FDA se brine za zdravlje svih nas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e bas to samane.... ono sve maltene sto si dosad znao ispostavlja se ako laz. i kako znas da ovo novo takodjer nije neka nova laz... tako se moze vrtit u krug konstantnoi jos da te ljudi proglase ludjakom
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Nemožeš znati, možeš samo vjerovati. Na tebi je samo da donosiš odluke, moraš riskirati. Ako ti se isplati riskirati zdravlje jer visoki autoriteti kažu da je to dobro za tebe onda ok, alternativa je ne primiti otrov i time si pružiti šansu za život bez bolesti i patnje u starosti. Alternativa je početi živjeti zdravo i prirodno ojačati svoje tijelo.
Kažu da smo mi ljudi razumna bića, pa onda pri donošenju odluke uzmi u obzir tko sve ima koristi iz vana da ti primiš cjepivo, a tko ima koristi od toga da ti govori da se držiš što dalje od njega, pa onda malo razmisliš, vagneš u glavi i odlučiš. Ali ako se tvoja odluka bazira samo na tome što nešto kaže neki visoki autoritet, i zato jer se nešto smatra normalnim u stadu ovaca (ovo društvo naše) onda je to žalosno i nerazumno.

Treba gledati na istinu kao jedini autoritet, a ne na autoritet kao istinu.

'Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom' J. Dresden
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eto činjenica je da je to olovo štetno ali pitanje isplati li se riskirati ne cijepiti se evo sad gledam na netu i smrtnost od tetanusa je 50% i još uz to koliko vidim je izrazito gadna i bolna bolest
Sad kad to sve usporedimo treba se zapitati jer se više isplati oštetiti si tijelo s živom ili riskirati bolnu i često smrtnu bolest koju i nije toliko teško dobiti

evo ovo na hrvatskoj wikipediji o tetanusu

Ukupna smrtnost, širom svijeta, iznosi 50%; smrtnost je najveća kod najmlađih i najstarijih bolesnika i kod narkomana. Prognoza je to lošija, što je inkubacija kraća i što je brža progresija simptoma ili što je liječenje kasnije započeto. Tijek bolesti je općenito blaži ako nema vidljivog žarišta infekcije.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Tetanus

To je baš ono što kažem izgubi se čovjek u svemu tome i nezna šta da odluči
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eto danas se cijepi i ne mogu opisati koja mi se broba vodi u glavi ali odlučio sam se da ću ovu dozu otrova još primit jer ne usudim se riskirati kad pogledam kakva je gadna bolest taj tetanus a i ja se stalno okolo ozljeđujem tak da bi ga lako mogo pokupit tak da eto.
Ali fuj
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma neću se cijepit, ako ustanovim da bi treboc cijepit ću se naknadno ali nemogu nemogu ahh borba u glavi
Treba mi znanja da si pomognem
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
nedaj se šamane :icon_biggrin::icon_biggrin:

ok možda u cjepivu protiv tetanusa nema žive koja će ti rasturiti mozak i sve organe, ali već s tim što je cjepivo znači da je čisti otrov koje će te potrovati, tvoja odluka. Ja samo znam šta živa radi tijelu, a sad koliko će ti naškoditi ostali otrovi iz cjepiva neznam.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eto nisam se cijepio i sad kreće informiranje i ako shvatim da sam zaparanoiro pretjerano se cijepim a ako skontam da ipak nevalja onda se ostavim

Cjepivo je tetanus + difterija
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
S druge strane, nemoras brinut ni oko tetanusa. Samo popusis malo trave i prodje. Ionak je tetanus urota i zapravo ne postoji :)

Sad idem po alat da si izvadim zube s crnim plombama.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
mudro šaman, mudro

@ rox

netrebaš sam, postoji dosta precizna tehnologija za to kod zubara, pa ti lijepo stavi keramičke plombe koje ne ispuštaju živu
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ne vidim opcu propast zdravlja u zadnjih 150 godina kolko se zivini amalgami koriste u stomatologiji. Ne kazem da nije bolje uzet ove nove plombe (koji isto imaju nedostatke i ispustaju svoja vlastita sranja u tebe), al da cu se brinut da ce mi se zdravlje u iducih 60 godina narusit za onak, da bubnem, 0.01% zbog minijaturnih kolicina zive koja se oslobadja iz toga, necu.

Ali sto se cjepiva tice, jeste vi normalni? Ako ima neka sigurna alternativa daj je, al ako nema onda je vrlo jednostavno pitanje da zelis radje riskirat dugu hospitalizaciju, bol i/ili smrt zbog nekakvog minijaturnog negativnog ucinka cjepiva na zdravlje? Jer gle, ako idem u Nepal, zdrava hrana me nece zastitit od kolere i bjesnila, niti ce ih izlijecit.

