First grow .

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.04.2019
1
0
1
26
Cao ljudi ,nov sam pa nisam siguran ni gde da objavim ni kako pa cu staviti ovo ovde i zamoliti moderatore samo za malo strpljenja sa mnom . Dakle posto mi je dosadilop da se cimam sa lokalnim dilercicima i njakam za pola grama drage biljke ,odlucio sam da narucim semenke i uzgojim sebi nesto kako se barem narednih godinu dana ne bih njakao oko toga. U pitanju su strain iz Sensi Seeds . 1x Double Kush Cake Automatic,1x Sensi Amnesia Auto , 1x Sensi Skunk Fem i AK-420 takodje feminizirana semenka. E sada,par pitanja . Kada bi bilo najbolje vreme za posaditi automatike ? Da li je okej da koristim plantelu vege i flower u kombinaciji sa Slavolom tokom uzgoja ? Koliko da ocekujem od automatika bez da se razocaram? ?
Plan je da se automatici rade u saksijama od po 15-20l dok ce feminizirane direkt u zemlju . Takodje kada je najbolje vreme za posaditi feminizirane biljke ,imajuci u vidu da ce i one prvih mesec dana barem biti u saksijama zbog sigurnosti da ih ne bi nesto pojelo/unistilo? Takodje ako neko ima savete ili iskustva sa navedenim strainovima cenio bih svaki vid pomoci . Hvala na izdvojenom vremenu i nadam se da cemo se uspesno druzititi ovo leto .
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
622
3.255
203
Poz, jesi li vec narucio ili ces tek? Ako jesi kreni slobodno,. Imas opciju search pa malo pogledaj ima vec sve odgovoreno na tvoje upite, znas u cemu je štos. U tome sta ovakvih pitanja ima vec 100 tinjak... I onda svaki puta nanovo pisat je muka. Samo kreni i pomagati ce svi koji nalete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
891
4.626
163
Thiaoouba Prophecy
Dobro došao.
Evo ja ću te malo usmjeriti na jedno mjesto gdje ćeš naći dosta odgovora, ako budeš želio čitati naravno. :)

 
  • Love
Reactions: Captain Fantastic

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.341
9.962
256
Da li je okej da koristim plantelu vege i flower u kombinaciji sa Slavolom tokom uzgoja ?
Slavol nije đubrivo, u pitanju su kulture bakterija :) drugim rečima, nebitno je koji NPK koristiš (Plantela, BioBizz, Hesi, Advanced...) nema razloga zašto ne bi išao uz bilo koji

Koliko da ocekujem od automatika bez da se razocaram? ?
ŠTA je tačno za tebe "razočarati se"?
Neko se razočara i sa po kile po biljci, neko je sretan i sa 50 gr :)
Ono, retki su takvi, ali nije da ih nema :D
Daće ti koliko joj omogućiš uslova i koliko te vreme posluži. To može biti sve od 10gr do par stotina, to ti niko ne može sa sigurnošću reći sad, možda na tranziciji u cvetanje možeš otprilike naslutiti, ali i to je igra pogađanja


Sretno!