Flash back

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
Ja se ispricavam ako vec postoji tema na ovu pricu meni je jako zao al stvarno sam ih prelisto, a do kraja bum doso kad posjedim...
Dakle prica je sljedeca:
Prije 5 dana kompic je slavio rodendan i moram priznat puno se popilo, odma u startu da kazem nisam neki obozavatelj alkohola al pivu cu uvjek popit...
Uglavnom cugalo se cijelu noc, pa se islo van u klub, a negdje izmedu se pusilo...Naime problem nije u tome sto sam nacugan popusio topa, nego je problem sta isti taj osjecaj (vrtoglavica, nemogucnost koncentracije, svijet se vrti i slicne stvari) imam i dan danas 5. dan od kako sam se otrjeznio, a to sam skuzio odma drugi dan jer kad sam zapalio frulu fleshbeckalo me na stanje od sinoc, koda sam prije 2 min zalio grlo s 5l pive pol litre pelina i zapalio topa, ista stvar mi se desava danas 5. dan (nakon frule samo)...jel imo neko slicno iskustvo i jel zna o cemu se ovdje radi...imao sam prije slicne fleshbeckove al nikad od alkohola.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
ma pijatelju znao sam se ubit ko mali macic od alkohola i zapalit frulu pa rigat po sebi do kraja veceri, al ovo nije bilo ni blizu tome a mozak me zaje...
cak razmisljam prestat cibat na tjedan dva, al kad sam imo prave flesheve vracali su se i nakon 2 mj ne zapaljenje frule hahaha jbg sta da kazem, uneredim se kad izadem van
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
rijetkost je da pijem, zato se i izvrnem od alkohola, al moram priznat da u ovoj prici ciba ima glavnu ulogu, koda je zapamtila osjecaj pijanstva kad sam ju pusio tu noc i sad mi vraca svaki sljedeci put kad ja i ona imamo bliski susret
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
jer kad sam zapalio frulu fleshbeckalo me na stanje od sinoc, koda sam prije 2 min zalio grlo s 5l pive pol litre pelina i zapalio topa, ista stvar mi se desava danas

Zna bit zajeban spoj kad vec pijes i pusis (pretpostavljam) nesto albansko s ulice,ako griješim svejedno znaj da je ta vutra s ulice veci otrov nego sami alkohol. Da si zapalio Durban Poison vjerujem da ti se ovo sto navodis nebi dogodilo. :thumb:
Uzgojis nesto sativa-dominant i radis sto hoces i kad hoces ;)
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
tako je dobri neznance, sve sto sam ja mislio ti si reko, ha cuj zato sam se i okrenuo hortikulturi ::lulamira:: majka kad je vidjela moj sobni vrt htjela je neke svoje biljke ubacit unutra haha, a ja sam cak i razmisljo napravit boks i sadit povrce, nemogu vise gledat ove gmo proizvode iz konzuma itd...no dobro skrenuo sam s teme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kappkillero187

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
nisam cugo al' sam imao gripu
nikad u životu mi nije trava toliko smrdila
odvratno nešto
zapalim pa me tjera na povraćanje
samo pomirišim,ma fuj
pomislio sam,to je to
gotovo je
nisam više duvač
probam se natjerat da zapalim
užas
i tako danima:fuck:

mislim da mi se pomalo vraća osjećaj za dim
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ovo je za groblje.
Svaku stvar koju zloupotrebiš se ti vrati.
Ako te zeza, uzmeš cbd smolu, ona bi te trebala stabilizirati. Jer poništi rad THC.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 5AR and Zakonbudova
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.