Filmovi su loši kad si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Misljena sam da sve zavisi od nas samih,u kojem smo muvingu pre gledanja filma itd...
Inace volim da se napljugam pre filma i skoro uvek to radim,ali isto tako nekad se smorim(zbog fima bice,radnje,efekata,glume) a nekad opet se odusevim itd...

Ali jedno od ludjih iskustava mi je bilo u 5D kinu :)
Naime tu gde zivim ga imaju pa smo jedno vece frend i ja otisli napljugani ko Ic qube u filmu ''Petak'' :D
Umirali smo od smeha i zezali se tako da su nas svi drugi gledali pomalo cudno :D
Extra iskustvo ;)
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Postoji brate i extra je :)
Naime uz sve ono sto ide za 3D ovde se sedista pomeraju,''vetrovi'' duvaju,voda te zaliva(malo normanlo) pa cak i nesto kao mali elekricitet koji te pecne sa vremena na vreme pa imas osecaj kao da te nesto ujelo :)
Sve u svemu treba se probati ;)
 
10.06.2011
19
0
0
39
meni je gras sastavni deo zivota! tako da mogu sve raditi napusen! problem je, sta raditi i kako raditi kad nisi napusen :D a, inace najvise gotivim da gledam japanske crtace kad se navarim , onako bas bas jako :D
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
5D? A gdje ima toga zvuči mi zanimljivo?
Ja uglavnom volim gledati live koncerte floyda ili crtiće sa adult swima (superjail npr?)
 
03.09.2011
9
0
0
30
Ja kad gledam filmove high obicno gledam kroz njih i ne secam ih se bas jer ih nisam gledao xD jednostavno odlutam u mislima a tek kad sam sa drustvom tad krene i razgovor i to tako ode samo po sebi :) ali mogu biti veoma gotivni :) a 5D bioskom je pomalo sranje posto nije 3D (sad ja se izvinjavam mozda ja ne mogu da gledam 3D filmove (nikad nisam gledao pre) inace sve u svemu 5D je zanimljiv) ali zato ja sam na sredini tog iskustva u bioskopu odmah rekao da bi ovo bilo zesce uz malo herb-a i idalje cekam da se nadjem sa drustvom i odemo da iskusimo to :)
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
Pa eto iskreno tipa - napušen gledat film nije nit bolje nit lošije.. ovisi o filmu.. Tipa u nekim situacijama si možeš od obične komedije stvorit horor (kad sam gledao prvi Hangover, kao da sam gledao horor neki).
Itd jel.. Svakakve drame doživit na drugačiji način, pogledat ju iz druge perspektive ili malo razmislit o jednoj stvari koja te fascinira ili na neki način dopunjuje.. al opet se dogodi da gledas film bilokojeg žanra i bude ti užasan, u glavi kaos i previše kritiziraš jedan sitni i nebitni dio filma.
daklem, sve ovisi :D treba se opustit i gledat. nekad je dobro a nekad loše
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
pogledajte film DOBERMAN ali lagano napuseni.

kasnije ce vam svi drugi akcijski filmovi biti obicno smece(kuruza) .

film je opak i bez duvanja .. ali....
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Kad se dignem ne gledam filmove , odem u kafić nabijem cvike i lakano kuliram sa ekipom . Čekam da me pukne glad i onda odem doma na ručak ili što već .
 
26.09.2011
50
7
8
33
Neki dan sam gledao film "americka pita 6 beta house", i hajd reko ode se napljugat prije filma, kontam bice dobar film, klasika pita... prvih 15 min film se cinio ok, nakon sljedecih 15 min. film mi se toliko zgadio da umalo nisam plazmu osakatio. Film je k-a-t-a-s-t-r-o-f-a

Inace neam problema s filmovima kad sam high, naprotiv :DDD
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
kak si mogao uopce ocekivat da ce bit nes dobro? k tome jos i 6. nastavak...
smatram da filmovi nisu losi kad si napusen nego su filmovi losi inace,tak kad vec tolko obracate paznju dal ste ili niste napuseni dok gledate neki film treba se potrudit pronaci kvalitetan film da bi film bio dobar bez gensa ili sa njim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi