feminizirano ili regular seme?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Volijo bih čuti vasa iskustva, u vezi uzgoja regularnog usproedbi feminiziranog semena.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Velika je razlika da li je regular iz paketa sa ulice ili brendirano regular seme,ako se misli na ovo prvo to mi je teska glupost saditi rizikovati i jos potrositi kintu a ovo drugo bi kupio i da znam da je muzjak neke super sorte neke supersuper s krislijem ljesnjakom i rizom sedd banke
Pozz od zlog

ovo teska glupost mislim samo za sebe i samo u mom konkretnom slucaju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: not smoke

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.376
27.699
1.098
Trøndelag
ja sam za fem posto nisam neki potrosac gledano na godisnjoj razini, 5 do 10 fem sjemenki si mogu priustiti svake godine.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
za medicinske korisnike je dobra varijanta kada se mozhe nachi sorta koju je mozhe uzeti u obe varijante tj. i fem i reg sjeme..
dok trazhish sortu koja che najbolje pomochi za tvoje probleme i simptome najbolje i najjednostavnije je koristiti fem sjeme..
a kada nadjesh odgovarajuchu sortu/e...e tada je logichnije ichi sa reg. sjemenom - zbog moguchnosti kombiniranja tj. krizhanja i razmnozhavanja opchenito..

fm. sjeme je praktichno iz vishe razloga..npr. manje prostora je potrebno..pogodnije je za pochetnike itd..
to je shto se tiche praktichnih razloga...
a kvaliteta...sortne osobine i kvaliteta genetike..to je vech " drugi par postol" a i malo shira tema
 
07.03.2012
20
1
8
33
Jedan dobar deo out-a mi je propao jer su bila random semena iz paketa i taman kad je krenulo cvetanje ja bio na odmoru i dosta njih je bilo totalno opraseno. Od tad uzimam samo fem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MIĆAN

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Prirodne su mi primarne.
Kao sto ne volim genetski inzinjering ( u smislu raznih modifikacija suprotstavljenih prirodnom redosljedu) u zivotinjskom, isto tako ne volim ni u biljnom svijetu. Ubijedjen sam da i kvalitet konoplje, poput tresanja ili grozdja, zavisi iskljucivo od ravnomjernog omjera suncanih i kisnih dana tokom sezone, kao i zastupljenosti elemenata kojim se te biljke hrane.

Ako smo ih odrzavali na fizioloskom minimumu ocekivacemo minimum ploda u suprotnom cemo se nadati bogatijem plodu.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
doKurca je napisao(la):
Jedan dobar deo out-a mi je propao jer su bila random semena iz paketa i taman kad je krenulo cvetanje ja bio na odmoru i dosta njih je bilo totalno opraseno. Od tad uzimam samo fem :)

desi se počesto,da feminizirane ispostavljene strersu-kad vec pricamo za outdoor opale opet na hermija.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nekih 12tak sorti sam sa fem. sjemenom radila i nikada nisam imala problema sa hermicima..
dodushe ni sa kupovnim regular sjemenom nisam imala problema..
ali...u 2 navrata sam pokushavala neshto sa reg. sjemenom iz bushte/paketa tj. sa ceste...i u oba sluchaja biljke su u vrlo ranoj fazi svjetanja pochele pokazivati sklonost hermafroditizmu...i to je bilo uzhasno jako izrazheno..toliko da sam u 1. sluchaju od 6 biljaka samo jednu cistu zhenku izvukla , a u drugom sluchaju od 10 biljaka 7 je bilo zhenskih tj. hermicha...pa sam se na kraju odluchila iskoristiti samo jednog od 3 dechka ( neko krizhanje jer...bila je odlichna-lagana za glavu a analgetik samo takav + bilo je rijech o nekoj bosanskoj domachici tj. tip ju uzgaja od 91.)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Po meni bolje je fem. sjeme iako u outu sadim i fem i regular i iz paketa dobre vutre. Uz fem. sjeme prošle sam godine zapiknuo i 8 nekih sjemenki iz paketa i 7 cura dobio, nitko sretniji od mene. Mislim da je lakše sa fem sjemenom, opuštenije.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
fem sjeme je prikladnije za indoor, pogotovo ako je manji boks pa nemaš mjesta za kocku sa m/ž biljkama nego samo staviš i znaš da će biti cure.

ja osobno preferiram regularno sjeme, vjerujem da je bolja kvaliteta genetike kad nitko nije "maltretirao" biljke da bi izvukao određenu osobinu iz njih...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Ja sam isto vise za regular.... fem.je prakticnije:)sumljam da je gentski velika razlika ali regular ima jednu mogucnost vise , igranje sa krizanjem....a to je vec stepenica vise od fem. fotoperioda :knockknock: a dvije od auto uzgoja;)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
To bi bio dnevnik,da neko od moderatora odradi grow jedna fem i tri regular semenke iz iste firme a mi izglasamo koje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.