FDA se brine za zdravlje svih nas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Neznam ali ovo mi ne drži puno vodu ali dobro ima vremena još će se Šaman načitat, moram ja to na malo višoj razini proučit ali drago mi da si mi ovako ukratko pojasnio super točka za počet

Da i nisam spomenuo pitao sam doktorici sadrži li to cjepivo difterija + tetanus tiomersal(organska živa) i rekla je ne te me pitala što je to uopće
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Weedran je napisao(la):
Da, ali to je pod velikim upitnikom, vjerojatno ostane spreman na onaj uzročnik bolesti za koje je napravljeno cjepivo, ali pitanje je koliko napravi štete u globalu na cjeli imunološki sustav.

Hmm, ima smisla. Ali opet, necu skakat na taj vlak bez nekih dokaza. Necu tvrdit da je bezopasno, al je sigurno bolje od bolesti od kojih stiti. E sad naravno da se neces cjepit za sve vec za ono za sto imas realnu opasnost da pokupis ili cemu si izlozen (putovanja, rad u bolnici, rad sa zivotinjama...). Ja se recimo nisam htio cjepit protiv tuberkuloze.

E sad sto se zive kao konzervansa tice, malo sam prorostao jucer i potpuno sam razuvjeren u ikakvu realnu opasnost od toga sto se autizma tice. Ne zelim igrat đavoljeg odvjetnika ovdje, pisem samo sto sam procitao.

Uglavnom ziva je maknuta iz vecine americkih i europskih cjepiva. Postoji cvrsti konsenzus znanstvenih udruga vladinih i ne vladinih da tiomersal nema nikakve uloge u autizmu i napravljeno je OSAM velikih istrazivanja koja to potvrdjuju.

Bez konzervansa mozes dobit gadne gadne stvari sa cjepivom, a alternative zivi su phenoxyethanol o kojem ne pise mnogo, i formaldehid koji je mozda nekima i poznat posto je otrovan u p*cku materinu.

Eto tolko.
 
02.02.2009
2
0
0
47
Ovo mi je prvi post i tu sam, jer me ova tema o cjepivima vec godinama zanima. Imam dvoje dijece i ne cijepim ih vise. Samo da znate da je to nekada tesko, ali ne zbog toga sto se premisljam dali da ih cijepim ili ne, vec zbog birokracije, doktora pojedinih, ili cak pojedinih medicinskih sestara koje su nekada teze nego doktori. Jedna je mom djecaku od sest godina rekla da ako se ne cijepi da nece moci ici u skolu i da nikada nece nauciti citati i pisati. Ja na to nisam nista rekla vec kod doktorice lijepo odbila, potpisala se da odbijam i to je bilo to. Moj djecak je samo pitao, a hocu li moci ici u skolu? Naravno!
Uglavnom, cjepiva su stetna i odkada ih moja djeca izbjegavaju, imaju super imunitet! Ne razboljevaju se skoro pa nikada. Naravno tu su i drugi cimbenici koje morate uzeti u obzir, a to je da definitivno morate sto zdravije zivjeti. Moj mladji sin nikada u zivotu nije popio antibiotik!! Niti imao upalu uha, ili gripu, ili ista vece od prehlade. Kad su se u vrticu nizale streptokoke, sarlah i upala pluca, on je bio sasvim zdrav.
Thimerosal je pravi naziv za konzervans, kojeg kod nas ima puno cijepiva. 48% tog konzervansa je ziva ili mercury! Ostali sastojci u cijepivima su razni albumini (odvratno), aluminij, formaldehid.... Ovo zadnje je stvarno lijep sastojak, ako ste ikad vidjeli komad tijela ili mrtvu zabu u staklenci, onda ona tekucina u kojoj se to drzi je formaldehid! A da ne spominjemo zive viruse, te ono sto ne mogu kontrolirati, a to je kontaminanti (razno razni).
Vrlo je jednostavno, NE UBRIZGAVAJTE SI NISTA!!! Jedino ako vas nije lupilo auto i zivot vam visi o konci i onda vam hitno moraju dati neku inekciju, ostalo samo preskocite.
Sve najbolje, puno zdravlja svima!
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
A sto je sa zaraznim bolestima? Recimo, dijete ti se vozi u tramvaju do skole u guzvi a beskucnik ili narkoman stoji do njega, dise mu u lice a mozda dolazi i do fizickog kontakta u guzvi?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma ja totalno nisam načisto s tim cjepivima da ili ne

ubije taj cijeli conspiracy nekad neznaš šta bi mislio kad su često dokazi u korist obije strane
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Hoplita svaka ti čast, potrebno je i dosta hrabrosti za to.A bio to conspiracy ili ne, ti imaš dva živa dokaza ispred sebe na promatranju i po meni si učinila vrlo dobru stvar za svoju djecu.
 
