Filmovi su loši kad si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.11.2010
5
0
0
33
u zadnje vrijeme nemogu gledat filmove napušen i neznam zašto...kad gledam film napušen jednostavno koda vidim kroz njega i počnem ga kritizirat(općenito kad sam napušen previše kritiziram), pun je klišeja i loše glume..
naprimjer neki dan sam gledo društvo mrtvih pjesnika, pogledao sam ga do pola i došo mi je frend sa trubom, zapalili smo i onda kad sam ga išo gledat me počeo živcirat tako da sam ga izgasio i pogledao drugi dan i bio je (većim dijelom)super
sad me zanima ako ima još neko ko tako nemože gledat filmove jer sam pitao prijatelje i svi su me gledali čudno.
p.s. nisam neki filmofil a i ima neki filmovi koje kad sam gledo napušen i bili su mi super tip strah i prjezir u las vegasu....
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Nezz,meni su filmovi jako dobri kad sam high nekritiziram ih tolko kao ti vec se opustim u temu filma a ne kako pojedini glumac daje reakcije na nesto,nadi si neke stonerske komedije poput pineapple express i neces pozalit
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
mislim da sam pogledala stotine filmova vec i nikad mi nije lose bilo gledanje. I naravno da ces se drugacije ufurat u film kad gruvas nesto. Evo, lijepo zapali i pogledaj DISASTER MOVIE. Mislim da sa tim filmom nema promasaja :) Uzivaj ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja sam gledao Avatar u kinu. Bilo nas četvero, zamotao doma za četvero a pred film žena neče, dvoje se posramili pušiti samnom. Zapalim sam pola trube Satori-a pred film, drugu polovicu na pauzi. Toliko me smorilo da sam čekao samo da film završi. Valjda kriva sorta za kino:) Uglavnom kako kad, nekad paše nekad ne. Čini mi se da filmovi idu sve gluplji i izlizaniji, ili sve više volim čilati bez pračenja neke radnje, pogotovo komplicirane.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kad se navarim ne primecujem pola stvari u filmovima od smejanja. Pre par dana,gledao sam neki action-horor i uhvatim sebe kako vristim na podu od smeha dok na filmu ljudi padaju sa palube i lome ruke,glave,noge. Tako da uglavnom propustim vecinu radnji iz filma dok ga gledam high. A i mnogo puta sam zaboravio o cemu se radi u filmu kad skontam da ga gledam vec sat vremena. Definitivno individualna stvar.
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
stanko je napisao(la):
kad gledam film napušen jednostavno koda vidim kroz njega i počnem ga kritizirat

Eh to se i meni događa. Ali to je obično samo kad je film loš. Onda me iživcira totalka zato što napušen ne mogu ne obračati pozornost na prozirnu glumu. Ali kad je film dobar potpuno se ufuram i zaboravim sve oko sebe.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Svi filmovi Chucka Norrica i Dolpha Lundgrena su gledljivi kad sam napušen.
Pogotovo Dolphovi, uvijek ima i neka sisa :icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sekach je napisao(la):
Filmovi su losi kad ih gledam nenapusen...

WORD, POPIS, X, kako god želite....

Sjećam se prije sam pogledo Matrix trilogiju ko mlađi i bila mi je ono, OK, ništa previše...

Sad sam u zadnja 3 dana pogledo tu istu trilogiju al svaki put nadimljen, neki OK šit bio (a šit me digne u glavi).... mogu samo reć: MATRIX JE ZAKON!!!!!

xD
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Baš nedavno odgledao Thor 3D u IMAXU - totalno udimljen ko šunka jedva smo došli do kina :icon_lol:
Dok je film startao več je malo popuštalo, uglavnom pre pre jebeno iskustvo 3D je zakon,
efekti i sve do jaja.
:sun2:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ja nedavno bio na keksu od vuve u imaxu 3d pirate s kariba gledat, i mislim da je ta 3d tehnologija fora ali teški fejl što se tiće naprezanja očiju, nisam izdržao ni 20min, morao sam skinut 3d naočale, titlovi su preblizu, dubina slike je pretjerana, ošo mi mozak skoro od konstantnog fokusiranja i hvatanja slike, isto mi je bilo i s avatarom, nema šanse da idem više 3d gledat

što se tiće teme, općenitno isto mi je dal gledao napušen ili ne, jedino ako se prepušim onda je problem radnju pratit, dok je kod komedija naravno puno bolje s vuvom
 
09.06.2010
34
1
0
31
da, 3D tehnika i mene smori nakon nekog vremena, jednostavno oči bole i to tako

a općenito filmovi dok sam high, većina njih mi je super, komedije, dobri trileri i horori su mi super, dok neki lošiji filmovi mi budu samo prozirni, sjedim i blejim ali opet mi je super :D
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ja skroz provalim neke nove stvari, neke nove fore koje pre nisam, pa mi bude mnogo smesno...I u stanju sam da odgledam i po 5 filmova za redom kad sam napusena...A i sto je vec receno, ako je film los ili dosadan, ne obracam paznju na njega, samo blejim bzvz jer me mrzi da ugasim xD
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
He-Man je napisao(la):
totalno udimljen ko šunka jedva smo došli do kina
hahaha, to mi je zakon kad lutam po cinestaru napljugan, ne znam kud trebam ić il uletim u krivu dvoranu il nešto :icon_lol:

šta je je - filmovi su zanimljiviji kad si high
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Koliko znam 3D nisu za svakoga. Licno nisam gledao navaren 3D ali mi je buraz bio. Nazalos posle 15 min morao je izaci napolje, bacio peglu.
Kod kuce solidna oprema dollbi velik tv , kad pustim film zavisi koju koristim i koliko tako da razlicito dozivljavam. Ali u 90% mozda i vise super uzivancija i smejanje ( ponekad se uhvatim da se smejem vec odredjeno vreme a scena odavno prosla). Ponekad se upustim u pricu o nekoj sceni pa se propustilo pola filma.
Najvise slobodnog vremena kad deca zaspu na komp i igrice. Najvise CS ali i sve nove naslove ( jedan od sretnika sa dobrom masinom ). Pa nemogu reci najvise posto se i sa zenom moram igrat, NISTA bolje nego vodjenje ljubavi.
Po meni jako ima uticaja koju koristis, iz licno iskustva pricam posto sam primetio da na gore navedene stvari razlicito dozivljavam.