Filmovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
to je to, samo nisam gledao amerikansku verziju :) koliko su mastoviti cak je isto i ime filma.
nekako ne volim da gledam rimejkove uspesnih filmova, slicno kao sa onom svedskom triologijom devojke sa zmajevom tetovazom, cak sam i knjige na brzinu procitao/prelistao, a usa verziju nisam ni imdb link pogledao (tek danas) mada je glumacka ekipa za rispekt.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
kad smo vec kod germanije, jos jedan odlican film bader-majnhof moracu da potrazim novu produzenu verziju, nije malo, 14 minuta.


e da, i trci lola trci je vise nego ok


e sad, muke moje, davno gledao u bioskopu, radnja se vrti oko jednog lika ime/nadimak mu dejv - dave, to mu isisano i na kacigi za motor, beloj, slova 97% crna :) i njegove ribe, kao neki pankeri, nesto tako, istocni berlin pocetkom 80h, pijanstva, zurke, droga, koncerti, riba ga ostavlja i odlazi nekom... hmmm, politicar, kontraverzni bizmismen sta li je, lik se slupa motorom o njihova kola mislim, a odjavna live koncert pesma je nesto u stilu:

vi napustate istocnjacki sektor
tra la la

naravno politicki angazovana pesma, kao uostalom i ceo film, kritika komunizma i drustva... bla bla ser ser kenj kenj... i vecita borba da se pobegne.

neko?
(mada sumnjam :)
 
Poslednja izmena:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
grouchy u tom filmu glumi Moritz Bleibtreu, jedan od jačih njemačkih glumaca (glumio je isto u jednom njemačkom filmu, gdje dila cannabis, sadi plantaže i tkd..)
inače taj tvoj film se zove "Lola rennt", za čitav strim linka javi mi se na privat..

inače, novo u kinu:

isto dobar njemački film o hakerima:


na 1:06 u zadnjem traileru "dečki su ko windows, treba im duže dok se dignu" tako nekako u prevodu, hahah shit

/edit
poslao sam ti link strima, izaberi openload verziju playera, pronađi titlove, skineš iste na desk kompa, otkapuješ, i u playeru od filma imaš dole u ćošku opciju da učitaš fajl titlova, kojeg imaš spremnog na kompu, i uživaj..
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
/edit
poslao sam ti link strima, izaberi openload verziju playera, pronađi titlove, skineš iste na desk kompa, otkapuješ, i u playeru od filma imaš dole u ćošku opciju da učitaš fajl titlova, kojeg imaš spremnog na kompu, i uživaj..
ma lolu sam gledao dva puta, svidela mi se glumica, a i jednog od bornovih identiteta takodje, sve zbog piiiip :D
ovaj sto sam se trudio da opisem je iz 80ih; a taj hakerski je odlican, cak na nivou mr. robota.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
lola run legendarni.
bas cu pogledat ove nove jos ktome i thriler, tnx
dobio a1 da se pohvalim al svejedno malo ih razumijem, tut mi leit i to:)
edit
taj moritz je isto glumio u lombocku dobra komedija, s vutrom da
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Baader Meinhof, doba hipičije, kad evropska mladež oponaša američku,sex,droga i rock a ruski komunisti heroinom i oružjem opskrbljuju marginalce po njemačkoj. loši studenti, fufe, nitko i ništa, đaneri. Malo realniji prikaz nego nove verzije filmova (samo im Švarci i Angelina fale i parole o demokraciji) Njemačka verzija iz prošlog stolječa, bez ideologije jer je ni nema, bez junaka jer ih nije ni bilo, bez toplesa u arapskim logorima za oboku terorista, fakat glupa scena.