30.10.2008
8
9
0
35
ma ta cjepiva su smrt...ka i svi ti antibiotici..izbjegavam tu prokletu kemiju.jedino ako baš moram nešto popit tipa antipiretici.al ne sjećam se kad sam zadnji put popila neku tabletu..ni lekadol.ništa.jer dosta djelovanja većine lijekova može se pripisat placebu, a ne stvarnom djelovanju tog lijeka. a kad placebo djeluje, onda je to zahvaljujući endogenim opijatima(endorfini i enkefalini) koje svi imamo i koji se oslobađaju u određenim uvjetima.
tako da, use endorphines as a drug!!sve potrebno je u nama. ako vjerujete u teoriju evolucije, to je i logično. preživljavanje yada yada
najgore mi je bilo kad sam ovo lito imala nešto šta je ličilo na alergiju..i dala sam krv i mokraću na kompletnu analizu i sve super.
a ova 'doktorica' vidi da mi nije ništa,još kaže ma neka lagana viroza i svejedno mi da neke tablete za alergiju koje se piju svaki dan..a nisam alergična ni na šta.bože sačuvaj.
došla doma i bacila kutiju u smeće.
naravno da mi je prošlo i bez njih.a ovoj nisam smila ništa reć jer ima dr ispred imena. a da ne spominjem to šta sam primila 8 inekcija u par dana..i to dvi vrste..i to u vremenskim razmacima u kojima jasno piše da se ne daje.katastrofa.osjećala sam bol na tom mjestu i PAR MJESECI nakon primanja inekcija.
ma biži,i onda kažu trava je štetna. a nema veze to šta nas s druge strane truju svim i svačim. eh..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja sam dobio jednu kao beba
a sve druge sam odbijao i u osnovnoj i u srednjoj
niko mi ništa nije moga
na oči sam im skakao jer mi nisu mogli objasnit zašto
ili sam se doktorima povračao po faci

imunitet extra
nisam preležao ni zauške ni dosta drugih sranja od dječjih bolest
duvam ka magarac od 92 prvi put
ma što da vam pričam :rofl:
 
02.02.2009
2
0
0
47
Evo veceras smo dobili poruku od susjede da malog trebamo dovesti na cijepljenje. Susjedova je bila bolesna kad se citav razred cijepio, pa su je zvali, moj broj nemaju valjda. A onda kad ni tada nismo otisli, susjedov mali je rekao mom da cemo zavrsiti u zatvoru ako se ne cijepimo!! Eto kako smo fino uplaseni, bilo mi je grozno jer sam pomislila kako mi se je tada sin osjecao. Nije ga uopce bilo briga sta drugi kazu, njemu je najbitnije da ga ne bodu. I sad svi ostali neka misle sto zele, nama je najbitnije da smo zdravi!! Ali moram i ovo reci.. Nije samo dovoljno ne cijepiti dijecu, pa da ostanu zdrava. Ako papaju kod McDonaldsa, jedu svu onu procesiranu hranu tipa napolitanke, bonbone sa E brojevima, bijeli secer, i ostalog da sad sve ne nabrajan, onda vam je to isto. Netko pokusa dobiti imunitet unoseci otrove, pa onda koliko ojaca organizam, a netko ga ojaca prirodnim putem, i ne boji se virusica, bakterija i ostalog, jer ionako smo prepuni toga. Pa samo koliko smo puta culi da u nama svima ima stanica raka koja cuci i ceka da je se pokrene. Pitanje je samo dali joj dozvoljavate da se pokrene! Eto, toliko od Hoplita (Hoplit je inace Grcki vojnik sa svim onim stitom oko sebe i macem u ruci. Tako se cesto osjecam, jer uvijek moram da branim svoju djecu!)
 
30.10.2008
8
9
0
35
ma ne daj se..svi skupa ćemo se borit protiv dominacije koju želi uspostavit farmaceutska industrija :)..iako kod većine uspijevaju- ljudi čim pomisle da bi ih nešto moglo zabolit počnu se trpat tabletama..više viruju kemiji nego sami sebi.lakše je tako, pa misle da je nužno i bolje.zašto uzvodno kad je nizvodno lakše.šta ću koristit mozak, kad drugi znaju šta je najbolje za mene,pa evo im ga,neka upravljaju,a ja ću postat pasivni zombi koji čeka.glupost.ma neće oni svima maglu prodavat!
:p
 
01.02.2009
0
6
0
38
ah ljudi su toliko plitke pameti, neznanje nas unisti... ako im pokusavas pomoc ne zele te slusat... jer ti si nis za njih ako vec nemas ispred svog imena ono dr mr i ostala sranja... a tako ce i ostat, ne mozes pomoc oneme tko sam sebi ne zeli dobro... tako ti ostaje cuvaj svoje zdravlje i zdravlje svojih bliznjih...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
www.ivonazivkovic.net

ne može čovjek da je ne voli :)




16.03.2007.
ISTINA O VAKCINAMA
Piše: Ivona Živkovoć

Ono što ćete ovde pročitati potpuno će vas šokirati. Zato, ako želite da budete bezbrižni (i glupi) - ne čitajte dalje! Posvetite se radije fudbalu, zabavi miliona - robova!

Vaccine je latinska reč i znači - krava (vaca). Da, misli se na kravu - domaću životinju čije mleko rado pijemo. Kako se ta reč našla kao termin za ono što danas zovemo vakcinom? Podsetimo da je vakcinacija (ili cepljenje) proces ubrizgavanja bolesnog biološkog materijala (od krava, teladi, majmuna, prasića, pacova, zmija i drugih životinja), u ljudski krvotok kako bi se naš imuni sistem aktivirao i zaštitio nas od određenih zaraznih bolesti.


