net/MAMOGRAFIJA.html
...


Bjezite od doktora koliko god mozete. Njih su ucili da se bolest tretira lijekom i da ona uvijek dolazi izvana. Skoro sve druge metode su za modernu medicinu sarlatanstvo. Reakcija jedne mlade doktorice opce prakse na pojam homeopatija je mrgodjenje i "Ja u to ne vjerujem."
Biljkama i gljivama se lijecimo od pocetka civilizacije, da bi u zadnjih stotinjak godina polako postale "alternativa" i predmet vjere i nevjere. Vecina modernih lijekova dolazi iz biljaka. Kao sto rece Weedran, glavni problem je to sto se biljka ne moze patentirat. Svacija je.

Jako puno je i u nazivima koji se koriste. Zamislite da se Dom zdravlja nazove Dom bolesti ili dom bolesnih. Da se lijek nazove droga, a da apotekar postane diler. =)

Sunce je jedan od najboljih ljekova za organizam koji postoji pa nam opet govore da se sklonimo od njega jer cemo dobit rak koze. Da stavimo suncane naocale jer ce nam ostetit oci. A istovremeno jedemo modificiranu hranu, pijemo zagadjenu vodu, disemo smrdljivi zrak, cijepimo se virusima i lijecimo otrovima. Tko je tu lud?
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Usput evo jedan mali pokus. Uzmite neku zdjelu napunite je vodom iz pipe i stavite na vatru. Kad voda zakipi ostavite je jos nekih 15tak minuta da toj jakoj vatri. Nakon toga je maknite sa vatre i pricekajte da se ohladi. Kad se ohladi polako je izlijte u neku drugu posudu. Primjetit cete da se na dnu poceo stvarat neki talog. Sacuvajte ga i polako isparite. Meni se desi da od 2 litre vode dobijem 1-2 grama bijelog praha. To je mozda najnormalnija pojava, ali svejedno mi se ne svidja. Vjerojatno sam paranoican, ali na pamet mi pada bubrezni kamenac.

edit - Vjerojatno svi znate kako izgleda zemlja od biljaka koje su redovito zaljevane vodom iz pipe. Logika mi je - ako nije dobro za biljke zasto bi bilo za mene?
edit2 - Pa nisam znao da je ovo vec bilo :))) Isao trazit postotak kalcija u vodi iz pipe i ovo je druga stranice koju mi je google izbacio :
http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/2184-kvaliteta-vode-i-koliko-je-bitna.html

moderatori ako hocete slobodno brisite post =)
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e a sad mene zanima to o cjepivima... ono ako kazete da ona nisu dobra a neka djeca u africi umiru jel nemaju tog cjepiva (nemogu navest neku konkretnu bolest) ali to je jako cesta pojava (tv, net) zasto ta djeca nisu zdrava ako nisu primila cjepiva? da li je i to laz? mozda njih truju necim drugim samo da umiru pa da mogu pricat vamo tamo cjepiva su vam super da ste u africi siromasni umrli bi ste.. to mi ono nije jasno.... ali definitivno se slazem s vecinom ovdje napisanog... mada mislim da trebam jos puno puno tog istraziti da stvorim svoje neko cvrsto misljenje...