first grow by weed killah

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Eto iako sam mislio da necu otvarat dnevnik ipak sam se predomislio..

Sorta neznam koja je jerbo sam uzeo sjemenke koje su mi se svidjale, iz "tzv. skunkova"

Box je radjen uz tesku improvizaciju i jako mali budjet, ima mnogo nedostataka ali ovo ionako smatram experimentalnim growom. Cisto da vidim kako je to

Rasvjeta je u pocetku bila 4x stedne 20w a sad sam dodao 2x55W stedne, sveukupno ima cca 10000 lumena

dimenzije boxa su 75*80*50 ako se dobro sjecam

folija je iz pevca, skupa ko vrag ali samoljepljiva pa ok..

dakle, ovako je to izgledalo u pocetku.. sad su svjetla puno bolje slozena nego ovdje na slici




ovo je close-up najmodernijeg cutting-edge svemetra, unikat.. O njegovoj tocnosti dalo bi se razglabati ali bolje nego nista: :p




ovako to bijase u samom pocetku..

stavio sam neproklijane sjemenke u jiffyje i cekao da niknu.. Losa zamisao jer je od 50ak komada niklo ni manje ni vise nego 3 LOL





posto nisam imao namjeru imati dnevnik, nemam slike dok su bile male no ovo je nakon cca mjesec dana.. :







ova ovdje je bila zanimljiva jer je jedina imala nekak objesene listove.. zdrava ali drugacije je izgledala.. nazalost, ispostavilo se da je mudonja i to je pokazao nakon par dana sto su stavljene na cvjetanje sto me zacudilo al ajd nek mu bude :(




ovako je to izgledalo u boxu prije kojih 2 tjedna mozda 3.. sad su vec dosta vece nazalost nisam stigao slikati..






ovo je prije kakvih tjedan dana slikano.. ove dvije najvece sam vezao, neki satro lst ali nisam vezao kontra spage u podnozju biljke.. na srecu pokazalo se da im to ne smeta ali ubuduce ce svakako ici i kontra cvor...




i btw, ovo je ova muska sto se vrlo rano pokazala, nje sam se rijesio prije kakva dva tjedna.. i danas jos jedne, u boksu su ostale 4 za koje sam 2 ziher da su zene





eto.. najvise me zabrinjava da nece imati dovoljno svjetla za neke ok budove al vidjet cemo..

malo, skromno, al je moje :)

update cim poslikam novu situaciju.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
evo update mali: Sve koje su ostale su zene, vide se vec pistili i to me bas lijepo ganulo :)
danas sam dodao jos jednu lampu vidjet cemo daljnji napredak, uglavnom meni izgleda bolje no sto sam se nadao s obzirom na neadekvatnu rasvjetu
u boxu.. ove dvije velike lampe nisu bile upaljene..



jos jedan pogled iznutra..




evo, izvadjene na stol zbog poradi foto sessiona koji sam maximalno ujebo neadekvatno rasvjetom :p




i za kraj jedna umjetnicka... LOL..





ajd nabacite neki komentar, pokudu itd.. Izgubih junf s vama i sad mi se vise ni ne javljate :(( osjecam se iskoristeno
:p
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
E to! Skromno, a moje! :D mene puca ego tripich od svih onih lijepih komentara u mom dnevniku, iako sam absolute beginner, dopustit cu si samo reci:
Men se ovo tvoje svidja! :D
Dobar ti je taj higro-tempo metar, kak se vech taj vrag zove ;D
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
pohvalee....jedino mislim da si mogo to malo urednije rješit..
.......Iskustvo je ful bitna stvar..naučić ćeš mac toga iz owog growa mada se nećeš baš kvalitetno naflajsat(ko zna)...al nema slađeg od swog...

P.S:mislim da bi im trebo promjenit spektar za cvjetanje..
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
dimenzije boxa su cca 45 cm sirine, 80 duzine i 75 visine ako se dobro sjecam.. Da malo je gusto unutra al zato ih povijam i borim se s njima:) nadam se da nece vise puno rasti..

kaj se urednosti tice, splet okolnosti je takav da nikad nemam mnogo vremena za posvetit se tome plus nespretan mi je box pa mi je problem bilo sto raditi unutra..

thnx na komentima :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ah urednost..
JEbo to.. glavno da biljke rastu
Iako meni ovo igleda turbo uredni
Do duse mozda je to zbog moje ni jednom pociscene sobe za grow
da iam box umro bi od smeca hehe _D
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ovaj experimentalni growbox cu vjerojatno ostaviti za vege a napraviti drugi za cvjetanje.. no prvo nek se ovo isfura do kraja pa cemo vidjeti.. ja zasad zadovoljan..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A kablovi.. nejdu
Al zato su spage svuda naokolo.. to je normalno ak pritezes biljke
Ugl weedkilla fino, ak nista drugo imat ces super veg/clone/mama box!
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
da, to sto se vidi su spage, morao sam ih povijati jer sam ih predugo ostavio da rastu pa mi je sad malo knap.. Sad su cca 50-60 cm visoke..
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Vidin da nema nikakvoga reflektora na štednima. Možda da napraviš od obične aluminijske folije reflektore za svaku od njih. Tako bi moga efikasnije usmjerit svjetlo i dobit više lumena.

Inaće, biljuše izgledaju prva liga :thumb:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
citas mi misli.. upravo je to sljedeci mission objective hehe

inace danas mi je bas stigao hesi bloom complex i hesi fosfor plus, zivo me zanima jel ce bit kakvog poboljsanja, nadam se da da. :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hesi jos nije stigao ali evo novi photo update: cca 3 tjedna cvjetanja

ovo mi je ljubimica, Jovanka...




njen kao glavni vrh. :




ovo je njeno slatko slatko tijelo.. :) :





ovo je mrsava kata..




a sramezljiva iva mi je bjezala od kamere, morat cu je ulovit drugi put