first outdor domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma ribicka pocetnicka sreca. mogla je muska biljka ispasti i ne bi skuzio.
sad vec kuzim, informirao se na ovom forumu.
zahvala i naklon do poda :thankyou: ljudima dobre volje.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
bit ce jedno 700g. uvrh glave.
kako dugo nisam duvao(7god.) ja cu je samo probat poslije svakog branja. mislim ju brati u 4 faze(svakih 10 dana).
ako ispadne dobra,podjelit cu je (naravno besplatno).
ako ne,u sta sumnjam, ide u smece.:banana_rasta:

ovo ulje mi je zagolicalo mastu...ali....
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma ja sam ti kao obeliks iz crtanog filma . upao u kazan kao mali dok se kuhao "carobni napitak" heheheh :cool:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
ulje, ulje...
:b_jump:
čisto preventivno...

sharplaninac je napisao(la):
bit ce jedno 700g. uvrh glave.
kako dugo nisam duvao(7god.) ja cu je samo probat poslije svakog branja. mislim ju brati u 4 faze(svakih 10 dana).
ako ispadne dobra,podjelit cu je (naravno besplatno).
ako ne,u sta sumnjam, ide u smece.:banana_rasta:

ovo ulje mi je zagolicalo mastu...ali....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
udijeli nešto, udijeli nešto!!!

bravo majstore, lijepa je ko da uzgaja pravi profić...

jednog dana kad kod nas trava bude legalizirana ja ću napraviti staklenik visok nekoliko metara i držat ću biljku 12 mjeseci u vegetaciji da vidimo šta će ispast... :D
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
metalmaniac je napisao(la):
udijeli nešto, udijeli nešto!!!

bravo majstore, lijepa je ko da uzgaja pravi profić...

jednog dana kad kod nas trava bude legalizirana ja ću napraviti staklenik visok nekoliko metara i držat ću biljku 12 mjeseci u vegetaciji da vidimo šta će ispast... :D
ma dogovorit cemo se , nije bed .
ovo sa staklenikom bas i ne......
jbga, drugacije je kad ju sunce direktno opici. zesca ispadne.

iduce godine sadim opet samo jednu biljku ali na 2500 m. nadmorske visine.
naci cu neko cobana da ju gnoji samo ovcijm izmetom(jedino sto ce mu bit dostupno) i navodnjavat ce ju vodom iz ovog jezera

Uploaded with ImageShack.us , pa cu vidjet sta ce od toga ispasti xexexe.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma ustvari ja pokusavam potvrditi jedan davni(prije16 godina) experiment.
prijatelj je bio zasadio 1 jedinu biljku iza kuce, gnojio je iskljucivo organskim gnojem.
ispala je vrhunska .nije imala niti jednu sjemenku sto je za outdor skoro pa nemoguce.
dobio je nekih 1.3gk. vise od pol smo popusili a ostatak je utopio jednom tipu iz HR estrade.
uglavno covjek se vratio po jos za tjedan dana, nije pitao kolko kosta heheheh ali nije bilo vise(popusilo se).
e sad vec 2 godine zivim u gradu(zemlji) gdje imam uslove za ponoviti experiment.
godine stisle( ai familija) a i drustvo skoijm sam tulumario nije mi bas dostupno(zivi i zravi su i svi imaju djecu(hvala na pitanju)).

glupo mi je duvat solo a novo-staro(iz djetinjstva) drustvo mi le malo ... ajmo rec "seljaci" koji se ne razumiju u to . nit duvaju nit probali.
prodavati ju necu jer nisam diler , samo cu je isprobavati poslije svakog skidanja heada(svakih 10 dana).
sve sto dobijem ,po slobodnoj procjeni nekih 700g cu podjeliti, nadam se "pamenim" brijacima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
imam mali problem. na vidiku su slatke brige. u biti, moja procjena da cu dobiti nekih 700 g malo je netocna(prvi grow). bit ce preko kile.
headovi za koje sam mislio da se vise nece debljati i rasti nego samo dozrijevati, poceli su se puniti.
dok na vrhu biljke , zadnjih 5 etaza granja tek je procvjetala.
ne bih htio da netko ovo svati kao hvaljenje ali bit ce puno i za podjeliti a za poduvati da ne pricam.
morat cu zvat ove moje "ratne" drugove iz zagreba da me dodju posjetiti.
ako ih njihovi zmajevi(zene) puste:thewave:.
 
09.08.2011
15
2
0
48
Moram priznati da nisam expert ali ako su slike od 04.09., sumnjam da će biti 1 kg. Ne želim ti crvati ali kila je puno vutre...
Srećno, u svakom slučaju.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
sharplaninac je napisao(la):
ma ustvari ja pokusavam potvrditi jedan davni(prije16 godina) experiment.
prijatelj je bio zasadio 1 jedinu biljku iza kuce, gnojio je iskljucivo organskim gnojem.
ispala je vrhunska .nije imala niti jednu sjemenku sto je za outdor skoro pa nemoguce.
dobio je nekih 1.3gk. vise od pol smo popusili a ostatak je utopio jednom tipu iz HR estrade.
uglavno covjek se vratio po jos za tjedan dana, nije pitao kolko kosta heheheh ali nije bilo vise(popusilo se).
e sad vec 2 godine zivim u gradu(zemlji) gdje imam uslove za ponoviti experiment.
godine stisle( ai familija) a i drustvo skoijm sam tulumario nije mi bas dostupno(zivi i zravi su i svi imaju djecu(hvala na pitanju)).

glupo mi je duvat solo a novo-staro(iz djetinjstva) drustvo mi le malo ... ajmo rec "seljaci" koji se ne razumiju u to . nit duvaju nit probali.
prodavati ju necu jer nisam diler , samo cu je isprobavati poslije svakog skidanja heada(svakih 10 dana).
sve sto dobijem ,po slobodnoj procjeni nekih 700g cu podjeliti, nadam se "pamenim" brijacima.

Pozz

Mislim da ti neces to podeliti jer kad te obuzme osecaj kojeg poznajes i to posle duge pauze nema boga da ces deliti. Nego ces sledece godine 5 posaditi ( za svaki slucaj da se nadje ).

Uspesan dalji rad.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
crookrutni je napisao(la):
Koja šteta , meni se plače .
kisa kriva. iskoristio jedno 20% od te grane,sreca sto je narasla prekko 3m i jako se razgranala.
ukupna steta je jedno 10 % citave biljke u vrh glave :spcartman:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ma nemaš tu straha... neće falit :D

samo me zanima zašto si iskoristio samo 20% te grane? moglo se sigurno puno više, barem za bubble hash ili ulje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.