Izumiteljem vakcinacije smatra se Edvard Džener (1749 -1823). Ne, on nije bio lekar. On je bio nadri lekar, koji je kasnije (u to vreme se tako moglo) kupio diplomu za lekarsku praksu koju je već upražnjavao 20 godina i to na osnovu članstva u uglednom Engleskom Kraljevskom društvu. Danas se zna da je do tog članstva došao prevarom.


Ovaj dovitljivi nadri lekar i sin sveštenika došao je na ideju da spoji životinjsku i ljudsku bolest, praveći tako biološku vezu između dve potpuno različite vrste i udarajući temelj kasnijoj teoriji o poreklu vrsta Čarlsa Darvina.
Posledica verovanja da ljudi i životinje dele iste bolesti, te da imaju i istog pretka (bacili su evoluirali u ribe, ribe u sisare, i najzad majmuni u čoveka) prokrčila je put onome što danas nazivamo - vakcinacijom (ili u prevodu kravljizacijom). Ovoj "mudrosti" se danas uče lekari širom sveta.

Posledica ovakve nauke je smrt desetina miliona ljudi širom sveta i veliki broj bolesne i trajno osakaćene dece.
Postoje brojni naučni radovi, koji se vešto prećutkuju ili preoblikuju tako da zamaskiraju istinu o štetnosti vakcine, a koji otkrivaju da su bolesti poput autizma, epilepsije, dečije paralize, dijabetesa, brojne alergije, astma, smanjene koncentracije, poremećaj učenja, kožne lezije, multipla skleroza i dr., posledica vakcinacije (kravljizacije) !
"Postoji obilje dokaza da imunizacija dece pravi više štete nego dobra" izjavio je Dr. J. Anthonz Morris, bivši rukovodilac centra za kontrolu vakcina i virusolog, FDA.

PRAZNOVERICA POSTALA NAUČNA ČINJENICA

Sve je počelo krajem 18. v. u zaseoku Glosesteršira u Engleskoj, gde je Džener živeo i sebe sam titulisao u poslu kao - lekara i apotekara.

Seljaci koji su muzli krave ispleli su tada priču da svako ko se zarazi kravljim ospicama (kravljom bolešću koja se prenosila na ljude prljavim rukama nakon muže) postaje na neki način otporan prema velikim boginjama (varioli) kao da su kravlje ospice na rukama neka zaštitna amajlija protiv boginja.

Seoski "lekar i apotekar", Džener, čuo je za ovu praznovericu i lukavo je predstavio, ni manje ni više, kao naučnu činjenicu. To je uspeo tako što je najpre dobio "naučničko" uverenje - Prijatelj Kraljevskog udruženja.(M.D., F.R.S. - Fellow of the Royal Society). Džener je zatim platio 15 funti Univerzitetu Sent Endriju da bi dobio zvanje "doktora". Praksu lekara i apotekara je pre toga obavljao punih dvadeset godina, lečeći seljake koje je ujeo besan pas tako što ih je potapao u vodu da se " besnilo" u njima "udavi".
Tako je kao "lekar"sa "diplomom" napisao i knjigu gde je u naslovu prvi upotrebio termin VARIOLAE VACCINAE. Na srednjevekovnom latinskom ovo je značilo "kravlje boginje", iako se zapravo reč "variola" nije vezivala samo za ospice na koži (nije svaka ospica znak boginja), već isključivo za bolest - boginje. Ali "dr" Džener je spojio nespojivo i tako izmislio novu bolest - "kravlje boginje". Tako su boginje postale veza između između dve bolesti - kravlje i ljudske. Obe su se ispoljavale pojavom ospica na koži (!)


Džener u svojoj knjizi nigde više ne pominje termin "Variolae Vaccine" odnosno "kravlje boginje", već uglavnom govori o "horse grease" - "konjskom loju" koji je bio uzrok kravljih ospica. Ako je ovo uradio namerno, Džener je mudro računao da će zapravo veoma mali broj ljudi zaista pročitati knjigu, ali će većina pročitati naslov iz koga će stvoriti asocijaciju između "velikih boginja" i "kravljih boginja".


Dzenerova%20knjiga%20korice.JPG
edward-jenner.jpg
Pun naziv Dženerovog rada o kravljim ospicama je: "Istraživanje uzroka i posledice VARIOLA VACCINE, bolesti otkrivene u nekim zapadnim oblastima, posebno u Glosesterširu, i poznatu pod imenom kravlje boginje".

Termin "VARIOLAE VACCINE" stavljen je u središte naslova i to je prvo što se uočava u dugačkom naslovu knjige. U čitavoj knjizi, međutim, ovaj nov naziv za bolest nigde nije objašnjen, ne postoje reference odakle je oreuzet i sl. Takav naslov , bez iakvog obajašnjenja i ulaženja u njegovu ispravnost, novinari i studenti širili su su dalje u mnoštvu movih publikacija.
Ovu Dženerovu izmišljenu bolest i opasnu prevaru razotkrio je škotski lekar dr Čarls Krejton u svojoj knjizi "Džener i Vakcinacija" (Dr. Charles Creighton "Jenner and Vaccination").

