First grow by rejmi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
Btw mislim da je problem toplotni stres, odvojio sam svjetlo malo više od biljke, pa ću vidjeti kako će se odvijati, jer 90% je toplotni stres. Ako nije to onda je vjerovatno ph, ali eto obnovio sam ih limunom, pa ću vidjeti. Nadam se da ću izgurati do kraja nekako, moram jednostavno :D
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Stavi termometar u visini vrha pa ćeš vidjeti dali je toplotni stres, ja nebi rekao jer lišće nije uvijeno prema gore :)
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
U govnima sam pomalo, ali riskirat ću jebiga.
Inače familija mi je vjerski nastrojena, preselio sam se kod dede i majke. I u svojoj sobi sad držim ovo sve, i normalno rekao sam im tako da ću saditi, al Venerinu muholovku(dionea muscipula), jes da ne znaju ni šta je to, al eto super sam se izvukao. I danas mi majka čistila sobu, i tako kaže da ono tvoje nije droga sine, reko kakva droga, pa nisam toliko lud haha. Kaže: "Ma mi smo ti nekad sadili konoplju još prije 50 godina, služilo nam za tkanje, i tako bili nekakvi plodovi, i to smo koristili, al u nas se narod nije drogir'o, sad kažu da je to nekakva droga, ne znam ni ja." Još sutra mi sestra dolazi, studira farmaciju, bit će 10 dana, sumnjam da ona neće skužiti šta je u pitanju..
Ne znam da li da nastavim, past ću u depresiju skroz, ovo me održalo na familijarnim problemima, razvodima i ovim sranjima, fkt ne znam gdje ću kako ću šta ću. Za outdoor nemam živaca ni volje, a ni plejsa..
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
reci ti brate njima da su oni više tebi sa tom situacijom naškodili nego kaj će ti 10 tona vutre naštetit.....šteta ako odustaneš...ja sam svoju staru i starog dopeljo kod sebe i stavio u prostoriju i kad sam otvorio vrata ...oslijepili skoro :) ....kažu jebate labaratori za drogu proizvodit...kažem ja ne nego za lijek :) ....a ako su VJERSKI nastrojeni pitaj ti njih kae bog stvorio travu ili andole (farmaceutske tvrtke)...želim ti sretno i ti ćeš najbolje ocijenit kaj da radiš ;))
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
$DoLaR$ je napisao(la):
reci ti brate njima da su oni više tebi sa tom situacijom naškodili nego kaj će ti 10 tona vutre naštetit.....šteta ako odustaneš...ja sam svoju staru i starog dopeljo kod sebe i stavio u prostoriju i kad sam otvorio vrata ...oslijepili skoro :) ....kažu jebate labaratori za drogu proizvodit...kažem ja ne nego za lijek :) ....a ako su VJERSKI nastrojeni pitaj ti njih kae bog stvorio travu ili andole (farmaceutske tvrtke)...želim ti sretno i ti ćeš najbolje ocijenit kaj da radiš ;))

Ma normala bro, evo odlučio sam gurat dalje, vidjećemo šta će biti, trebalo bi biti bolje. Samo da javim da sam presadio one dvije, sad su posebno u svakoj saksiji. Skeptičan sam previše, kod jedne je list skroz požutio, kod jedne isto jebe nešto, sutra ću poslikati dok se ova situacija smiri.
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Negde sam davno procitao, mama mi nasla, pa sam ja brze bolje mamu upoznao sa forumom i to od sekcija medicina.

Mene cerka pita, tata a sta to drzis zakljucano u ladicama ? A jos bi bolji efekat bio da nikada nisam stavio bravicu. Inace sam namestaj u kuci sve pravio i nigde nemam rucke za otvaranje, pa ni na ladicama od boxa. E sada mislite o tome kako to izgleda spolja :)
Ja kazem, svako ima svoje tajne.

Sretno, prebrodices ti to.
Ja sam sa mojih 20 dimio sa kevom :)
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
bob jak si lik :))))))))

moja kćer selektira :)) koja joj se ne sviđa za mamu nju isčupa.....ali nevjerojatno uvijek najmanje ;)) još je mala pa ni ne kuži, ali obožava doć uzet hed i mirisat ga i onda reć mmmmmm :) ali samo hedove miriše, ovo dok ne dođu hedovi selektira ;))
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
Evo današnje slike, sjebano mi gasim im svjetlo često zbog ukućana, al bude preko noći i možda 3,4 sata dnevno,






Edit: na prvoj slici možete uočiti oštećenje jednog lista, do čega je pojma nemam..
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
De pojsani to malo sa svijetlom.
Moguci problemi, prevelika vlaga, gnojenje, pogresan ph.
Pregledaj slicne dnevnike, pa trazi slicne probleme, ne znam sto drugo reci.
Samo napred, bice to OK.
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
SJEB SJEBOVA!
Sve što mi je dragocjeno bilo otišlo jebiga.. Evo šta je ostalo od mog nekadašnjeg blaga, morao sam ih odrezat jer je stara jutros vidjela, i posumnjala da je marihuana i još što je najgore kucala na google marihuana i upala na ovaj sajt, gledala upute, i svjetla i one hajke al jebiga neće mi ništa izvukao sam se, al morao sam bacit biljke :(
Evo šta je ostalo :(




 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Glavu gore, malo uputi mamu na ovaj sajt, polako, daj joj vremena, sedi i mozda i zapali sa njom, da osjeti, pricaj,...
Vrijeme ce pokazati, samo nemoj nista siliti.
No, a u glavi razmisljaj kako mozes potpuni stelt napraviti i istrazi PC grow, da vidis sta sve ljudi rade.
Sretno
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Šta reći...jako žalosno. Žalosno što je taj bolesni stav o ovoj dragocijenoj biljci tako duboku usađen u mozgove ljudima. Ali ne daj se raymee, ako već ne možeš urazumiti ukućane i uputiti ih da se obrazuju malo, pusti ih neka žive u neznanju, a ti nađi neki sajt i odi outdoor. Ako ne prije, growat ćeš indoor kada budeš svoj čovjek i kad ne budeš morao živit pod ničijom prismotrom. Sretno!
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
velika šteta, zao mi je stari, nemam ti šta više za reći......zapravo nemogu vjerovati da ljudi imaju tako bolesni stav o toj biljci....jednostavno nemogu vjerovat....bit će bolje...:))))