first outdor domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
VenloNL je napisao(la):
Stvorio sam si sliku te rupe,...+bura....znači bit će i sunca :),a za to podneblje je logično da ima i kamenja.E sad ako je sitno onda neće smetati toliko kao veće kroz koje bi voda mogla oteći u dubinu gdje korijen neće imati puno koristi od nje.
Ali da se više ne natežemo...probaj pa ćeš vidjeti šta i kako... za drugi puta.Samo obavezno nekoliko komada jer je 'domaćica' u pitanju.Sretno:)

hvala :)

bio na sajtu i zalio buduce grdosije hehe :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Pazi da ne pišeš post za postom..imaš edit opciju..pa ono sta si napisao mozes nadodat jos nesto ako hoces u post kroz 24h...:)
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Niko od nas nije imao iskustva kada je pocinjao. Ja takodje. Cak sam odradio 2 uzgoja napolju bez ikakvih znanja, tada nisam znao za vutra.Org, i opet sam oba puta imao odlicne rezultate.
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
nista jos, bio maloprije zemlja je vec bila vlazna ali jos sam zalio da zemlja bude meksa
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
pozdrav ekipa, nije me bilo par dana jer se nije nista desavalo no bio ja jucer i vise nesto pocelo rast zeleno :)) nadam se da je to biljcica, zalio i oso sretan kuci, e sad pitanje imam koliko cesto moram zalijevat tako malu biljku? znaci jucer sam zalio i danas sam mislio preskocit posto sutra kazu da ce kisa, a zemlja ni nije suha uopce.. sta kazete??
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ne treba pretjerivati ni u outdoor-u... Ako kazu da ce bit kise nemoj zalijevati... Ja svoje vani tako male nisam zalijevao po tjedan dana, a i nije da se zemlja susi kroz noc. Barem ne vani! Ako ce 3-4 dana biti zestoko sunce onda ju obidji i zalij, ali inace nemoj previse! mada sumnjam da vani mozes pretjerat strasno, ali svejedno!
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
bio ja jucer i vise nesto pocelo rast zeleno :)) nadam se da je to biljcica

Da li izgleda ovako nekako? xD
200px-Cannabis_Baby.jpg
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
hehe pa nije jos tolko velika.. moja je jos na dnu.. ako je to uopce vutrica, da nije nekim korov haha
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
ovako, bio danas i naso ***** a ne listice, nista nije izraslo ono malo zeleno ako je i bila biljka vise je nema ,, e sad dal je moguce da izraste ako sam posadio 20.3 zasto toliko dugo treba? ako nije moguce sta je poslo krivo??sve sam napravio kad sto treba!! za zemlju nije bitno sad sto nisam duboko kopo jer biljci samo da izraste i netreba puno, zanima me samo sta ju je sjebalo da ne izađe!!? mozda kisa ?
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Ne vjerujem da je kisa...sjemenke si stavljao u zemlju dok jos nisu proklijale,mozda bi to mogao biti razlog
dugog cekanja a mozda i neuspjeha jer ipak radi se o domacici a ne o kupovnom sjemenu,a to znaci
da odma postoji rizik da je sjeme jako staro..kod domacica je bolje prvo raditi proklijavanje jer nikad neznas
sto si dobio.Predlazem da ponovno 15-ak sjemenki stavis na klijanje lijepo kako je i opisano na optimalnu temperaturu,vlaznost
bla bla ima to napisano na bar 1000 mjesta na forumu,i kad prokliju stavis proklijano sjeme u casu napunjenu zemljom,a ne direkt na sajt odmah.
100% ce ti uspijeti bar 8-9 sjemenki proklijati ako ne i vise ako sve dobro odradis.
ps. proklijavanje radi u kuci ili negdje na toplome,a ne vanka :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kad sadim direkt na sajt poasadim 30 semenki a nekad se desi da nestto pojede biljke koje niknu pa ti vidi koja je verovatnoca da ti izraste ako posadis pet... jednom sam sadio velike bilje 50cm i to 10komada cca i kad ssam otisao da zalijem prvi put sve su biile pojedene eto mozeee od 100semenki da izniknu sve a nemora ni jedna
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
zuz, sjemenka mi je proklijala pa sam tek onda bacio u zemlju, ostale dvije sam bacio bez klijanja, zato se cudim sto ova nije ni mrdnula, probat c sve opet za koji dan samo sto neznam kako cu i gdje posto kod kuce tesko mogu drzat prvih 2 tjedna! morat cu opet na sajt

razmisljo sam i da stavim proklijane sjemenke u case od pola litre ali da ih pustim na sajtu, e sad, jel ima ikakve razlike da budu direktno u zemlji ili prvo u casi ali opet na sajtu to jest otvorenom??
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
peace_pipe je napisao(la):
zuz, sjemenka mi je proklijala pa sam tek onda bacio u zemlju, ostale dvije sam bacio bez klijanja, zato se cudim sto ova nije ni mrdnula, probat c sve opet za koji dan samo sto neznam kako cu i gdje posto kod kuce tesko mogu drzat prvih 2 tjedna! morat cu opet na sajt

razmisljo sam i da stavim proklijane sjemenke u case od pola litre ali da ih pustim na sajtu, e sad, jel ima ikakve razlike da budu direktno u zemlji ili prvo u casi ali opet na sajtu to jest otvorenom??


ima razlike u tome sto direk u zemlju vani znaci laka meta za kukce i nametnike pod zemljom a u casu prvo je bolje jer ti kontroliras zemlju i uostalom mozes ih lakse pazit prvih par dana ako vidis da bi moglo bit hladno po noci prekrijes ih sa odrezanom prozirnom bocom da se ne smrznu i sa tim ces ujedno i dic temperaturu ispod boce koja ti je bitna da ti sjeme proklije 21 c +
 
15.05.2010
40
1
8
34
ma slobodno ti stavi još sjemenki, ja lično sam oko 12-13 ne znam tačno, i stavit ću ih još barem 5-6...i ako bude bar 2-3 kako treba biljke ja sam zadovoljan, jer takav je out uzgoj :)
 
05.05.2010
11
1
0
32
Aj ovako , socijalan uzgoj xD Prosle god sam bio ovdje na sajtu i dokopao se informacija dovoljnih za dobar outdor uzgoj. Uputstva su sledeca : stavi sjemena da klijaju (znaci neku posudicu sa poklopcem, stavi vatu , namoci vodom ne da sjemena livaju nego da vata bude vlazna), kad prolijaju nadji cashicu od jogurta probij rupe na dnu da suvisna voda moze da otice , stavi zemlju, napravi rupicu dubine 2 cm i stavi sjemenke u njih te zatrpaj, kad naraste do 3-4 para listova nosi na sajt ili shtek, nemas sta da prokopavas picke materine shtijanja marihuana je korov, moze da raste gdje god da zasadis, znaci sajt bi ti trebao biti na direktnoj suncevoj svjetlosti bar 6 sati i to ako je ikako moguce zapadnog sunca jer istocno sprzi listove biljke, kad nadjes takav stek odstrani travke koje bi smetale,iskopaj rupu velicine case jogurta, pazljivo makazama casice jogurta razrezi sa obe strane po vertikali da bi izvukao biljcice zajedno sa zemljom, postavi ih tako u vec pripremljene rupe i zalij vodom.Obilazi sajt bar jdnom-dva puta sedmicno radi preventive... to bi bilo to. ja sam ovako radio , imao 3 stabljike i bile su damn dobre... bez gnojiva bez velikog troska "socijalan uzgoj" xD ajde sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.