Šta je posledica ovakve konstrukcije izvedene isključivo iz povezivanja dva termina koja su veoma slična, iako označavaju sasvim različito? Na primer zanimanje: pekar- lekar. Kakve bi usluge mogao da pruža pekar-lekar? Da leči hleb od hlebnih bolesti? Ili da leči ljude od hlebne bolesti koje se možda dobija kada se jede previše hleba? A šta bi onda tek bila hlebna vakcina? Vakcina koja će vas zaštititi od hlebnih bolesti koju prenose krave (vaccine)? Ali to ne postoji, kažete? To je nonsens! Baš tako. VARIOLA VACCINA je potpuni nonsens.


Jedina korelacija između velikih boginja i kravljih boginja to što imaju sličnu manifestaciju - ospice.
Tako je "Variola Vaccine" postalo ime za "kravlje boginje". Bolest krava i muzara krava koja je generacijama poznata na selima kao kravlje ospice, iznenada je predstavljena učenim lekarima koji za to nikada ranije nisu čuli, pod potpuno novim imenom - VARIOLAE VACCINE. Naravno na latinskom, kako dolikuje pravoj medicinskoj nauci.


Džener je tako postao poznat kao "izumitelj" vakcinacije, procesa ubacivanja virusa iz kravlje limfe u ljudski organizam.

james-phipps2.jpg
dzener%20u%20akciji.JPG
Džener je tako vakcinisao i svog 18 mesečnog sina, koji je umro u 20 toj. Dečak iz sirotišta, Džejms Fajps (na slici), kome je "doktor" Džener ubrizgao kravlju limfu u njegovoj osmoj godini, umro je u 21.




 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
IZ ZABLUDE U ZABLUDU
Pošto je Džener "stručno dokazao" da životinje i ljudi mogu deliti iste bolesti, Darvinova "teorija" o poreklu vrsta bila je praktično već utemeljena.
Čarls Darvin se i danas smatra njenim tvorcem, a vrste su po njemu nastale evolucijom u periodu dugom stotinama miliona godina. Ko to može da proveri, ukoliko ne živi dovoljno dugo? Odlična teza nedokaziva, baš kao i Ajnštajnova o relativnosti Univerzuma. Danas, međutim , znamo da su obe izmišljene i odnegovane uz pomoć istog globalnog korporativnog bankarskog biznisa.

Ljudi i životinje se očito razlikuju. Kada jedna vrsta evoluira (bolje se prilagodi životnoj sredini) ona i dalje pripada istoj vrsti. Savremeni genetičari znaju da je prezak jedne vrste u drugu - nemoguć. Na primer, mačke i zmije imaju mnogo toga zajedničkog u izgledu i ponašanju: na sličan način mašu repom, sikću, izuzetno su elastičnog skeleta, prilikom ugriza luče otrov koji parališe žrtvu, imaju veoma slične oči i vole da se sunčaju. Ali, od zmije verovatno nikada neće postati mačka, kao što majmun nikada ne može postati čovek, ma koliko se trudili.
Čak i u Bibliji se može naći zapisano da nije svako meso isto, te da postoje četiri različite vrste mesa: čovečije, zverinje, ptičije i riblje".
To što je kod čoveka "repna kost" navodno zakržljala i predstavlja višak (kako tvrde "darvinisti"), razlog je što "repna kost" kod čoveka nema istu funkciju kao životinjski rep, pa je za tu "zakržljalu " kost zakačeno čak devet mišića koji su u funkciji. Dakle, nije višak.
"Škrge" koje se javljaju kod fetusa (što "darvinisti" navode kao dokaz da je čovek u prvobitnom stadijumu razvitka bio riba), zapravo su otvori koji prerastaju u ušnu školjku i unutrašnje uho. Uši ne služe za disanje, zar ne?
Po Darvinu, međutim, evolucija je učinila da od najsićušnijih mikroba, preko riba, i majmuna nastane čovek. Sve ovo je po njemu posledica čiste slučajnosti i veoma dugotrajan proces.

Najveći deo svoje "teorije" Čarls Darvin je iskopirao od svog dede, Erasmusa Darvina, Dženerovog savremenika i poznanika. Erasmus je ovu teoriju smislio u čistoj dokolici.


Dr Erasmus Darvin, poznati autor "Zoonomije", opčinjen vakcinacijom kao samim božijim darom, pisao je Dženeru 24. februara 1802. (nekoliko nedelja pre svoje smrti) i sledeće: "Veoma brzo možemo očekivati da bi se krštenje i vakcinacija dece mogli izvoditi istog dana". U to vreme, naime, nije bilo neobično da grupu ljudi na vakcinaciju u bolnicu vodi katolički sveštenik.

Za otkrivanje novih čudotvornih lekova bili su tada veoma zainteresovani i jezuiti, mada po nekim tvrdnjama više u potrazi za delotvornim otrovima kojima bi eliminisali jeretike.
Ideju za teoriju o poreklu vrsta Darvin je pozajmio od drevnih Egipćana. Majmuni su igrali veoma važnu ulogu u njihovoj paganskoj religiji, koju su kasnije preuzeli rimokatolici. Oni su smatrani svetim bićima upravo zato što se verovalo da je čovek postao od majmuna preko procesa nazvanog "transmigracija duša". Oni koji nisu bili dovoljno dobri da odu na egipatska nebesa... dobijali su drugu šansu... i poslati su natrag na zemlju... gde su ulazili u niže forme života... i delovali ponovo kroz životinjsko carstvo.

Obličije majmuna je bila poslednja stanica pre nego što bi duša ušla ponovo u čoveka i začela svoj novi ciklus. Čitav proces je trajao oko 3000 godina . Zemlja tada možda nije ni bila okrugla toliko dugo, ali su zlobnici ipak dodali vekove u taj svoj izmišljeni kalendar. Današnji zlobni vladari sveg znanja i novca na svetu otišli su korak dalje i dodali ovom kalendaru milione godina. Ko u tim relacijama išta može dokazati?

babun%20egipatski%20bog%20mudrosti%20Tot.JPG
Egipatski bog mudrosti Tot u obličiju babuna.


Mešanje životinja i ljudi u Egiptu je bilo uobičajeno.Tako se često egipatska boginja plodnosti i materinstva, Hator, prikazivala sa glavom krave. Hator znači dom. Njen sin Horus (bog vremena) svake noći je odlazio na počinak i dojenje kod svoje majke Hator (da li u njen šator ili tor?). Ujutru bi pun energije donosio novi dan blještavog svetla.

hator%202.JPG
isis.jpg

Hator je tako smatrana nebeskom boginjom. Ona je često predstavljana i u obliku velike nebeske krave, koja je rodila Univerzum. Hator je inače bila ćerka boga sunca Ra.
hator%201.JPG
moderna%20hator%20mala.jpg
Drevna i moderna umetnička vizija boginje Hator, svete krave.

Ona je predstavljana kao krava ili kao žena sa obeležijma goveda (kravlja glava, uši ili rogovi kao deo njene frizure).
Smatrana je i boginjom muzike, pesme, igre i zadovoljstva, ali je bila, pre svega, boginja Meseca. Važila je i kao zaštitnica trudnih žena i babica. Njen glavni hram je bio u Denderi, gde je obožavana sa njenim sinom, pa mužem, Horusom. Grci su ovo božanstvo preuzeli pod imenom Afrodita.

Kada se Hator udala za svoga sina Horusa dobila je ime Isis. Od njenog imena, veruje se, potiče i oznaka za današnji dolar $ = ISIS. Tu je naravno i egipatska piramida sa svevidećim okom.

zlatno%20tele.jpg
Zlatno tele je bilo obožavano u Palestini.


Krava je tako najstarija sveta životinja. (Šta mi danas radimo sa kravama, savršeno dobro govori inficiranje bolestima miliona krava i njihovo masakriranje da bi se dobila kravlja limfa za vakcine.)

nesveta%20krava%20danas.jpg
Nesveta krava danas , vezana i sa zabodenim iglama kako bi se prikupila limfa iz njenog krvotoka. Ovo je prava slika koja pokazuje kako je današnja civilizacija ZVERSKA!

Da li treba podsetiti da ljudi danas obožavaju zlato, automobile i NOVAC. Dela prirode (Boga) više niko ne obožava. Danas se gradska (vakcinisana) deca plaše uličnog psa, ali uživaju u bacanju petardi i njihovim zaglušujućim pucnjima. Nije li to siguran pokazatelj o degenarativnom procesu koji sadašnju civilizaciju privodi kraju?
Kravljizacija (vakcinacija) je tako postala običaj "naučno utemeljen" koji se proširio u čitavoj Evropi, i veoma brzo i u Americi. Danas je vakcinacija zakonom obavezna u najvećem broju zemalja. Siromašna Afrika posebno je zgodna meta farmaceutskog biznisa koji se u formi "humanitarne pomoći" preko UN-a često plasira neukom siromašnom stanovništvu. Tako im "čovekoliki majmun" prvo pošalje virus, pa vakcinu. Posledice, možete pretpostaviti.


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
KADA JE ISTO ŠTETNO, A KADA KORISNO?
Luja Pastera (1822 - 1895) nazivaju francuskim Dženerom. Izveo je stotine svirepih eksperimenata sa životinjama u nameri da dokaže tezu o klicama kao uzročnicima bolesti. Naravno, i Paster je polazio od nedokazane Darvinove pretpostavke da životinje i ljudi dele iste bolesti, jer imaju isto poreklo.

Danas je pasterizacija mleka uobičajen proces u kome se mleko zagreva sve dok sve klice i gljivice, a sa njima i skoro sve hranjive materije, ne ispare. Nemoguće je više kupiti mleko koje nije pasterizovano. Dakle, nauka kaže da nije dobro za ljude da piju mleko u svom izvornom obliku i sa svim sastojcima koje ono ima. Ali, ista nauka kaže da je korisno da budemo vakcinisani (zaraženi) sa obolelom limfom krave, majmuna, pacove...

Da podsetimo da naš želudac ima mogućnost da mnoge otrovne materije neutrališe i ne propusti ih do krvotoka, ali ako se iste materije ubrizgaju pod kožu ili direktno u krv, nema nam odbrane pomoću moćne želudačne kiseline.
Ne smeta ni to što su krave prethodno dobro nakljukane hormonima za rast! Ali, to donosi profit, zaboga!
DA LI SE NAKON VAKCINACIJE ZAISTA POSTAJE IMUN NA NEKE BOLESTI?


