Film

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2005
21
4
0
38
ja evo samo sta sam gledao dora film i zelio sam da otvorim tema kao "STA VI FILMOVE GLEDATE"

kod mene evo sta trenutno se nalazi u mom pc
REQIEM FOR A DREAM
SAW
FROM DUSK TILL DOWN
MUNJE
BALKANKAN
SOUTH PARK (najbolji serije)
HOW HIGH
THE VILLAGE

pa vi iskazete svog mislenja ~~
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Ja filmove malo gledam. A voleo bih da pogledam filmove sa tematikom- marihuana:) Tako da ko zna neka napise spisak onih koji ovo zadovoljavaju.
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Zadnje sto sam gledao...

-The Tenant (Roman Polanski)...preporucio bih onima koji vole misterije, prave horrore i kojima nije bitno da ima puno akcije...film je trip.

- The Shining (isijavanje), film Stanley Kubrick-a (ako sam dobro napisao), glavnu ulogu igra Jack Nickolson...ovo je pravi horror... pod obavezno za gledati.

Ne znam, sto se tice REQIEM FOR A DREAM..meni se nesto ne svidja..bolji je mnogo Trainspotting...

Paranoja u Las Vegasu, normalno...

Pa pogledajte Sacrface npr :)

Pa Clockwork Orange (paklena pomorandza), isto od Kubrick-a...

I normalno pod obavezno od David Lynch-a, Mulholland drive i pod obavezno Lost Highway.

Dobar je i Before Night Falls, sa Johnny Depp-om (u sporednoj ulozi)..to je istinita prica o Kubanskom rezimu itd itd..


seticu se jos..pa cu napisati.

Uglavnom ima dosta cool filmova ;)
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Pogledajte obavezno komediju Friday sa Ice Cubeom... ima tri dela. Zatim Saving Grace (iliti Nedam Travu Ni Za Zivu Glavu) heheh... mnogo dobra filmic. Pokupio gomilu nagrada po festivalima.
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
pa recimo Blow je interesantan, ne znam kako su nasi preveli....8mm bolesno, ali zanimljivo...Igra Nicolas Cage ali film je underground 100%.
Svemoguci Bruce (Almighty Bruce), ajde da ne budu svi filmovi koje preporucujem crni i depresivni, ovo je chill film.
Taxi Driver, sa Robert De Nirom...ko nije gledao...

Ne mogu da se setim bas marihuana related filmova, ali u dve chadjave dvocevke se dosta spominje lol, i dobar je film.

Ma filmska umetnost rulez! Lepo sprzite spravu i dobar film, i idealan provod ;)
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Nisam....:)
Pogledacu da ga nadjem, kako mu je naziv na engleskom (pretpostavljam da je engleski)?
Nadam se da nije neka glupa komedija...
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
zove se Saving Grace, i naprotiv... veoma je originalan film.. svidece ti se. nemoj da ocekujes previse i iznenadicete pozitivno.. irie
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Gledacu jos u toku sutra da ga nadjem. Pozdrav!


P.S. Sinoc sam gledao deo jednog filma na TV, kao on i ona u nekom srusenom avionu, zalozili vatru pakovanjima vutre. I on ne rola dz nego samo gurne glavu u dim...:)
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Hocu, naravno...ako bude bilo nesto dobro, tada. Trenutno ovde nema nista, bas nista, ali ni film nisam nasao!:) Pozdrav!
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
LoLiTa je napisao(la):
beautiful mind
the ring
rane
munje


to je trenutno sto mogu da se setim...


preva tri su mi skrzo o.k.
ali munje :pegla

sorry, ali barem sam iskren. Mozda zato sto bas ne volim Sergeja, ali vise zbog toga sto je film plitak, barem za moj ukus...

Znam da poenta tog filma nije da te navede na dubokoumno razmisljanje, nego da te zabavi...ono kao trica, d`n`b...

Ali opet, mozda zato sto svi vole taj film, ja ga nevolim :)

Ali nije ni to (boze kako sam sjeban),
Vole svi i paranoju u l.a. ali ja taj film volim vise od ostalih;)

pozdrav lolita!