Feminizirano ili Autoflower sjeme??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sta bi prije???


  • Total voters
    7
  • Anketa zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.11.2015
56
106
33
Postovanje groweri..

Posto nisam nasao slicnu temu odlucih da i ja povucem jedno pitanje..
Dakle vec imam iza sebe 5 growova sa auto flover sortom i zanima me koja je razlika izmedu autoflowera i feminiziranog sjemena, prednosti,mane,mogucnosti...
Dosta sam se oko tog nacito ali bih volio da iskusni iznesu svoje misljenje..
Nadam se da je tema ok tj da nece bit negodovanja oko teme...

:vutra::respect:
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Izgleda da si premalo čitao o tome...
Jedino ako si mislio na foto a ne fem.
 
01.11.2015
56
106
33
Auto moze biti fem.?? Kako brate? Prvi glas text.. ugl pitanje je jednostavno i prosto ''sta bi prije'' posadio auto ili fem i zasto,kako...

Cek ko tu gresi...zar nije fotoperiodna i feminizirana sjemenka isto...mozda se ja varam ali u svakom seed banku imas odabrat..feminizirane ili autoflower ili regular...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: goran641

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Tripaš :D
Ili je automatik ili je fotoperiodna.
A fem ili ti ga feminizirana,to je drugi par opanaka.
Ajde fino,dogovori se prvo sam sa sobom kad otvaraš nove teme.
A osim toga,usput rečeno... kakva je ovo glupa anketa ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
A čoek nezna engleski, da zna znao bi šta znači fem. Ja bi prije fem. autoflower :gled:.
 
01.11.2015
56
106
33
Tripaš :D
Ili je automatik ili je fotoperiodna.
A fem ili ti ga feminizirana,to je drugi par opanaka.
Ajde fino,dogovori se prvo sam sa sobom kad otvaraš nove teme.
A osim toga,usput rečeno... kakva je ovo glupa anketa ?

Ajde molim te me prosvijetli jer vjerojatno nemam iskustva tolko..i umjesto da pomognete i objasnite il razjasnite neke stvari vama je draze popljuvat tude,ismijavat se i drzat glavu visoko ko neka primadonica jer imate vise iskustva...to sve cesce vidam na forumu koji se pretvara u hejterski nastrojen forum da nesmijes postavit laicko pitanje i nedo bog ocekivat neki konstruktivni odgovor...wtf...
admin ak se ne slaze sa temom nek ju obrise slobodno...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Same riječi ti govore.
FotoPeriod - Ovisi o režimu svijetla, te cvijeta skraćivanjem dana
AutoFlower - Ne ovisi o režimu svijetla i automatski cvijeta
Feminizirana - Ženka
Regular - Nepoznat spol

I foto i auto mogu biti feminizirane ;)
 
01.11.2015
56
106
33
Ok di mogu kupit tu FotoPeriod..to nesto novo u bankama jer nude kao sto sam u postu iznad napiso a to su ...feminised,autoflower i regular.. a znam da su feminizirane i autosi jer vidi cuda ima zenske cvjetove..ha,ko bi reko..
 
Poslednja izmena od urednika:

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Mozda nisi nikad ni trazio ;)

Istina, nisam tražio autoflower regular sjeme. Zato sam napisao da je najčešće fem i da nisam još nigdje vidio. Znači nisam rekao da ne postoji ili da je nemoguće, samo da nisam vidio reg auto. Moj prvi pokušaj uzgoja su bili autosi, mephisto;dutch passion; world of seeds; sweet seeds- nitko od ovih breedera nema u ponudi reg auto, dalje nisam gledao :)

@W8 For It - svugdje imaš foto sjeme za kupiti. Na engleskom se piše photoperiod, autosi su napravljeni križanjem fotoperiodnih i ruderalis sorti. na tržištu ima više fotoperiodnih sorti nego autosa. Na nekim stranicama gdje se naručuje sjeme može pisati samo feminised ili regular pored sorte, to znači da je fotoperiodna. Ako piše Autofem to je onda autoflowering sorta, s pretpostavkom da će biti ženska biljka. Znači ako pored sorte ne piše autofem ili autoflowering onda je sigurno fotoperiodna.
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Imaš ban na mjesec dana radi nepoznavanja osnovne materije.
Registriran si godinu dana i postavljaš pitanja na koja postoji cijelo čudo odgovora,samo eto što je lijena guzica :)
Verovatno si takav bio i u školi. Mama pisala zadaću,a :D
Čuj,primadonice mu odgovaraju :)
A svašta se i registrira na ovaj forum.
Ako za mjesec dana ne budeš znao osnove ide ban na 3 mjeseca.
:wave:
Uhvati se čitanja.
 
Poslednja izmena:

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Necu da vjerujem :D Godinu dana sadio i citao forum, 5 grow-ova, a ne zna za fotoperiodne biljke, cuj razlika izmedju auto biljki i fem :D hahahha :D Moglo bi ovo u provale, ni malo ne bi masilo temu :D
Slazem se s Venlom da je anketa njesra :D

Treba covjeku objasniti, mada Venlo vec jeste :)

Autoflower- su auto sorte, i od njim postoji regular i feminizirano sjeme, regular su muzjaci i zenke, to jest ne zna se sta ce izaci iz sjemenke da li musko ili zensko, feminizirano sjeme je sjeme iz kog ce izaci sigurno cura.

Fotoperiodne biljke- su biljke sto sama rijec kaze, koje ce procvjetati kada dan okraca, to jest, polovinom avgusta-pocetkom septembra(AUTDOOR,) ili promjenom rezima svjetla sa 18-6 ili 20-4 na 12-12(svjetlo-mrak), takodje postoje regular i feminizirane sjemenke. Isto vazi za regular ne znas od 10 sjemenki koliko ces dobiti zenskih koliko muskih biljaka, dok kod feminiziranog sjemena znas da od 10 sjemnki ces dobiti deset zenskih biljaka.

Anketa nema smisla :) Da si pitao ili se zanimao za razliku izmedju autoflover i fotoperiodnog sjemena to bi bila sramota za godinu dana boravka na forumu :) Kako god, ispao si, kako da kazem a da te ne uvrijedim, znas na sta mislim :)

Stej haj i long lajv Vutra.org :) :vozdra:

:vutra:

EDIT: Hahahahhahahahaha Bravo @VenloNL ! Hahahahha :upiii::upiii::upiii::upiii::upiii: :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.