first grow - pomoc/pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Jbg, za nesto zapoceti i ocekivati nesto, makar to bio i server, pripremi baruta i dobre volje i imat ces dim za pozeliti.

Naruci provjereno sjeme.

Ovako ti to moze biti igra bez granica a nista u konacnici, i stavi dobru zemlju.

Nekad se ne isplati stediti.

pozdrav i uspjesno...

mislim da je pokusaj growa ovaj puta propao, ali sjeme ti je brate danas jeftino, cak mozes naci i automatike za manje boxove...

I uglavnom :) mislim sta vise dodati? hm... :) ovo je sve naravno moje osobno misljenje.

uza sve ovo mozda je jajan :)
 
22.02.2013
15
2
0
kovac je napisao(la):
Izduzena je zbog slabog svetla. LST mozes da radis od starta, tad je i lakse jer je biljka mala i lakse se savija pa nemoras toliko da brines o pucanju. Ja sam radio LST malo kasno ali od kako sam ga radio zivnula je. Nadam se da ce i tebi biti isto i sto pre je stavljaj pod jace svetlo. Ja sam u pocetku bio u jako slicnoj situaciji kao ti samo sto ni jednom nije pocela da se susi. Sad su uslovi bolji ali ni blizu dobrog. https://www.vutra.org/topic/9955-2-no-name-hibrida/
da e zaboravija sam napomenuti da se nije ona sama od sebe osusila tj onaj list gore neg je lampa pala i naslonila se na list pa sam malo prekasno to vidio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Kao što ti rekoše petarpan i power,toping i pod jače svetlo.
Kažes da imaš 8 listova, pretpostavljam da imaš 4 para listova pod uslovom da ti se nisu razvile bočne grane,znači topiraj je iznad drugog ili trećeg para listova.