fedexx - prvi indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.05.2013
23
17
0
39
m a n d o r je napisao(la):
ok je to sve al nažalost s jednom cfl-kom crvenog spektra nečeš daleko dogurat,nabavljaj čim prije,ovu što si ubacio ljevu isto je plavi spektar tako da nemoj da ti bude žao uložit 100-150 kn u lampe i u svoj trud.... ;)
wiil do. Idem do prodavnice po neke stvari za sat pa cu videti sta imaju od cfl-ki, da uzmem neke crvenog spektra bar dok ne odem do dgra da uzmem hps.
Kao sto rekoh do sada ni dinar ulozen, sve ovo sam nasao po kuci, ali shit just got real :D

Klon ce biti na terasi za sada, i niste mi odgovorili da li mogu da se uzimaju klonovi sa klona i da se nastavlja sorta, ako ispadne da je dobra.

I niste mi odgovorili da li mozete da provalite da li vuce vise na sativu ili indicu :).
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
može se uzimat klon sa klona a što se tiče procjene za indicu ili sativu moglo bi se odokativnom metodom reć koji gen prevladava,cfl traži sa oznakom 2500-2700k ili piše warm white....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fedexx
15.05.2013
23
17
0
39
Pa to sam i misleo, znam da moze samo odokativno, pa sam pitao da li neko iskusniji moze da provali na sta vise vuce, znam da je veliki procenat onoga sto se danas pusi hibrid, ali ima sorta gde dominira gen sative ili indice jel, kako sam malo samo pretrazivao procitao sam da sativa radi psihu high, a indica body high, pa reku samo zbog toga da znam na sta mi vuce ova moja biljoza.
Citao sam neke razlike, da je sativa vislja, indica niza i vise ide kao zbun, da indica ima malo gusce listove itd.... ali ne bi ja to znao da odredim pa pitah vas.

Ali mozemo reci samo da je domaja i cao :D
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
je tako je al primjer indicu ako skineš ranije dok ima mlječne trihome isto će ti bit high više na glavu nego na tijelo ali da moći će se približno reć na koju sortu više vuće....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fedexx