First PC growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
Evo nakon par mjeseci ja krecem ponovo sa growom....Kuciste je neki big tower visine 68cm.2x venta 120mm na 12v cca 1400okr/min.
Zemlja je terra magma sa komadicima stiropora.
Svijetlo:2x 865,1 827 i jedna od 11w zuta...Druga 827 mi je pregorila kad sam postavljao.:( uskoro cu uzet novu.
Sjeme je navodno neki Low Rider.Neznam ni sam al sam probao plod i odlicno je heh.
Stavio sam režim na 18/6 pa ćemo vidjeti.Sutra slike:icon_lol:
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
2. dan
DSC00134.jpg
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Vozdra...reci buraz, jesi li razmišljao o light trapu na ventovima?..neznam koliko ti je bitan stealth, ali prozujao sam po forumu, nisam našao baš da je to netko super riješio, a da nije zauzeo previše mjesta u box-u....ja isto pocinjem sutra slagati box, čim mi stigne bigtower...PS..ako nije bad..kolike su ti dimenzije PC box-a? duljina konkretno...tnx
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
SimasZg je napisao(la):
Vozdra...reci buraz, jesi li razmišljao o light trapu na ventovima?..neznam koliko ti je bitan stealth, ali prozujao sam po forumu, nisam našao baš da je to netko super riješio, a da nije zauzeo previše mjesta u box-u....ja isto pocinjem sutra slagati box, čim mi stigne bigtower...PS..ako nije bad..kolike su ti dimenzije PC box-a? duljina konkretno...tnx

ovako naprijed na kucistu je dupla plastika na koju sam stavio nekakvu spuzvu od stare maticne ploce,crna je i neprobija svijetlost,a iza sam napravio dodatak koji sprecava izlazenje svijetla van.Ugl shemu sam slagao po che*-govom boxu :)
Duzina boxa je nekih 45cm,sirina 20,a visina 68cm.