fighterica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.05.2011
0
1
2
39
:spcartman: pozz svima :)

za pocetak da naglasim da sam toooootalni amater što se tice uzgoja ali dobra volja je tu tako da se nadam da ce urodit plodom.krajem 5 mjeseca sam na svojoj (ajmo rec)vikendici našla 3 vrece sa zemljom,ograđene kamenjem.netko je htio saditi u mom šteku :eek:hno:...naravno...to sam prisvojila jer sam taman mislila sadit pa mi je zemlja dobro došla.isti dan sam ubacila sjemenke u zemlju ali sam jednu vrecu pustila u hodniku jer je bila viška.na moje iznenađenje kroz 3 tjedna iz vrece je izvirila slabašna stabljika sa sjemenkom na vrhu,presadila sam je ali nisam smatrala da ce nešto biti od nje...jadnica je cijelo vrijeme bila u mraku,(imam svjetlo u hodniku ali to je ništa) :snooze:.citajuci savjete s vaše stranice shvatila sam da se radi o sativi a uz nju imam i indicu...moja fighterica je sigurno cura,baca tanke niti i ima predivan miris dok za indicu nisam sigurna dali se radi o muškoj ili ženskoj biljci jer ne vidim tanke niti samo izlaze listici ali isto ima jak miris...ne koristim apsolutno nikakve lampe,boxeve,gnojiva...iskljucivo samo voda i sunce.ovo mi je prvi uzgoj tako da ne ocekujem previše(možda mali brk za jednog topeta):smoke18: ,pišem ovo samo da se predstavim i da vam se zahvalim na ovoj pre j...... starnici...našla sam odgovore na sve ono što me zanimalo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Dobro nam dosla u nasu zajednicu... =)

Sretno s tom malom i nadam se da ce ti uspjeti do kraja bez problema... =)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Dobro nam došla!
Od mene imaš rep+ jer si sve odgovore sama našla.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Dobro dosla, treba nam zena na forumu!
Mada se ne zalim na muski deo, sve extra ekipa :thumb:
 
08.05.2011
0
1
2
39
hvala na savjetu,kud sunce tu i moja biljcica...pazim da ima dovoljno sunca,na prozracnom je mjestu ali nije na propuhu :)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Može i malo propuha,vole one da plešu da nisu na miru.
To im je ko neki trening u teretani.
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Sensi*Jana je napisao(la):
Dobro dosla, treba nam zena na forumu!
Mada se ne zalim na muski deo, sve extra ekipa :thumb:

Valjalo bi zena 20% da imamo, da bi bili u skladu sa preporukama EU :)

Sretno sa growom!!
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ok jos nije pokazala spol,strpljenja samo,i nadamo se da ce biti zenka :)

Btw dobro dosla i super ti taj brodski pod :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.