Filmovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.08.2015
288
229
43
35
Za 2015 najavili avengerse age of ultron okej su najavili fantasticnu cetvorku vidjet cemo.. al za jedno sam siguran i nemogu docekat 12mj. izlazi Star Wars 7 i mislim da tj. znam da ce bit kriminalna perverzija nevidjena u povijesti filma
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Da malo razbudimo filmaše :whato::
Eo par filmova, ne filmova kao obično, nego filmovi koji vas tjeraju na razmišljanje. Znate onaj osjećaj kad pogledaš film, pa još danima poslije razmišljaš o tome, e to je ta kategorija. Ja je od milja zovem "Mind Fuck" kategorija:

Samsara
Vizualizaciju koju prezentira ovaj film nemoguće je doživjeti u bilo kojem filmu. Film je prvenstveno napravljen sa ciljem da vas zadivi svojom vizualnim dijelom i glazbenom podlogom. Ovo je priča o rođenju, smrti i ponovnom rođenju koja nam zapravo otkriva koliko malo je svijetu potrebno da razvije globalnu svijest. Definitivno film koji možete doživjeti svim osjetilima;

Walking Life
Odličan stvarno, gledao ga u više navrata. Bazira se na filozofiji života i postavlja pitanja; šta je java, šta je san, dali je život stvaran i šta je zapravo stvarnost;

Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives
Manje poznat film jer nije američki, da je vjerovatno bih pobrao hrpu oskara zbog svoje upečatljivosti. Priča o čovjeku koji na samrti odlazi na putovanje sa svojim najdražima da bi istražio svoje prošle živote u duhovnoj i fizičkoj formi. Radnja se vrti oko reinkarnacije, sijećanja, transformacije i suočavanja sa smrću;


Teško štivo tako da nepreporučam za one koji "slabo kopčaju" ili nemaju s čim da "skopčaju", haha :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Groover and Shlaym

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
image-698764-breitwandaufmacher-aekm-698764.jpg


http://www.filmovizija.studio/movie/deep-web-2015-video_9bd855aaf.html#prettyPhoto
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
iiijaaaoooooooooooooooooooooo

85803274758b976e12ad33400148120_v4_big.jpg


Striming servis “Netflix” platio je 105 miliona dolara za prava na film “Irac” Martina Skorsezea, koji ujedinuje legende Roberta De Nira i Ala Paćina. Premijera je zakazana za 2019.

“Irac” govori o životu plaćenog ubice Frenka “Irca” Širana (Robert De Niro) koji je najpoznatiji po tome što je verovatno bio uključen u ubistvo mafijaša Džimija Hofe (Al Paćino).

http://www.imdb.com/title/tt1302006/?ref_=nm_flmg_act_1
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Kad sljedeci put necu znat kaj gledat odmah na ovu temu..ima vrhunskih :thumb::)
Par mojih dragih kaj nisam uocio da su se spomenuli:

Time Me Up! Tie Me Down!
Das experiment
Project X
Let iznad kukavicjeg gnijezda
The man who would be king

The usual suspects
Lock stock and two smoking barrels

A nocas se gleda Desperado ili sutra jer predugo pisem ovaj post ali filmovi su vrhunski svaki na svoj nacin :spliff: ošo gledat trebo jos jucer
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jbt, skoro kao budzet filma?!?!?!

Spider-Man: Homecoming Promotional Campaign Worth Over $140M

budzet se procenjuje na 170 milki.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful