Filmovi podforum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dali ste za podforum CANNABIS FILMOVI?


  • Total voters
    26
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
krivo si shvatio..
warez mi stoji i više nego dobro :D
ali neznam sve filmove!
i nemoš sa google naæi linkove za skidanje...noob :D

mislio sam da date neke popise filmova koje želite pa da pokušamo naæI!
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
na forumu je spomenut velik broj filmova... samo ih treba potražiti, staviti na hrpu, pronaæi linkove i sve to urediti... pa ako veæ imaš ideju, a izrazio si želju za ureðivanje takvog foruma onda se primi posla...

lako je ovako, dajte vi meni sve na pladnju, naðite mi linkove, opišite mi malo svaki... a onda æu vam ja brisat postove ako mi se ne svide... trebaš zaslužiti postati urednik ili što veæ...
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
Na tom linku imate više kratkih filmièa na kojima Urban hoda okolo do raznih uzgajaèa koji uzgajaju marihuanu za liène medicinske svrhe.Svaki od uzgajaèa ima licencu za legalan uzgoj koju mu je odobrila država zbog bolesti.

Isto tako imate i rubriku Tek Mike u kojoj Mike daje razne upute za uzgoj.
kliknite sa strane na sliku i taj èete dio filma i gledat
http://www.urbangrower.com/

ovo je proba i može da se prestavi
lp


:wink:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
unaprijed se prièavam..danas nisam ni bio kod kuæe..uèio sam neki predmet i dosta sam u gužvi..napraviti cu ovo i majcu èim uhvatim vremena..trenutno sam jako u strci i gužvi....evo kada ovo pišem veæ moram krenuti na trening...
 
27.08.2006
0
15
0
45
Brate domba, samo se ti opusti nama... nemoj bzvz da se nervirash, stignesh kad stignesh :wink:
Nerviranje utiche na lepotu i na zdravlje i ne bi valjalo da nam umresh mlad i ruzhan... :rofl:
Mala shala, naravno... zhivecesh ti nama josh 100 godina :wink:
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
bolje zaljepljena tema ali pod uvijetom da se tamo samo postaju linkovi i možda kratak opis a da se diskusije odvijaju negdje drugdje a ne u toj temi
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ako kacite dokumentarne filmove zasto ih ne kacite na Rapid Share ?

Ubi me taj tube...sat vremena ucitava :?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.