Flowering

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
E ovako imam 4 biljke outdoor, posadjene krajem 3. mjeseca.Unknown mi je sorta,jer su sjemenke iz neke dobre vutre. 2 su pokazale spol i obe su zenkse.Da im nije to prerano malo za ovo doba godine outdoor?Mislim bilo je tmurno vrijeme 10 dana,da im to nije bio trigger da pocnu cvijetati ? hoce se one sad vratiti na vege fazu kada bude sunca vise ? volio bi da nastave da cvjetaju? dosta su visoke pa zato: jedna ja 180cm a druga ok 120cm druge 2 su manje.Trebam li ih odmah zaljevati sa gnojivom za flowering? -e mozda ja pitam glupa pitanja i pravim pramaticke greske...ali nemojte zamjeriti pisem totalno high Pozz svima
 

KaraJack

Aktivan Član
Stani malo, pitas dali im nije prerano za ovo doba pokazati spol, jesi procitao malo o uzgajanju i dali si malo skuzio kada se posadjuje van...???

Sry ali na ove stvari mi se dize tlak, ne nije prerano i sada bi trebale pokazat spol. Sta se tice tmurnog vremena to nema veze, dan je dan, noc je noc.
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Pa da pitanje je na mestu a konkretnog odgovora nema. . . . Sem ,sreca,sudbina,horoskop. . . . Ja sam takodje znatizeljan da mi se pojasni zasto ru meke procvetale sad a neke ne? I zasto sada kad je jos rano?
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Stavicu danas popodne slike...zelim da cujem karajack-ovo strucno misljenje.Samo da posudim digitalac danas. Sta ti mislis da one nece nastaviti cvjetati? Ovo mi je prvi grow u zivotu i kad sam vidio pistile htjeo sam plakati od srece!:heartbeat: cujemo se danas jos pozz.
 
06.04.2007
14
0
0
37
GanjaPower je napisao(la):
Ovo mi je prvi grow u zivotu i kad sam vidio pistile htjeo sam plakati od srece!:heartbeat: cujemo se danas jos pozz.

E jbg ja sam na svoja 2 ruderalisa tj. early special drito vidio mooda. Bad :(
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Evo me sa slikama.Nisam sa jadnim fotoaparatom mogao uslikati pistile jer je previse mutno.Ali sam uslikao par slikica cisto ovaka da se malo pohvalim sa svojim bebama :) mozete li mi bar reci da li je vise sativa ili indica ? po slikama?
Evo :

http://img143.imageshack.us/my.php?image=img0625az4.jpg


Neznam da li sam dobre linkove postao i hoce li se uopste vidjeti slikica u ovom sad posto.Nemojte mi nesto zamjeriti jer nikada prije nisam stavljao slike ovako. P.S. Ovo bijelo sto se vidi po listovima su pesticidi,tako da nije nista neobicno.Kasnije smo to saprali sa koprivom koja je bila natopljena u vodi 24h.Smrdi ko smrt.Ali izvrsno se nadopunjuje sa hemijom :)

nisam mogao staviti vise slika image shack mi se nesto baguje :( probacu poslije sa editom

evo jos jedne
http://img77.imageshack.us/my.php?image=img0637fc3.jpg
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja bi reko da ti je to sativa cista...
al posto sam ja jos nov u tom indica-sativa nabadanju cek jos nekog iskusnijeg
bas me zanima jesam dobro reko..
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
E hvala vam ljudi za sve.Vas pohvale mi puno znace :) Nikad prije nisam uzgajao ali sad sam uspjepo zahvaljucjuci ovom sajt i odlicnom ekipom.Nije mi se karajack javio,neznam sta bi on rekao za biljke. Ako zelite mogu vam staviti jos slika. pozz svima i cujemo se jos
 

KaraJack

Aktivan Član
GanjaPower je napisao(la):
E hvala vam ljudi za sve.Vas pohvale mi puno znace :) Nikad prije nisam uzgajao ali sad sam uspjepo zahvaljucjuci ovom sajt i odlicnom ekipom.Nije mi se karajack javio,neznam sta bi on rekao za biljke. Ako zelite mogu vam staviti jos slika. pozz svima i cujemo se jos

Jbga stari ja ti se mucim sa kompom i sa cijelom tehnikom tu i tamo mi dosta stvari crklo od kad je grmljavina bila i tako da sam ti u tehnickom k.rcu :kackepieksen:

Dobri listovi, jako veliki, to obozavam, to je sativa ali koja...hou hou...nema sta vidi se iz helića :b_bow:
Lagano sa gnojivom i etc. eto to ti jos mugu kao savijet dat i da nedo bog da ti padne na pamet da pocnes sa gnojivom za cvijetanje prije pitaj i tako, znaš šta govore stare babe, ko ne pita taj ne skita :whacky023:.

Keep grooooowing m8.
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
E ljudi i ja se ***** sa internetom,pokusavam uplodovati slike vec 2 dana i nemogu.Ali valjda cu uspjeti. Svake sedmice ih gnojim sa 20ml gnojiva u 2l ustajale vode( BLOOMI
N 5,8% ; P2O5 4,6% ;K2O 3,5% i svi mikroelmenti.) i sa prirodnim gnojivom od kopriva koje je lezalo u vodi 2 sedmice.(10L vode i 1kg koprive mlade) I prscem im listove sa koprivom koja je lezala u vodi 1 dan i pesticidim. Sve u svemu kombinacija svega ovoga se pokazala prejakom. I svaki dan idem minimum jednom na site,jer se bojim puzeva jer im ne smeta ni kopriva a ni hemija...

Evo slike 2 manje ljepotice :


http://img170.imageshack.us/my.php?image=img0624ub0.jpg

http://img247.imageshack.us/my.php?image=img0626av5.jpg

Jesu li i one sative ?Sadio sam ih dosta blizu jer nebi htio da idu previse u visinu...posto nisu u ruralnom podrucju.Ova manja desna mi je pokazal spol i zenskica je :) Nadam se da mozete vidjeti dobro na slici jer je tu dosta guzva.Mozete ih 4 vidjeti a slike drugih 5 ce biti kasnije,jer su na selu.