Mnogi ljudi svake godine trče kod lekara da bi primili vakcinu protiv gripa. Kada ih virus gripa ipak napadne, kažu da im vakcina nije pomogla jer je virus verovatno bio "mnogo jak". Lekari , međutim, vole da kažu da je razlog gripa jer ste primili vakcinu protiv jedne vrste virusa, a napao vas je mutirani oblik. Pa što vam odmah nisu dali vakcinu tog mutiranog pitate se? Nisu ga imali, upravo je mutirao kad su vakcine već bile spremne (kupljene i debelo plaćene).

Naravno, nije problem u lekarima koji primenjuju ono što uče. A uče upravo ono što moćni farmaceutski kartel želi da uče kako bi bili dobri dileri lekova. Lekar koji zaista leči, farmako-biznisu se ne isplati. Takav neće dobiti pare za specijalizaciju niti za naučni rad. I kolege će ga sve više prezirati, posebno oni kojima kvari unosan biznis. A medicina to sve više i jeste - biznis koji se kao i svaki drugi. Da li ste se zapitali zašto se vrši privatizacija u zdravstvu, kad većina ljudi to i ne može da plati?
Još gore je ako se zapitate šta se stvarno nalazi u vakcini koju ste obavezni da date svom detetu. Bićete šokirani!
Pogledajmo šta sadrže neke vakcine koje se najčešće koriste:

VAKCINA: Acel-Immune (DtaP) PROTIV TETENUSA DIFTERIJE VELIKOG KAŠLJA SADRŽI: otrove difterije i tetenusa i absorbovane nećelijske sastojke velikog kašlja, formaldehid, aluminijum hidroksid, aluminijum fosfat, antiseptik, emulzifikator želatin...

VAKCINA: Attenuvax - Measles (Merck & Co.) PROTIV MALIH BOGINJA SADRŽI: Žive viruse malih boginja, neomicin, voćni alkohol, hidrolizirani želatin, zametak pileta...

VAKCINA: Biavax - Rubella (Merck & Co.) SADRŽI:Žive viruse rubeole neomicin, vočni alkohol hidrolizirani želatin, ljudske dvohromozomske ćelije od tkiva abortiranog fetusa...

VAKCINA DPT (GlaxoSmithKline) PROTIV DIFTERIJA, TETANUSA, VELIKOG KAŠLJA SADRŽI: otrove difterije i tetanusa, formaldehid, aluminum fosfat, amonijum sulfat, timerosal, isprana ovčija crvena krvna zrnca....

VAKCINA: DRYVAX (Wyeth-Ayerst, još bez licence) SADRŽI: Velike boginje - žive kravlje viruse, "neke mikrobne otrove, streptomicin sulfat, hlortetraciklin hidrohlorid, neomicin sulfat glicerin i fenol, mešavinu dobijenu destilacijom tečnosti iz plikova teleće kože ugljenim katranom.


VAKCINA FluShield (Wyeth-Ayerst) PROTIV GRIPA SADRŽI: Trovalentni virus gripa tip A i B, gentamicin sulfat formaldehid, timerosal i polisorbat 80 tečnost iz pilećeg embriona.


VAKCINA Imovax (Connaught Laboratories) SADRŽI: Apsorbovane viruse besnila, neomicin sulfat, fenol, crveni indikator humanog albumina, diploidne ćelije iz tkiva abortiranog ljudskog fetusa.


VAKCINA ORALNA POLIO: Orimune - Oral Polio (Wyeth-Ayerst) SADRŽI: Tri tipa poliovirusa, oslabljeni neomicin, streptomicin sorbitol, ćelije majmunskih bubrega i serum teleta.
oralna%20vakc.JPG
Pranje zuba je veoma važno reći će vam svaki lekar. Progutati bolesne ćelije majmunskih bubrega i limfu zaraženog teleta je O.K. E, to je današnja medicina pod pokroviteljstvom Rokfelerovog farmaceutskog kartela koji je i vlasnik "Enciklopedije Britanike" i najvećeg broja medicinskih naučnoistraživačkih centara. Dakle, od čoveka se novcem i kontrolom medija ipak može napraviti "majmun".


Pa, prijatna vam vakcinacija "čovekoliki majmuni"!



 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
KAKO PREŽIVETI "MAJMUNIZACIJU" I "KRAVLJIZACIJU"?
Uvođenje obavezne vakcinacije nije išlo ni malo lako, upravo zato što su ljudi veoma brzo uočili da vakcine njihovoj deci čine više štete nego koristi.

Evo nekoliko zanimljivih datuma o medicinskoj inkviziciji u Engleskoj koji nisu za upotrebu u udžbenicima:


1839. U Engleskoj je izbila epidemija velikih boginja. Umrlih je bilo 22.081.

1840. Cepljenje je stavljeno van zakona.

1853. Izglasan je Zakon o prinudnoj vakcinaciji. Roditelji su morali da vakcinišu svoje dete čim navrši 3 mesece ili su se suočavali sa kaznom od 20 šilinga.

1855. Uvodi se obavezna vakcinacija u SAD. (I danas je tamo vakcinacija obavezna u svim državama, iako mnogi nastoje da pravo na izuzeće od vakcine bude garantovano ljudsko pravo.)

