First grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.08.2014
3
3
0
Evo poslusao sam vas i ako je kasno za sadjenje, a ovo je moj prvi grow pa cemo da vidimo sta ce se desiti , proklijale su sve zasadjene su prije 5,6 dana , cisto da vidite kako izgleda nakon 5,6 dana , izrasle su 4 iz zemlje , 2 se vide fino bas pa ako neko ima nesto korisno da kaze il pomogne nekako , hvala mu :D

http://oi59.tinypic.com/25rpo1v.jpg

http://oi58.tinypic.com/119s4tw.jpg

Nadam se da cete moci da otvorite slike , svaki komentar i pomoc bi mi bila znacajna :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
16.08.2014
3
3
0
Sjeme je od marihuane koju sam pusio i svidjela mi se , ne zna se porijeklo.
Sto se zemlje tice mjeso sam sa kupovnom za cvijece , pomjesano pola pola , zasadjena je na suncanom mjestu ima minimum 6,7 sati sunca svaki dan , redovno svaki dan se poliva , zanima me da li treba da se stavi djubrivo ikakvo ? i da li ista da se dira i dodaje dok ne nikne vise malo :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Tesko ce to ici druze i suvise je kasno,biljke vec uveliko cvetaju,ali nemoj ni zalivati svaki dan se nezaliva..trebas ti druze jos puno citati forum pa sledece godine krenes na vreme i kako treba..da je neki autos pa i ok..ali ovako ...:) ali kad si vec stavio pokusaj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Stipe

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
StariRizlar je napisao(la):
Sjeme je od marihuane koju sam pusio i svidjela mi se , ne zna se porijeklo.
Sto se zemlje tice mjeso sam sa kupovnom za cvijece , pomjesano pola pola , zasadjena je na suncanom mjestu ima minimum 6,7 sati sunca svaki dan , redovno svaki dan se poliva , zanima me da li treba da se stavi djubrivo ikakvo ? i da li ista da se dira i dodaje dok ne nikne vise malo :)
Stari rizlar...bez obzira sto je nepoznato sjeme i sto si zakasnio.
Neka zemlja za cvijece i poljevanje svaki dan.....sta ocekujes od toga ??
Growanje nije komplicirano ali postoje neka pravila u uzgoju .