Film

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
5
0
u filmu nigde ne pise da je baziran na istinitim dogadjajima, naprotiv pise da je svaka slicnost slucajna.
E a to kako su ga reklamirali je vec druga stvar. Doduse ne secam se reklame, ali mislim da oni nisu govorili da je film snimljen po istinitom dogdjaju, vec krajnje lukavo naveli gledaoce da pomisle to(ipak postoji valjda zakon koji to zabranjuje, ako ne kod nas onda barem u svetu).

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.808
133
88
44
www.legalizacija.org
Koliko se ja secam reklama tj. prica o filmu je bila da je to dokumentarni film,znaci ne na osnovu istinitog dogadjaja nego da se to sve bas dogodilo.

26.10.2005
9
0
0
Veshtica iz Blera je odlichan film, ali na neki nachin jeste prevara (ako se to uopshte mozhe nazvati tako)zato shto je film sniman DAT kamerama, bez nekih velikih ulaganja... Reklo bi se da su vishe ulozhili u njegovo reklamiranje nego u sam film :)))

Ali to menja vrednost ovog filma. Za one kojima se nije svideo prvi deo, snimljen je drugi deo (verovatno da bi se autori na nekin nachin iskupili onima koji su od prvog dela ochekivali drugachiji film)koji je inache zheshce sranje! :)

S

San Pedro de Peyote

Guest
evo sam nasao jedan sladak film....mislim treba da ga vidite jer je povezan sa sajtom

HOMEGROWN

24.12.2011
35
2
8
Okolo naokolo
jel iko gledao ovaj film? valja li?
Jedan od boljih filmova koje sam gledao. Prvenstveno da ga pohvalim jer je pravi užitak gledati ga naduvan. Također preporučujem od istog režisera A Scanner Darkly. Filmovi prožeti svakodnevnom filozofijom života, apsurdima, a i ponekim apstrakcijama, kad se sve poklopi to je onda odlična razonoda za uduvanog gospodina. :D Pozdrav!

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.602
26.776
1.098
Pogledao sam ,dobar film :)