first outdor domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
strpljenje se isplati, mene ce valjda da nauci ova biljka tu ljudsku manu
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
posto sam jucer procito da od puno vode moze strunut biljka danas nisam bio zalit, ujutro inace bude dosta vlage, a i zemlja po danu nije skroz suha! samo mi se zemlja malo stisnula u casi!! koda sam malo stavio,valjda nece radit to neke probleme!! poz ljudi!
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
odjednom kisa, oce mi to nastetit biljkama? i ako nema sunca oce ic sad samo onako tanko u vis? tec pocelo a vec sranja
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
eo da se javim danas je 6 dan, biljcice napreduju dobro! samo mi se cini da su se malo previse iduzile, 4 lista su gore a ispod samo dugo stabljika hehe, eto sutra cu slikat pa saljem slike da vidite moje dvje prijateljice :) poz
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
ekipa, nisam se javljo par dana jer je stanje ajmo rec slicno, biljkama je 10-ti dan i lijepo izgledaju al nekako mi sporo rastu, saljem slike cim stignem da vidite, i jos nesto bi pito ako mogu :), recimo da mi iz nekog razloga biljka ne izraste velika da pocetka cvjetanja, to znaci samo da ce bit manje urod ili nece bit kvaliletno? i dali se moze biljka namjerno kasnije posadit da nebude velika do 20.6 kad pocinje cvjetat? nadam se da ste skuzili pitanje iako je malo cudno hehe!! pozz
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ako je biljka manja ne znaci da ce biti urod mane kvalitetan nego da ce biti manje kvantitete(manje grama)
a za ovo drugo moglo bi se tako reci,ja sam prosle godine posadio krajem 7 mjeseca pa je uspilo i bila je cak odlicna biljka(imas dnevnik u mom potpisu),i da,bila je dosta mala vjerojatno bi bila puno veca da sam je ranije posadio
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
super, al kako je onda cvjetala kad to pocinje krajem 6-og mjeseca, valjda se sama privikla na sve to!? bio danas do biljaka poceli su se lagano radit i katovi prvi! jebe me ovo vrijeme nigdje suncaaa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grow0808

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
pa da...pocinje krajem 6,ali meni je pocela na sredini 8. jer morala je imati bar kolku-tolku vegetaciju i izbacila prve pistile dok je jos bila mala,vjerojatno da sam je sadio u 5. mjesecu bi bila malo ranije gotova,neznam
to ja uspoređujem s necim kao u indooru 12/12 od sjemena kada ljudi rade :)
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
pa eto to sam htio znat,zanima me jos nesto, posto je moja neka domačica, sto to znaci? da je neka sativa ili nemora bit? kazu da su domacice visoke, jel moze da moja bude niza? i kako je to uopce dobiveno sjemenje, pa mora imat neko porijeklo!! eto ako se nekom da.. :)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
pa porijeklo je nepoznato..
moze ona biti niska,a i visoka..
moze biti sativa ili indica..
jer pretpostavljam da ti je sjeme iz paketa tj. izvadio si ga iz vutre koju si kupio
znaci da mozes dobiti svasta :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Kad je domacica, znaci da je to sjeme sa ulice i ne znas sto zapravo pusis...najcesce su to sorte koje se sade vani i od kojih se ocekuje sto vise da daju, pa su to vecinom sative, jer su vece...ali to ne mora biti pravilo...moguce da je netko i drugaciju sortu uzgajao...
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
pozdrav ljudi, eo da se javim i da vam priopstim da je danas biljkama 14 ti dan i da ide sve u redu, planiro sam slikat al me buraz sjebo dobit cu foto za jedno 10 dana, do tad ce imat preko 3 tjedna i nadam se da ce bit vec presađene, imam pitanje dali je u redu dok su u casicama da ih okrecem malo da nisi uvijek na istoj strani na suncu? :) polako se formiraju i redovi polako vec treci dolazi!! ekipa peace i cujemo se!
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
vidi, proceni, ja kada sam izvadio iz boxa 2 popodneva i malo ih suncao na po 2 sata, one su se najvise iskrivile na stranu sunca, jer je bilo kasno popodne. to mi je dokazalo da biljke "vijaju" izvor svetla, a pogotovo sunca. igraj se i uci na svojim primerima
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
da to sam i ja primjetio, zato sam ij i poceo okretat da sve strane dobiju sunceka :) danas kisurina kace vise sunce! pomalo me pocelo brinuti presađivanje kako sta dal cu uspjet i to, hmm
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
pozz ljudi evo mali izvjestaj,bilo je svega i svacega, danas je 22 dan, jucer nakon tocno 3 tjedna biljke su presađene u zemlju i zalivene i sve ok i dođem ja navecer kad ono jedna biljka zaklana, kad nisam porazbio sve naokolo, nesto je grebalo po njoj onako zemlju jadna moja biljka ostala u zemlji ali visi onako i neznam dali ce uspjet ojacat zalio sam ju i malo izrabno sa stapicem, druga je za sad ok, znaci zalio sam sa jedno 3 litre vode, kada da idem sljedeci put? i kada mogu pocet gnojiti? i koje gnojivo mi predlazete?? eto to bi bilo to za sad, i da, nazalost velika je mogucnost da ce mi ostat samo 1 biljka, jebiga vidjet cemo hocu li imat srece da bude zenka!! 50 -50 :))
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
4. stranice dnevnika a niti jedna slika,morao sam primjetiti
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ti najbolje znas kada trebas ici sljedeci put jer svatko ima drugacije uvjete i situaciju na sajtu,ali ne treva sad pretjerivati i ici svaki dan
gnojiti jos nemoj ovisi u kojoj su ti zemlji ali kad stabljika se udeblja i porastu malo mozes poceti s 1/4 doze..
a gnojivo ako nisi planira nesto profi i za relativno male novce uzmi si plantellu(imas list i cvet)-za vegetaciju i cvjetanje logicno
eto :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.