1859. Čarls Darvin objavljuje "Poreklo vrsta putem prirodne selekcije". Od tada majmuni se smatraju našim bliskim rođacima stoga ne predstavlja nikakav problem da se limfa obolelog majmuna ubrizgava ljudima. I danas je ovo oficijelni naučni stav koji se uči u svim školama. (Setite se kako se provela bivša srpska ministarka prosvete Ljiljana Čolić kada je izrazila svoj kritični stav prema ovoj Darvinovoj tezi. Ne samo da je "religiozni" Koštunica odmah sklonio sa ministarskog mesta , već ju je srpska neuka pseudoelita počastvovala brojnim uobraženim i nadmenim komentarima koristeći, naravno, Sorošove medije).

1867. Izbegavenje vakcinacije protiv velikih boginja rezultiralo je još oštrijim novčanim kaznama. Hiljade ljudi prkosilo je ovoj medicinskoj inkviziciji i mnogi roditelji napustili su Britaniju radije nego da decu vakcinišu, smatrajući to varvarskim običajem.

1868. U Britaniji je formirana Liga protiv obavezne vakcinacije.

1870. Izbija dvogodišnja epidemija velikih boginja u čitavoj Evropi.

1889. Formirana je Kraljevska komisija da ispita delovanje vakcine. Sedam godina su zasedali i izdali 6 izveštaja, a konačni je objavljen 1896. Rezultat je bio Zakon o vakcinaciji iz 1898.

1896. Kraljevska komisija nije više mogla da ignoriše ogroman broj dokaza o štetnosti vakcine, pa su preporučili da se obavezna vakcinacija obustavi.

1898. Zakon o vakcinaciji nije više imao sankcije.
1900. Bankarski kartel Rokfelera i J.P. Morgana (koji i danas kontrolišu globalni farmako-biznis) kupuje Enciklopediju Britaniku i sve reference koje su postojale o štetnosti vakcina su uklonjene. (Danas udarni globalni mediji prikazuju samo naučne rasprave između podobnih lekara i sa dilemom da li deci treba davati različite vakcine pojedinačno, ili ih kombinovati u jednu, koja je navodno manje štetna. Cvrc!)
Roditelji ovako mogu da biraju: "Da ste odmah rekli, mogli smo dati samo ovu jednu iglu od tri vakcine. Svejedno, uradićemo tako sledeće godine".
1910. Fleksnerov izveštaj poziva na zatvaranje preko polovine medicinskih škola u SAD.
1911. Vakcinacija je postala obavezna u SAD.
1911 Vakcinacija je postala obevezna za američku vojsku.
1917. Pre nego što su poslati u Evropu, svi američki vojnici su vakcinisni. Retzultat - hiljade mrtvih.
1918. Preko 675.000 Amerikanaca i 25 miliona ljudi širom sveta umire od vakcinacije u prvoj epidemiji svetskih razmera. Medicinska inkvizicija to prikriva nazivajući to "Španskim gripom".
1971. Epidemija velikih boginja u Jugoslaviji. SFRJ u kojoj je apsolutnu vlast imao mason visokog ranga u službi Rokfelera, Josip Broz, iskorišćena je kao zamorče kako bi se na uzorku od 21 miliona ljudi ispitalo delovanje vakcine protiv "variole vere". I ne samo to već i da se ispita da li se 21 milion ljudi u totalitarnom režimu može brzo vakcinisati i preko medija napraviti "majmunima". Na čitavom jugoslovenskom prostoru je od tada sve veći broj obolelih od šećerne bolesti koje do tada nije bilo. ( O "varioli veri" i ovoj epidemiji će biti reči u posebnom tekstu).
1976. Nova prevara je smišljena pod nazivom "Velika svinjska groznica". Predsednik Ford je vakcinisan pred TV kamerama. Više od 500 ljudi koji su primili vakcinu postalo je paralizovano usled Guillain-Barre sindroma.
ford%20vakcinacija.JPG
Predsednik Ford se vakcinise.

1991. Na početku "Zalivskog rata" hiljade vojnika NATO primilo je vakcinu sa smrtonosnim virusom antraksa.
2002. Rat u Iraku vodi ka vakcinaciji čitave američke populacije. Incidenti sa antraks pismima koji su nakon terorističkog napada na Njujork i Vašington dobili ogroman medijski prostor, bili su samo uvod. Setite se kako je sve naprasno nestalo. Čas ga ima čas ga nema.