Naravno da je unosenje sto manje farmaceutskih pripravaka u sebe nesto cemu treba teziti, ali ne slijepo. Ja bi radje da mi dijete dobije mikroskopsku kolicinu zive u tijelo nego da ga djecja paraliza sjebe i ubije.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Da, samo što nisu to baš mikroskopske čestice nego malo veća količina za koju se sumnja da je glavni uzročnik autizma i sličnih psihičkih bolesti kod djece. Živa je prije svega neurotoksin i uzrokuje psihičke bolesti kao što su manična depresija (najčešća), psihoze, kronični umor, alzheimerovu bolest... Živa je teški metal i kao takva jako teško, gotovo nikao ne izlazi iz tijela, već se taloži u organima (najteže ozljeđuje bubrege i jetru, smanjuje im funkciju) i s time može uzrokovati doslovno na tisuće različitih fizičkih bolesti, ovisi koja ti je najslabija karika i gdje ćeš puknuti. Jako gubiš natrij iz organizma, pri čemu se stvara renin i raste ti krvni tlak što uzrokuje kardiovaskularne bolesti. Molekula žive je jako stabilna i nemože degradirati, kao crna rupa uništava sve pred sobom viječno, dok ne izađe iz tijela, a nemože samo tako.

evo ti da si malo predočiš količinu žive u cjepivu:
- voda se smatra zagađenom i nepitkom ako sadrži 2ppb žive (parts per billion/čestca na milijardu)
- ako nešto sadrži 200ppb žive smatra se toksičnim otrovom
- cjepivo sadrži 50,000ppb žive!

Što se tiće žive iz zubnih plombi, niti jedan zubar ti neće negirati da živa curi iz plomba, to je opće prihvaćena činjenica, samo medicina smatra da ne prelazi granicu opasnosti. 80% žive koja ti se nalazi u tijelu dolazi iz amalgamskih plomba (po WHO - svjetskoj zdravstvenoj organizaciji), a ostalo iz kontaminirane hrane. Postoje brojni izvještaji ljudi koji su dobili kronične bolesti nakon što su im stavljene živine plombe, a kad su ih izvadili i prošli detoksikaciju stanje im se popravilo.

Nema opće propasti zdravlja ali ljudi su bolesni, pojavljuje se sve više bolesti u sve ranijoj dobi. Možda cjepljenje smanjuje opasnost od dobivanja teških bolesti kojima su namjenjena, ali ona sama su otrov koji sjebe prirodni imunološki sustav - glavni i jedini pravi zid obrane tvog bića.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Weedrane ovo šta si napiso za živu je onako zastrašujuće baš i ne znam,a opet s druge strane ako se NE cjepiš riskiraš još nešto gore al opet riskiraš možda nikad to ni ne dobiješ...
Al postavlja se pitanje: da li je organizam dovoljno jak da se sam bez cjepiva obrani od takvih bolesti,i da li se cjepivo može proizvoditi bez žive,jer ne vidim zašto stavljaju živu u cjepivo a mislim da njih i boli ona stvarr ako može sa živom dobro je,jebeš ljude,uopće se ne bi čudio da tako govore,ako su uspili modernom medicinom napravit čuda,valjda i mogu nešto sredit s ovom živom da je izbace...

Stvar je u tome što čovjek više ne zna šta da misli i kako da postupa,šta napravit,kome se obratit?:balls:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Neka cjepiva se rade bez žive, kao što sam pisao ranije, živa se ne stavlja u cjepiva bezveze, ima svoju ulogu. Ali cjepivo kao cjepivo je samo po sebi čisti otrov, da nije onda nebi imalo nikakvog učinka, mora biti otrov da bi tijelo reagiralo.
Organizam bi trebao biti jak, i prirodno jest jak da pobjedi sve bolesti, ali imunološki sustav današnjeg civiliziranog čovjeka nije takav, on je jako slab, zato jer živimo u toksičnom društvu, toksine udišemo, jedemo, pijemo, omeđeni smo radio valovima i svim ostalim pizdarijama. Ali imunološki sustav bi u samoj svojoj biti morao moći pobijediti sve bolesti, mi smo ga učinili da to nemože. Potpuno zdrav život bi nam trebao vratiti naš pravi imunitet, ali to je malo nerealno očekivati u ovom društvu i načinu života.

choki123 je napisao(la):
jer ne vidim zašto stavljaju živu u cjepivo a mislim da njih i boli ona stvarr ako može sa živom dobro je,jebeš ljude,uopće se ne bi čudio da tako govore,ako su uspili modernom medicinom napravit čuda,valjda i mogu nešto sredit s ovom živom da je izbace...
Stvar je u tome što čovjek više ne zna šta da misli i kako da postupa,šta napravit,kome se obratit?
Sjeti se u kakvom društvu živimo - kapitalističkom. Sve se vrti oko para i pare su jedino važne. Pitaj se tko ima koristi od toga šta stavljaju sve u cjepiva, pitaj se tko ima koristi i kakve od otrova koji ljudima stvaraju bolesti ali ih ne ubijaju - farmaceutska industrija. Pa se pitaj tko financira medicinska istraživanja i tako potpuno odlučuje o onome što će biti na tržištu od lijekova a što ne - farmaceutska industrija. Da li je farmaceutskoj industriji u interesu izlječiti čovjeka? - ne, to je zadnja stvar koju bi oni htjeli, bolest stvara profit, ne zdravlje. A što upravlja farmaceutskom industrijom? - novac. Svijetom vladaju psihopatske korporacije koje se nemogu zasititi novca. Iskreno se nadam da će monetarni sustav uskoro kolapsirati kako se i čini, to bi nam mogao biti spas za civilizaciju da ne ode u samo destruktivno uništenje.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Hm možeš li pojasniti zašto je cjepivo loše zanemarivši živu

Jasno je da unosiš u sebe otrov tj. patogeni organizam to i je smisao cijepljenja da tijelo reagira na slabe polumrtve organizme i tako stvori imunitet za slučaj napada pravih. Možeš li sada pojasniti zašto to ne stoji.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Weedran je napisao(la):
Neka cjepiva se rade bez žive, kao što sam pisao ranije, živa se ne stavlja u cjepiva bezveze, ima svoju ulogu. Ali cjepivo kao cjepivo je samo po sebi čisti otrov, da nije onda nebi imalo nikakvog učinka, mora biti otrov da bi tijelo reagiralo.

Da ali vrlo mala kolicina otrova (zapravo ne otrov vec uzrocnik bolesti) koju imunoloski sustav lako pobjedi i ostane spreman i na mnogo vece prijetnje. To je cijela bit cjepiva.

Slazem se da nam je moderni nacin zivota sjebao imunitet i da bi bio mnogo bolji da ne trpaju E sranja u svu mogucu hranu, ali NIJE prirodno jak da pobjedi sve bolesti i nikad nije bio. Zato i imamo cjepiva, koja su se pojavila prije svih ovih sranja u hrani. Da su svi bili zdravi i sposobni pobjedit sve bolesti niko nebi bio zainteresiran za cjepivo. Nadalje, evo ti divlje zivotinje, koje zive prirodno i sve to, ali i dalje pokupe bolestine i crknu. Isto kao sto i biljke koje uzgajate poberu bolesti i kontaminacije i umru. Da imas nepobjediv imunoloski sustav bi bilo kao da imas kucu koju nista nemoze srusit, pa ni potres ni tsunami.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ROX je napisao(la):
Da ali vrlo mala kolicina otrova (zapravo ne otrov vec uzrocnik bolesti) koju imunoloski sustav lako pobjedi i ostane spreman i na mnogo vece prijetnje. To je cijela bit cjepiva.

Da, ali to je pod velikim upitnikom, vjerojatno ostane spreman na onaj uzročnik bolesti za koje je napravljeno cjepivo, ali pitanje je koliko napravi štete u globalu na cjeli imunološki sustav.

Šaman Šandor je napisao(la):
Hm možeš li pojasniti zašto je cjepivo loše zanemarivši živu
Jasno je da unosiš u sebe otrov tj. patogeni organizam to i je smisao cijepljenja da tijelo reagira na slabe polumrtve organizme i tako stvori imunitet za slučaj napada pravih. Možeš li sada pojasniti zašto to ne stoji.

reply:
Weedran je napisao(la):
Živa se ne dodaje u cjepiva bezveze ili zbog pakosti neke, ima svoju ulogu. Znate li na kojem principu radi cjepivo? U njemu se nalaze virusi ali su na neki način izolirani i plus to gomila čistih otrova, vidite da cjepivo nije čisti otrov za organizam ono nebi imalo nikakvi učinak jer gledajte o čemu se radi: Kad se u vas ubrizga taj otrov + virus, tijelo se počinje braniti svim raspoloživim sredstvima protiv otrova - ne protiv virusa, a kada virus dođe drugi puta k vama, znači u obliku gripe npr., pošto ga je organizam zapamtio u onom koktelu otrova, on će reagirati na njega, navodno puno jače (teoretski). ne uzimajući u obzir da su vam sada imuni sustav uništili teški otrovi koji su se nalazili u cjepivu.