First grow dnevnik!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.09.2011
1
1
0
33
Eh vako, odlucih se i ja da zasadim biljku za domaci zadatak. Znaci sve je pocelo skroz spontano, bez veze stavih sjeme u zemlju i konto sam da nema nista od tog kad ono nice ovo ono i reko najbolje mi je da napravim dnevnik uzgoja da mi ova biljcica ne propadne. Sad je evo 10 dana od kako je dobila prve dvije okrugle liskice i vi mi recite da li je dobar progres rada. Isto tako sam joj danas stavio ( ja sam laik sto se tice ove zemljoradnje :D ) neke okrugle kuglice koje sam nasao u kotlovnici za gnojenje. NPK odnos je 15 15 15. Bit ce update svaka jedno 3 dana i sad vas molim samo da vidite da li je zdrava biljcica i da li raste :). I da, jos jedna stvar, primjetio sam na onim prvim listicima onim okruglim da su pozutili skroz malo na krajevima, a ovi normalni listovi su fino jarko zeleni bez ikakvih anomalija. P.S. isto tako vidio sam gdje se racvaju prva dva listica kao male pistile, znam da je rano jos da se to vidi, prerano, al mozda ipak bude sta od tog? Evo i slicica. keep it 420!





1. Dan
dsc04817kk.jpg



5. Dan ( otprilike )
dsc04826v.jpg




9. Dan
dsc04847u.jpg



Slike od danas.
dsc04859e.jpg

dsc04855w.jpg




Ove kuglice koje koristim :)
dsc04861c.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.