FiRsT TiMe....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
znaci s frendom sam poceo uzgajati outdoor i imamo 5 malih vaza .... 5 sjemenki smo stavili u vaze prije negkih 5 dana i 2 su proklijale jos druge cekamo... znaci zalijevam biljku sa onom spricom 10 puta otprilike i liepo zemlju navlazim.... zalijevam 2 puta na dan... ujutro i navecer, i cini mi se da nes krivo radimo... sastav zemlje je stiropor, zemlja, humus.... i spricam s normalnom vodom.... evo slike....

sjemenke
34dfnsw.jpg


sjemenke stavljene u vaze
357nlme.jpg


a ovo je izaslo...
155kjk9.jpg


evo to bi bilo to od mene... nadam se da mi mozete pomoci dali dobro zalijevam i kako bi trebao... i ako moze neki savijet iskusnih growera....
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
malo veće slike zakači, i namjesti oštrinu, da se bolje vidi...dovoljno ti je jednom na dan-dva zalijevati, navečer...s tim da ti ne bude prevlažna zemlja jer tad ti neće uspjet...ali ja isto mislim da je prekasno...osim ako nas globalno zatopljenje ne zahvati ;D.. keep working..btw nisam iskusni grower, ali imam jedan grow iza sebe...mirisala je na smrt biljka! al neću odat tajni sastojak ;)
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
cuo sam da ce se ovo ljeto produziti pa se nadam da cu dobiti nesto... hihi... ne ne i da ne dobim nis vazno je da se ufuram i da znam kako ide da znam sljedecu god da ce mi sigurno uspijeti.... znaci zalijevam navecer svaki 1 ili svaka 2 dana.... moze... hvala... :D
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
seed,ajmo rec da si fulao sadit za jedno dobra 2-3 mjeseca,biljke sad vec trebaju pocet cvjetat,a ne biti tek u fazi seedling...
ajd se ti ne zamaraj sad s ovim growom,samo mozes pandure nahuskat na sebe,a neces se previse usrecit cak i ako ti uspije.
nego sad lijepo preko zime se zbuksat u sobu,i puno gigabajta skinuti,procitati,pogledati,imas masu literature i filmova po netu sto se tice uzgajanja,pogledaj browndirt warrior na youtube.
onda u 2-3 mjesecu si nabavis neko dobro sjeme za outdoor,posadis u vazicu i na prozor,onda presadis u 5 mjesecu na polje,i zaljevas po potrebi...ugl,sve to ces i sam znat,ako se potrudis preko zime...jbg i ja nisam nis znao,al ako stvarno zelis uzgojit nesto kvalitetno i bez da padnes,uciti ces,a ne ovako u 8 mjesecu da ti padne na pamet da ti hoces "nesto uzgojiti"...
moras shvatit da sad neces dobit plod,jer nije priroda tako htjela...
Probaj krumpir posadit 3 mjeseca nakon vremena pa da vidimo kakav ces pire imati...
peace
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
po meni nemora dobit nekaj ,al ona ce procvjetat ko da doma nastimas lampe tak,za plafon mjesec dana procvjetaju..
al slazem se da bi mogo to odgodit do proljeca,il ak si bas tak zapaljen probaj rade indor-malo preleti po forumu,pogledaj indor dnevnike,pa se potrudi oko tog i pusit ces svoje mozda jos ove godine..
poz..
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
radije kupi 4 štedne žarulje, 2-3 ventilatora za komp, i složi neki box
možda i možeš izvući koji gram ovako kasno, ali ne isplati se riskirati
a indoor možeš raditi u bilo koje doba godine
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
ma znam da mi je prekasno i sve to.... ali neka mi barem malo naraste i da se naucim kako trebam za sljedecu god... :D .... i onda sljedece god u 4mj pocinje ozbiljno.... :D
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
evo znaci.... proslo je mozda tjedan dana ili malo vise i ovako je....

fvjwad.jpg


druge mi nisu uspijele nezz zasto i brinuti cu se samo o jednoj jer tako i onako sam zakasnio s svime....
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Slabo ti je to nesto :S a i sunce ce biti prejako sada za tako malenu biljcicu....ali probaj ako te ne mrzi i ako te nista ne kosta,srecno!!!!
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
CaNnabisCole je napisao(la):
Slabo ti je to nesto :S a i sunce ce biti prejako sada za tako malenu biljcicu....ali probaj ako te ne mrzi i ako te nista ne kosta,srecno!!!!


a kako male biljčice podnesu sunce kad rastu u prirodi?

jadne male biljčice
:eek:hno: