Folije za grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Ljudi svaka čast, na tak brzim odgovorima i željom za pomoći...
Forum i pojedini članovi koji su uvijek tu i najviše postaju veliko hvala i jebeno svaka čast:clap::
 
11.02.2016
60
45
18
pozz,znam da je tema stara a ja sam novajlija...ali baš zato pošto je 2016g. tehnologija ide napred,a ja radim u toj branši več 10tak godina.na tržištu ima mali milon vrsti folija od mat do sjanih,od rflektirajučih do upijajučih ,pljekarenih,cast folija.mylar,kevlar,karbon...zaista ih ima mnogo.i nije teško doč do njih,a nisu ni pre skupe.ovo nije reklamiranje samo kažem koliki je izbor.ja sam se odlučio za foliju koja se koristi za reflektiranje prometnih znakova,uskoro počinjem prvi grow.pa čemo vidjeti.ako netko ima več iskustva sa istom slobodno mi javi.
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Folija za naljepnice. 3M, mactac, avery.... pretpostavljam
Ima raznih vrsta i kvaliteta. Treba samo vidjet koja ima najbolju refleksiju i najmanje hotspotova i kojoj je kvadrat/duzni metar najjeftiniji :D
Nekako imam osjecaj da mylar diamond je najjednostavnije rjesenje.....a mozda se i varam hehhe
 
11.02.2016
60
45
18
slika ide več sutra,za kupit u zagrebu i okolici ih ima na par mjesta(ne znam dali bi trebao reklamirat)na naše tržište dolazi dosta nepoznatih proizvođača pa su i cjene manje.ova je čini mi se 3Mova ,oni imaju jako velik izbor.Mylar diamond je provjereno najbolji odabir.a ja ču probati sa ovom ima u sebi sitne kristaliče i koristi se za prometne znakove,uskoro otvaram dnevnik samo da proklijaju...pa čemo vidjet kakva je.:wave:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Stipe

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Druze moj sredi ventilaciju pod hitno, moj cfl od 200W grije na 24C na 5-10cm od lmape
uzmi neki ventilator jaci da baca tu toplinu van, ako mozes van prostorije jos bolje

stolni ventilator ti nece smanjiti temperaturu, nego samo vlagu...ako nista bar mice dirketnu toplinu sa biljke
u krajnjem slucaju otvori prozor, zima je :)

Meni su moje cure na 32C i ne izgledaju mi kao da im nesto previse smeta

nakon sta im zavrsi dan mozes, pricekat jedno 15-20min da se ohlade i poprskaj listove malo da se oporave od temperatura
 
Poslednja izmena:

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Kolko sam skuzio covjeku je poceo temu veći problem mu je postala temperatura od folije, pa reko da podjelim neke svoje metode

Što se tice folije potpisujem za diamond :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
hahahahah... boze sacuvaj ovaj harvest je urodio mojim sve jacim provalama na forumu :oops:
ajde bas mi drago da sam neke i nasmijo :D

srecom pa ne vozim kola :rasta::razvaljen::
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Kupio sam u Hempatiji maylar dymond platno, cjena cca 3,5 e, fotka proizvoda na njihovoj stranici, sve stima. Prevara, nit je dymond jos manje platno, masna PVC folija koju je gotovo nemoguce zaljepiti. Testirao sam sanitarni silikon , Sika specijalnu masu za brtvljenje koriste je krovopokrivaci, Pattex uiverzalno ljepilo, nista od toga nemoze trajno zaljepit los proizvod. Na kraju sam kupio dvostruku samoljepivu traku i nekako to zakeljio, frce se za popizdit. Efekt rfleksije je OK, temperatura u boksu porasla za stupanj dva.
Pravu Mylar dymond platnenu foliju vidio sam prije par mjeseci u Ilici kod Britanca, onu sa fotke od Hempatije i sad se hocu pozderat, prevarila me firma s kojom sam imao dobru suradnju i skoro sve kupovao kod njih i ovdje na forumu isticao njihovu profesionalnost, gubit kupca zbog par evri, sad kad u Hrvatskoj postoje ducani s pribliznim i istim cjenama, neznam, palac dolje i firmi i proizvodu
 

VladaTamara

Banned
Banovan
11.03.2016
10
0
1
31
Da li moze da se koristi ona asura za suncanje sto ljudi na plazi koriste da privuku sunce da dobiju boju, ja sam time oblozio ceo boks i zanima me kolika je ucinkovitost mog izuma i da li je dobro uopste?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sumnjam da privlaci sunce ali zato dobro reflektuje, ta strana mislim da ide na pesak a lezis zapravo na asuri. nije to bas ni tvoj izum, no, nebitno. ja je vec duze vreme koristim i meni je ok za moj poluotvoreni vege box
 
03.06.2016
4
0
1
27
Da li je dobro resenje folija od cipsa, smokija?
Primetio sam da ima super reflekciju, na neki nacin besplatno je i lako se spaja lepljivom trakom, meni se trenutno pokazuje super i jos nisam naisao na neku negativnu stvar ali da ne bih dosao do nje voleo bi neki savet nekoga sa iskustvom :) ko se vise razume, hvala unapred.
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Izolaciona folija sa onim mehuricima sasvim solidno zavrsava posao, cena oko 1€m2

Skuplje ce te izaci sav taj cips i smoki od mylar diamond folije
 
Poslednja izmena:
11.02.2016
60
45
18
Da li je dobro resenje folija od cipsa, smokija?
Primetio sam da ima super reflekciju, na neki nacin besplatno je i lako se spaja lepljivom trakom, meni se trenutno pokazuje super i jos nisam naisao na neku negativnu stvar ali da ne bih dosao do nje voleo bi neki savet nekoga sa iskustvom :) ko se vise razume, hvala unapred.
i to je bolje od nikakve...nisam neki stručnjak:).svašta ljudi u početku stavljaju.mislim da je bit svega ti ne radi hot spotove a dobro reflektira svi želimo iskoristiti svaki lumen,ako si je nagužvao onda super...moje skromno mišljenje. i dobro došao:Dno eto @Chan Chan je mudro zborio.