Filteri od cigareta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.11.2008
42
7
8
37
Uglavnom probao sam pusiti travu sa tim filterima i osijetio sam da je dosta slabije jer mi se cini da filter stvarno uspije nekako profiltrirati THC.

Najgori su oni filteri koje imate u onim praznim cahurama za cigarete kad se mota masinicom na takvim jointovima sam doslovno bacao travu bezveze.

Sto se tice onih manjih filtera koji se kupuju posebno i sluze za motanje duhana u rizle kod njih mi se isto dogodilo da sam stavio dosta trave a na kraju bio samo blago zabijen.

Siguran sam da problem nije bio u razlicitim vrstama trave koje sam pusio jer su svi ti jointovi bili sa istom travom.

Dali je netko od vas mozda upucen koliki su stvarni gubitci te da li uopce i postoje ikakvi gubitci?
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
ne znam ...
Ali evo sad si me natjero da promislim ... i ne mogu se nikako sjetit da sam ikada probao pusit sa filterom za cigar... ne znam zasto ali pusio sam i sa kartonom i bez filtera i na sto improviziranih i kupovnih bongova, lula i slicnih stvari ali fakat nikad nisam zapalio sa tim filterom.
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Ne znam kakvi su gubici, ali znam da se filter rascveta od trave, uzmi lepo zapali sa filterom, pa kad zavrsis izvadi filter i rascepaj ga pa vidi sta ce ostati unutra. Ja sam probao jednom sa filterom od cigare , i nikad vise
 
01.02.2016
27
17
8
27
Da,mislim da bi pusenje sa filterom od cigare bilo beskorisno trosenje dima jer thc ne prolazi.. bilo kakav drugi kartoncic koj se nađe pri ruci ce posluzit svrsi :)
 
01.02.2016
27
17
8
27
Ste se nasli kad u nekoj zabiti taman da cete smotat,a nemate filter? :D U mom se slucaju trebalo kopat po kanti da bi se zamotalo frulu :joint:
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Odeš u papirnicu, kupiš jedan hamer papir. Standard hamera je dimenzija 120x70, bude jedna glatka i jedna hrapava strana i jedan košta 4 kune/0.55 centi. Debljina je savršena, nema lijepila niti plastifikacije u njemu i od tog jednog parčeta se napravi oko 10 tisuća filtera a koštalo samo četiri kune. A ja glupan kupovao one gizehove gotove fikije 50 komada po 5 kuna, sad za kunu manje nacjepam si fikija za 2 godine. Najbolje tako, dok to nisam nema šta nisam popušio. Fasovao špil karata za remy, za belu su davno ošle, i onda sam si rekao "E nećeš više!" u trenu kad sam se uhvatio da djetetu sječem koricu sa bilježnice za školu :fuck:. Užas, hamer je zakon ;)
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Pusim duhan za motanje s onim slim filterima, redovno si razmazem ulja po cigari navecer i nema problema. Da pusim cistaka onda bi koristio flok, kad motam u rolicu ili blunt uzmem karbonski filter. U svakom slucaju thc prolazi kroz bilo kakav filter , vjerojatno se dio zalijepi i na filter pa dodje manje do mozga, al bar kad uzgajas nije problem kolicina. Radije stavim filter pa nek i upije malo, al ublazi dim, a sigurno filtrira i nesto sranja iz duhana. Na kraju krajeva i vutra ima stetnih sastojaka u dimu pri izgaranju ;)
Najradije se gledam prebaciti na vejp i baj...
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
al smo se capali filtera:)sad sam se siti jednog starijeg poznanika koji mota bez filtera,zamota on...i mene doteka kraj trube i ja bacim..a on neeee ima tu jos,a ja pa kako cu ispec cu se,a on je dize s poda,capaje nekako noktima i sredi je skoro do kraja:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
No joke je spomenuo hamer, meni je pretvrd pa radije uzmem papir iz školskih mapa za crtanje, ovako izgledaju...
DSCF6104.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan