First Grow - Mother medicine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2016
21
23
3
Vece, zahvaljujem se na savjetima i drago mi je zbog same diskusije...zivot je skola...kako i ja tako i svi ostali zelimo nauciti i odraditi najbolje sta je moguce za nase i tude zdravlje...
Eto da odmah pojasnim da necu izradivati RSO ulje, vec CCO ,te cu ulje svake pojedine vrste mjesati u omjeru. Tako da ce OG Kush biti nocno (19+THC), te C99 u kombinaciji sa Critical Cure biti na dnevnoj bazi. Takoder jos razmisljam ubaciti White Widow za noc, ali me ogranicava prostor i mislim da necu uspjeti izgrowati 6 biljaka u ca 1,5m2. Jednostavno ne zelim riskirati.

Moje pitanje je sljedece: Odakle tvrdnja da samo THC (odnosno Indica) lijeci tj. ubija metastaze odnosno rak?
PS. Herbal Bob kaze da se najvise i najdjelotvornije pokazao omjer 2:1 (THC/CBD). Ni sam neznam vise sad sta je ispravno i najucinkovitije.
 
16.09.2016
21
23
3
ISPRAVAK NETOCNOG NAVODA.

CBD O.G Kush (THC: 19+% , CBD: %,, Indica 75%, F.T. 56-60 dana)
 

Prilozi

  • C99.JPG
    C99.JPG
    116,4 KB · Pregleda: 24
  • CBD Critical Cure.JPG
    CBD Critical Cure.JPG
    57,3 KB · Pregleda: 24
  • CBD OG Kush.JPG
    CBD OG Kush.JPG
    100,6 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Proguglaj malo THC - cancer.

Sto se tice samog THC - a ima ga sva vutra u manjem ili visem postotku. THC u indici i sativi je ista stvar, ali je razlika u tome kako te "puca" sativa, a kako indica (takodjer proguglaj), a to je jako vazno bas kod ulja jer je vece doze sative jako tesko posnositi, dok to kod indike nije slucaj.

Takodjer ti preporucam da na stranicama Ricka Simpsona (www.phoenixtears.ca) procitas sve vezano za ulje, a imas za kupiti a njegovu knjigu u PDF- u "Nature's Answer For Cancer" (pod pasusom "From Rick")u kojoj imas sve objasnjeno, plus svejdocanstva ljudi.

Napravi mix strainova u ulju. Tako da imas sto vise razlicitih kanabidoida u ulju. Nemoj raditi ulje za noc ili ulje za dan, to nema smisla. Mix strainova je najbolja kombinacija, ali ne da ti je glavni strain CBD. To je i Herbal Bob rekao - 2:1 u korist straina sa THC-om.

EDIT:

Gledam ove linkove koje si stavio - nigdje ne vidim 19 posto THC-a kod CBD OG Kusha - to je uglavnom CBD strain sa cca.8 posto THC -a.
 
Poslednja izmena: