Fenix nus efekat ili...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2014
3
0
1
Veliki pozdrav...

Imam samo jedno pitanje za nekog ko ima iskustva sa korišćenjem ulja konoplje. Posle mnogobrojnih preporuka i iskustava koje sam pročitala na forumu, odličili smo se da nabavimo fenix tears drugarici koja boluje od karcinoma u međurebarnom prostoru, Nabavili smo po preporuci od uzgajivača u Češkoj, koji je po našoj porudžbini napravio manju količinu za početak. Drugarica je posle prve upotrebe počela da se oseća jako loše. Već posle sat vremena od uzimanja ulja (veličine pola zrna pirinča) povraćala je. Da li je ovo znak da je mozda osetljiva na ovo i da bi trebala da prekine upotrebu ili je nešto drugo u pitanju?

Svaki savet je dobrodošao,
hvala
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobrodošla na forumu!

Možda ćeš morat malo pocekat, da se jave oni koji ga upotrebljavaju kod liječenja.

Najsigurnije, da znaš sta upotrebljavas je da sam uzgojis i praviš ulje.

Sretno kod liječenja!
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
neznam koliko drugarica ima iskustva sa vutrom opcenito,ali to su nus pojave koje ce nestanu jako brzo,sretno sa ljecenjem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
upitno je kakvo je to ulje, no pretpostavit ćemo da imate povjerenja u proizvođača i da je kvalitetno..

e sad, za prvi put joj je možda bilo previše, nije navikla, a i tijelo je samo od sebe, slabo, nažalost..

komentiran iz jednog razloga, a to je jer sam svojoj staroj, isto tako, samoinicijativno, uvalila ulje jedanput, i ista stvar se dogodila.
počea ju je bolit drob, glava, nije mogla iz kreveta cili dan sutradan..

ček, jeste vi prvo provali ulje prije nego šta ste njoj dali?
 
26.08.2014
3
0
1
Hvala na odgovoru. Ona nema iskustva sa ovim uopšte (ima 51 god), a ja sam razmišljala da probam ali ni ja nemam iskustva sa uljem da bih znala kakvo je. Čovek koji je pravio je najbolji drug momka moje drugarice, on je pravio dosad za svoju majku i uzgajao za sopstvene potrebe. Nije mi teško da probam ako mislite da bi trebalo ili da dam bratu da proba, jer je dosta upoznatiji sa pušenjem, ali ne i uljem. Nekako sada i jeste logično da pošto je organizam slab, da odreaguje ovako, ali nisam htela da napamet donosim zaključke, pa sam pitala pametnije.

Veliko hvala svima...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ja sam do sada vidio reakciju na dvije osobe koje nemaju "pušačkog staža" i uvijek ih je vrlo mala količina ulja toliko prebila da nisu znali za sebe. Thc (i ostali kanabinoidi) su za organizam takvih osoba potpuno strani i onda nastaje takva reakcija. Teško je dozirati na taj način. Kad zapališ joint, ili koristiš vaporizator, onda je djelovanje trenutno i 2-3 dima je obićno dovoljno da se osjeti prvi efekt nakon minutu-dvije. Kod oralne konzumacije prvi efekti nastupaju nakon odprilike pola sata.
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
samo pići dalje....to je normalna pojava za nekog ko se nikad nije susreo s tim.....kako se organizam navikava tako ti simptomi nestaju ili postaju skoro neprimjetni....ljudi najčešće naprave grešku i počnu sa prevelikim dozama nakon kojih im je slabo ili povraćaju.....onda im se ulje zgadi i ne žele ga više uzimati....pa se moraš borit s njima i nagovarat ih.....ali nakon par dana kad primjete pozitivne efekte.....nestaje psihološka kočnica......kad se smanji doza smanje se i te početne nuspojave koje s vremenom nestanu kako se diže tolerancija na thc
za početak je bolje i bilkakvo ulje od nikakvog a kasnije napraviš svoje i točno znaš kaj imaš