Flopovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Jbg najvishe igra ulogu spretnost, neko ce od obicnog papira iz sveske napravit bolji filter nego neko od kartona iz cigara .., a sto se tice vrste cigara bolji/gori karton, meni to sve skoro isto, jedino me nervira kad bude previshe dugacak pa ga moram skratit, opet zavisi kolika se frula mota sto kaze Bezze_Sa..
Inace pushim walter i od njega i pravim karton, i uvijek pravim "S" al opet zavisi i od serije waltera, negdje budu duzi negdje kraci kartoncici ...ma najmanji je problem karton kad se ima zeljanice :D moze se od bilo cega napravit, u najgorem slucaju moze i bez njega, kao sto rade glupi ameri lol
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
sinoć smo dobili od frojnda male, plastične filtere koji su od nekakvog medicinskog silikona ili plastike, neam pojma, previše sam bila strgana da se sad sjetim. genijalni su. možeš ih i prat. male prozirne obojane tubice, pojačana iznutra, tako da presjek izgleda ko znak od mercedesa bez sredine. ne upada lišće u usta, niko ga nemore zaslinit i ne gužva se kad prolazi kroz silne ruke kruga. smart shop u ilici u zagrebu, 10 komada, 10 kuna. fora za isprobat, u svakom slučaju :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
O dosli su????
o liku iz smarta cu mejl dat
da me mejla kad to dodje

jer zadnjih 5 puta kaj sam tam bio
ih nije bilo
idem sad kupit sveeee koje ima heheheee
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Šteta, nema ovdje rilzli, rolni, sa gotovom flopovima... Šteta, inače bi se rasprodalo u sekundi, ali ima ostalo sve.. od rolni do rizli (raznih) i naravno RIPS sa razvnim okusima....
Jednom sam pušio jaku vuvu, u RIPS (ornadža), baš extra ukus, a što je najvažnije nije toliko "smrdilo" ženi (jer njoj smrdi naravno, ko ne duva)... čak i čokolada isto "ubije" nekako miris, ne osjeti se onako kao u običnu kad se smota!
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Trenutno koristim flopove koje se dobiju uz pakovanje rizli :)
odlicni su...
Ali kad nemam, koristim iz pakle cigara...
ne bunim se :)
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
kupio sam te plastićno-silikonske flopove u smart shopu.super su,cijena je 5-6 kuna 10 komada i možete ih koristiti više puta,onoliko koliko mislite da vam je to higijenski...=)
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
evo vam i slikica tih flopova (sry slikano je mobom pa i kvaliteta nije baš naj)... :icon_cool:
2m3l43s.jpg
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
ja sam odlučila da mi i nisu baš neka sreća, pošto se povećava rizik da se potrga rizla kod filtera, pošto su poprilično rigidni i široki, a ja sebi volim tanke pljugice motat :)
imam ja doma jedan blokić finog crtaćeg papira, tristogramskog. fini, mekani, art flopovi.
 
05.10.2009
11
0
0
33
Ja koristim Element. Mogu se kupit u bilo kojem Smart Shopu. I moram reci da si najbolji. Ukoliko nemam njih, iskoristim neki letak. Samo svi ti letci imaju tanki sloj plastike, tako da ne valja to..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Meni su najjači oni iz Party in House srebrnih rolica šta dobiješ i flopove unutra... Papir mi je predobar, lako se radi, a i dosta je dugačak pa uvijek napravim u slovo S da ide.... A inače od kutije od cigara, Marlboro najčešče.... e da, da vas upozorim... jednom sam trebo cigare i filtere, imo sam samo rizle i vutru, i idem kupit cigare, kupim ja odvažno Philip Morris plavi, kad otvorim ga, ono neki sjebani oni filteri onako nakaradni, nisu u obliku kocke i maleni skroz, e poludio sam xD
 
10.10.2009
11
0
0
34
Lol @ Noname_

Inace i ja koristim takve filtere. Ima ih i u nekim tobaco shoppovima, ili se nadje cak i u nekim kioscima. Pa si potrazi malo
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
smoking blokche belih perforiranih flopova je jednostavno best there is... reshava muka uvek i u svakoj situaciji :)