Festival EXIT 10-13. jul Novi Sad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
ma i tvrdjava je zakon mesto za takvo dešavanje, pošto je ima milion šanaca pa su stejdzevi zvučno izolovani jedan od drugog. i onaj stejdz što gleda na grad je mnogo dobar za jutarnji čil. tamo naspu pesak i naprave atmosferu kao na plaži, a ranije je i bila muzika na foru cafe del mar, ne znam šta će se ove godine puštati tu.

inače pre neki dan su i osvetlili tvrdjavu i sad mnogo moćno izgleda kada se gleda sa strane grada, pre se jedva videla noću.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
mene svake jebene godine nešto spriječi da idem.a čuo sam da će biti manu chao.
na to bi tako volio otić, a izgleda da neću stić ni na tiesto na pagu
:(((((
savjet: nemojte se ženit i imati djecu ak se još niste izludirali ili ako nemate dobar raspored
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Tako bih rado išao al nemam para, naravno dance arena primarna, toliko dobrih imena ima ove godine, al eto, najviše bih išao zbog Manu Chao-a, Booka Shade, Axwella.
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Druze jeste da sam iz Srbije i da bi ja sad kao trebao da kazem sve lepo o tom festivalu, i jos da pricam bajke,ali necu reci nista lepo.Previse droge i debila neizivljenih.Osim sto ima lepih devojaka i sto nije bas svaka nesto posebno pametna..pa to moze da ide na ruku nama muskog pola..kao brdo stejdzeva,brdo pevaca,brdo navijaca,sve je kao lepo,svi se kao druze,ma ludnica sastavljena od bezbroj ludila u ludilu...valjda ce ljudi shvatiti da to nije ono sto traze mladi...hocu reci na ovaj nacin zapakovano...sve je lepo rezirano,ali reziser sam zna da komad nije bas nesto,ali neka...doce novi reziseri... record companies have bill to pay
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
bio sam na nultom vrh je bilo
i prvom
poslije toga nikad više

nekako mi ne prija da me u prolazu kvase ladnim znojem i pipkaju od sreće samo njima izazvane
a jutro liči na neku scenu iz C-e produkcije horora
radni naziv filma "zombi party"

mošda nije tako bilo dobro ni prvi put ali sam ga ja tako doživio
tako da vjerujem da neko u odredjenom životnom filmu
neće ni viđet ni omirisat loše stvari već će se lijepo provesti
i ja im želim lijep provod

p.s. najgore su engelskinje,poslije njih mi je jasno kako su nas gledale drugarice u školi
dok smo ih sramotno pipkali :dunce:

edit:samo mi je žao što neću čuti manu chao
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Stvarno je show videti svu tu bandu kako tumara okolo... Vec su se razmilili svuda po gradu... Na nekoliko dana ljudi napuste konzerve i oslobode se od mozga... Pitanje je kako bi bilo da se tako zivi na duze staze. Dali bi masa otisla na konstruktivnu stranu ili rasulo...
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Džidžadžojac je napisao(la):
Sta pricas bre ti, Bože moj...

Pa znas, brate, ovo ono, brate. Exit je do jaja, brate. Voleo bih da je svaki dan! Da je zajebancija full, samo rokanje... Samo, brate, brinem se da bi se pobili, znas, ludilo je to stvarno...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ovo sam napisao u drugoj temi...ali evo ovde bolje...

Tragedija braco moja...
Pala grana sa drveta preko dvojice mladica i devojke,na EXIT campu...
Devojka je 1980.godine rodjena...Preminula je na putu ka bolnici...cccc...
A momci su 1985,1986,tesko povredjeni,jedan je u zivotnoj opasnosti...tenutno u operacionoj sali...
Haos...