First DP - HID 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Wow, prvi grow?? Pa ovo je zaista bajno! :thumb:

Da, ispala je na kraju super, jos da joj sestra nije pohermila, to bi onda bio pravi prvi grow :)

Još bar 10 - 15 dana se strpi, da se popuni i sazrije

Strpljivo čekam bijele trihinome i naznake ambera i onda ce ici na flush i to je to

Super ti ::listomahanje::, sad ide zadebljanje :watch::popcorn:::wave::wave:

Čekam to pravo zadebljanje ko ozebli sunce :D :D
 
Poslednja izmena:

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Danas odrađen flush, tako da racuna na ce kroz par dana ici na zicu :)

To je bio neki okvirni plan, ali kako su sad izbile pistile, a ambera jos nema, bude ona jos svakako par dana na zivotu dok amberi ne budu na 20-30%.

Jbga, ja sam isto bloom racunao od datuma kad sam prebacio na 12/12, a znamo da treba cca 7 dana od prebacivanja da biljka krene u "pravi" bloom.
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Dan 97. od toga 68 na 12/12.

Biljka je lagano promjenila boju listova u neku tamnu ljubičastu, i vecinu osusenog i odumrlog lisca sam maknuo tako da ovi budovi u sredini i dubini ulove koliko toliko svjetla i sazriju do kraja. Uglavnom plan je da ju skidam u nedjelju (za 2 dana). Sto se tice trihoma, ima jos i prozirnih, vecina je mutno, a ima i ambera.

Prije tjedan dana sam skinuo jedan manji vrh, to nabrzinu posusio i naravno zapalio, rad odličan, s obzirom da se prakticki radi o popcorn vrhu koji je bio nezreo i posusen doslovno na radijatoru. Tako da racunam da ce sve skupa na kraju biti bar za 20% bolje (dodatni tjedan dana sazrijevanja, main budovi, kvalitetno susenje i propisan curing)

Sad samo ostaje vidjet koliko ce na kraju biti suhe mase, ali za sad sam prezadovoljan.

Fotka:
index.jpg
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Dan 99, od toga 70 na 12/12.

Konačno harvest time, do tada sam lagano trimao lisce i danas ju raskomadao i stavio da se susi u box:
2.jpg 2.jpg index.jpg

Danas sve na žici:

4.jpg 6.jpg 5.jpg

Ukupno izvagano 1102 grama sa svim stabljikama, ali sve je bilo ok suha, odnosno dovoljno je proslo do zadnjeg zaljevanja do harvesta (5 dana).

Sad treba samo vidjet koliko ce na kraju biti kad se sve osusi i stavi u staklenke i naravno smoke report :)

Hvala svima koji su svojim savjetima pomogli da izguram ovo sve do kraja (i ovdje u dnevniku, na drugim temama i na pm) jos je ostala ta ukupna suha tezina, te smoke rep. i naravno sljedeci dnevnik :)

Pozdrav
 
Poslednja izmena:

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Za prvi put stvarno ne mogu biti nezadovoljan, naravno uvidio sam neke sitnije greske koje sam napravio i one ce naravno biti ispravljene na sljedecem growu koji ce biti nesto zahtjevniji, ali nadam se sa jos boljim rezultatima.
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Extra ::listomahanje::,super kolega,e taj filig kad si zgruntaš di si imal greške i odma kombiniras kak budeš "rastepel" sljedeči grow:banana123::drull:.:respect::crazyd:.uživaj