FIFA World Cup Brazil 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
I bolje da ti ga je uzela....ma šta ga nije moja meni....nego gledam one negledljive Grke,i Kostarikance, pa na kraju ubili me produžeci....
Bar da švabe spase čast Europe....
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Jučer je po meni odigrana možda i najbolja utakmica do sada na SPu, svaka čast Belgijancima i Amerikancima.Belgija je imala čak 39 udaraca na vrata od čega 9 blokiranih i 17 u okvir :thumb:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ako u finalu budu Argentina i Brazil, ja ga gledati neću.
Pa ko meže dobiti Brazil, niko....poništilo regularan gol, Hrvatskoj, poništilo Kolumbiji...poništit će i švabama ako bude trebalo....
u zadnjih petnaest minuta caroice nisu prešle centar, viktorija na gol Brazila, poništen regularan gol, iz kontre hamesu žuti, a dlakavac zabija ono što se ne zabija u 100 godina, pa se ne sudi isključenje gomana, iako je očigledno da je napravio namjeran prekršaj sa ciljem sprječavanja postizanja gola.
Pa da naša mafija....ma mi smo male bebe u odnosu na FIFU......još su i Beckenbaueru odarili suspenziju na govor tri mjeseca, ali ne vjerujem da će se Kaiser predati bez borbe.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Kako to zavrsi sinoc?Utepao me tutankhamon,jutros se probudi u dnevnoj na kaucu...u prvi moment nesvjestan gdje sam :)
Ali bila je ostra utakmica skroz,koliko sam ja vidio.
No,ne pogledah do kraja,pa neznam rezultat.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Mislim na utakmicu Brazil/Columbia.
Utakmica mi se dopala.Malo malo sam iz lezeceg polozaja dizao u sjedeci.Uz,komentar,auuuh ,....
Evo,sada vec kad pisem ovaj post da se osvrnem na komentatora na hrt2,koji je prenosio utakmicu.

Lik ili je drogiran bio ili je ovo sve otislo kvragu.
Apsolutno neugodan glas,suti,ne prica nista,ne komentira...onda sa tim svojim jednolicnim glasom otpocne neku pricu vezanu za statistiku ili arhivu njihovih susreta,bla,bla,bljak.
Lupeta koje kakve gluposti,otpocne neku pricu,pa kaze nastavit cu ,cim prodje ova akcija....i nije ju uopce nastavio ni zavrsio,hahahahhahaha
Neprofesionalan i odvratan prijenos utakmice.Uzas.
Ljudi nesto kivni na Dragu Cosica,a npr...on meni dobro prenosi utakmica.Ostar glas,razumljiv,informacije exspresne i brze.

A ne ova kornjaca od sinoc sa glasom gavrana koji je dobro promukao od lasnog piva,pa nesto promuklo kresti.
Pa zasuti poslije krestanja.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
A šta drugo očekivati od Baloga. Srećom, ovo mu je zadnja......bar se nadam, ja ga iovako i onako ne slušam.....ja sam tamo duhom...i čujem samo huk sa stadiona.
Ehhhh da mi je to ponovo doživjeti.....ono oslobođenje adrenalina kad ze zabije gol....možda u nekom drugom životu....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Pa da,dobrano se cuo huk sa tribina a on u pozadini nesto nerazumljivo kresti.Balog,da ...to je taj lik ,uzas.
Ne rece mi,kako prodjose kloumbijci.Realno,moja procjena ja da je bio bolji brazil,pogotova kad su poveli .
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Prvo poluvrijeme Brazil bolji, drugo Kolumbija, rezultat 2-1 za Brazil.....sa svime onim maloprije navedenim.....Brazil mora igrati bar polufinale....i eto.....doveli su ih do tamo. A tamo ih čeka Kaiser....
Nego, jesti li čulo ovo:


Iza nastupa Ganaca je ostalo i mnogo kontroverzi, pa su tako prije posljednjeg meča protiv Portugala iz reprezentacije potjerane dvije zvijezde te ekipe, Kevin-Prince Boateng i Sulley Muntari. No, zbog Muntarija se dodatno podigla prašina.

Naime, Mundo Deportivo je u četvrtak objavio snimku na kojoj se jasno vidi kako 29-godišnji Sulley Muntari, inače igrač Milana, tokom Mundijala puši marihuanu.

Snimka inače pokazuje nekoliko nogometaša Gane u ugodnoj zabavi, no samo je Muntari zasad uhvaćen s džointom u ruci i ustima.


edit:




Je li Kolumbija pokradena protiv Brazila?


da



dummy.gif
92%

ne



dummy.gif
8%

početak ankete: 04.07.2014.

broj glasova: 4614
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Izgleda da nisam jedini koji je prespavao utakmicu i probudio se na kaucu :)

Nadam se da cu Argentinu i Belgiju odgledati od pocetka do kraja :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.478
143
Universe
ma ovo prvenstvo je teško sranje, sport općenito je posto velika namještaljka, kladionice vode kolo, sport je umro...mislim da više uopće neću pratit nikaka svjetska, europska i ostala sportska takmičenja, razočaro sam se u sve to...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Pare, pare pokrecu svijet, politiku i nogomet..

Tako bi to otpjevali Nele i ekipa u Zabranjenom pusenju.
 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Četvrtfinala su me razočarala, očajna igra svih suparnika.

Usrali se, sad je lova u pitanju :)

Ukratko, jedino na prvenstvu šta me ugodno iznenadilo, je igra Amerikanaca. Ostali, ništa posebno, možda Kolumbija malo.

Naši se osramotili, jebga :)

Švabe ovo uzimaju...