First grow by rejmi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Bas mi je zao kolega,razumijem te jer sam u slicnoj situaciji...stara mi je otkrila sadasnji box prije par mjeseci,ali srecom nisam nista bio posadio,ali sam rekao za sto ga planiram koristiti.Valjda me nije ni shvatila ozbiljno jer tad nisam bio ni punoljetan pa je rekla da nemogu nabavit sjeme i da se okanem gluposti(ne znam kak si je zamislila da se nabavlja sjeme :) )...al evo,guram nekako stealth vec neko vrijeme i pripremam se na ono najgore.spremam razne članke,istrazivanja i dokumentarce u slucaju da padnem,a nevjerujem da ce bilotko zdravorazumski baciti nase biljoze nakon sto uvidi u koliko maloj mjeri šteti,a ima pozitivnih strana.tako da ti predlazem da probas staroj pokazat par dokumentaraca i istrazivanja(...),malo ju educirati, jer stvarno nemas sto izgubit.sretno!
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
nekad nije dovoljno samo uvjerit sa argumentiranim dokumenarcima i sl...nekad je zakon tu iznad svega,npr.moja stara shvaca da to nije nista opasno za zdravlje(iako je bila suprotnog misljenja) al tu stoji zakon koji moze njezinog sina strpat u zatvor...probajte nekad shvatit roditelje da nam zele najbolje pa kolko god se to nama cinilo apsurdno
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
Hvala vam dečki, ujeban sam od jučer previše, sve mi postalo besmisleno i život i sve, ne zbog biljke, nego zbog glupih ljudi, zbog moje životne perspektive, ne znam kako ću uspjeti u životu, a previše se trudim, jednostavno me neće ništa..
 
20.03.2012
30
1
0
31
Ray, procitao sam sad sve. Ja se jos uvijek informiram i pripremam za svoj prvi grow. Ugl dosta sam skeptičan sta se tice staraca. Npr. moj stari nikad, skoro pa nikad ne ulazi u moju sobu, vjerujem da mi nađe box i da vidi sta je nutra najprije bi reko: "trosis struju konju jedan". Dok stara, njoj sam vec pricao o marihuani i uspio sam joj skroz promjenit misljenje. Nisam joj pricao da planiram posadit ali nekako mi je lakse kad vidim da sad gleda na tu biljku sasvim drugacije. Čak mi je slucajno neki dan prozor od foruma osto upaljen i ona je vidla nista nije rekla. Makar mene je i dalje strah kad se upustim u to da mi se ne desi ovo sta se tebi desilo. Nebi bas volio posjec biljke... Ako počnem zakljucavat sobu postat cu sumljiv... Nije problem u neznanju. Problem je u zakonu jel zakon to zabranjuje, ako je zabranjeno lose je. I oni samo znaju da je lose, neznaju navest razloge zasto je lose. Tak starci razmisljaju...barem njih 99%. Al svejedno mislim da trebas nastavit s uzgojem na bilo koji nacin i netrebas odma negativno razmisljat o svemu. Ti si barem zapoceo ! ja nisam ni to :D nadam se da cu jednom prilikom citat o tvom iducem growu :)