VAKCINA "GARDASIL"
Poslednji hit je svakako "epohalan izum" vakcina "GARDASIL".
Iako je kompanija "Merck" došla na veoma loš glas nakon što je njen smrtonosni lek "Voixx" (protiv bolova) navodno uzrok iznenadnog srčanog napada (zbog čega se protiv kompanije vodi 13.000 sudskih sporova), američka Federalna agencija za lekove (FDA) odobrila je njihov proizvod - vakcinu "Gardasil". Ova vakcina, navodno, sprečava pojavu jedne vrste raka materice koji nastaje od humanih papiloma. Uz gromoglasnu medijsku pompu, vakcina je predstavljena javnosti uz preporuku da se njome preventivno vakcinišu sve devojčice od 11 i 12 godina.
Američki "Savetodavni odbor u sprovođenju imunizacije" takođe je savetovao "Centre za kontrolu bolesti i prevenciju" u SAD da devojčice još u 9. godini budu vakcinisane. Iznošenje brojki o ogromnom porastu broja obolelih od raka postalo je učestalo na svim svetskim medijima. Takvo alarmantno stanje logično je da mora rezultirati većom brigom države za mlade naraštaje, te se vakcina toplo preporučuje. To što ove brojke niko ne može da potvrdi i što bi se uvođenjem obavezne vakcinacije devojčica u kompaniju "Merck" slile ogromne pare, dva su sasvim dovoljna razloga da u dobre namere ovog povezanog medijskog i farmako-biznisa posumnjamo. A oni jesu povezani.


merk%20bus%20karikatura.JPG


Najagilniji u iznošenju alarmantnih podataka o zdravlju građana Srbije je Sorošov RTV B92. Pored indukcije pedofilije, nasilja u porodici, narkomanije, homoseksualnosti, opšte korumpiranosti, udarna vest im je bila i vakcina "Gardasil". Dok u Americi ismejavaju ovu Merckovu podvali, mnoge zabrinute srpske majke bi i nasele na priču o ovoj vakcini. Problem je jedino previsoka cena od 360 dolara.
Pomenimo da posledice od upotrebe ove vakcine uopšte nisu ispitane.




 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker
31.01.2009
15
0
0
38
Mozda cu zvucati kao neki teoreticar zavjere,ali zar nije poznato da odredena kolicina ljudi zeli imati sve konce u rukama i da svaki pojedinac bude njegova marioneta? A koji je jedan od nacina da se to postigne? Svojim proizvodima (lijekovima i cjepivima) generacijama smanjuj imunitet (i naravno poglupljuj covjeka,a samim time mu postavis odredene mentalne blokade koje ne prihvacaju ono sto nisu culi na tvu ili procitali u novinama) i u jednom trenutku ces dobiti sve vise pojedinaca,a tako s vremenom i generacije ljudi kojima je imunitet na samom dnu i koji bi umrli od obicne temperature,ali tu je "cudotvorni nektar iscjeden iz anusa boga Pana i zapakiran u tableticu" koji smanjuje temperaturu i daje ti zivot. Svi znamo da se zivot voli,a i da bi ucinili sve za tu tableticu koja ce nam dati jos zivota,a samim time dolazi i kontrola,ja imam,tebi treba,u mojim si rukama,a tome pridodajmo jos gore navedeno poglupljivanje i postavljanje mentalniih blokada.

Ja sam osobno protivnik svega sto je izaslo iz laboratorija moderne medicine,u prirodi postoji otrov,virus,bakterija,gljivica,itd,a vjerujem da postoji i prirodni lijek za sve to (za neke sam siguran i provjereno je jer roditelji imaju par "travarskih" knjiga o spravljanju "napitaka" protiv odredenih bolesti i tegoba),jer svaki minus ima svoj plus. A i opet isto tako smo svi mi gospodari naseg tijela,pa tako i zdravlja,samo se ocito trebamo osvijestiti malo vise.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Samo za onaj dollar znak... Dollar nema 1 crtu nego 2 crte, i taj znak dolazi iz simbolike "dva stupa" povezana "savijenom zmijom"...

Inaće ima masa propusta u tekstu, bar šta se "simbologije" i izvoda pojedinih značenja tiće, al to je isto nebitno za ovu temu.

Šta je bitno? Bitna je samo cijepljenju (vakcinacija).
Zar se cijepljenje ne temelji na principu "oponašanja" prirode, samo kod "prirodne" vakcinacije moraš prvo razbolit i prebolit određenu bolest da bi osta trajni imunitet. Ovde se umjetno "izvede" navikavanje tijela na pojedine patogene i ono, naravno, nije trajno.
Neznam, ja spadan u generaciju koja je odma poslin rođenja dobila "patulu" ili kako se već zove. Dobija san još 1-2 puta koje cijepivo i to je to...
E da, i onu inekciju u vojsci od koje moš skoro pa govna jist i ništa ti neće bit oko godinu dana.

Osobno, protiv cjepiva tipa cjepivo za Hepatitis B, Malariju itd. neman ništa, i bez takvog cijepiva definitivno nebi iša u rizična područja.
Mene brine ona druga strana; od smanjivanja prirodnog imuniteta zbog tih cijepljenja do mogučnosti ubacivanja svakakvih "otrova" u cijepiva koja se onda ponašaju ka tempirane bombe, pa i "sci-fi" scenarija (hmmm, i nisu to baš sci-fi scenariji) tipa razni nano-boti, mind-control itd...
Jer je to tehnološki, itekako, moguće.

Sve u svemu, FDA se stvarno brine za naše zdravlje...jako, jako, jako se brine kako da nas ucjeni preko zdravlja...i da svi budemo :sick::sick::sick::sick:
Tako da su sve ove donacije koje nam dolaze, ovde na naša Balkanska područja, u biti kontaminirani materjal (moje skromno mišljenje).

Inaće Balkane, močan tekst...nisan stvarno zna neke stvari; a real eye-opener:eyebrows: