Formiranje kanabis aktivizma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
a gledaj ovaj dio pod vodom ni ne mora marsirat ali da samo glasa ili se potpise u neku peticiju i takve stvari mislim da je santa dovoljno velika da moze razbiti ovaj prohibicijski titanik.
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
"Ljudi ja neznam, o cemu vi pricate mislim da taj mars uopce nije dobar...."
Zbog ovakvih kao sto je ovaj jointravolta, nikad se i nece postici nesto konkretno po pitanju leg.
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
a ak dođu panduri, nećemo moć ni dimit na tom maršu.. no bitno da mi marširamo sviješću..

recimo mogli bi biti brutalni tako da se pretvaramo ludi da smo recimo u ***liji pročitali/spoznali da posljednje tri godine do 2012 trebamo konstantno dimit vutru za spas i slobodu svijetu.. i obavijestist sve medije i mlade da ćemo odustati od nekog datuma ići u školu dok ne legaliziraju vutru.. i na tim net plakatima svu istinu napisat o travi.. luda vizija ali danas sam pogledao zeitgeist adenium i tako dalje.. i možda to potakne sav svijet da nekim sličnim pokušajima dobiju vlast u svoje ruke, naspram onog što vlast nameće.. hah, terba se katkad malo pravit i lud.. :)) a da, prva rećenica je suvišna.. ili nije
 
12.10.2008
7
0
0
57
Ljudi, pa šta vam je . Jedini ispravan način da dođemo do našeg cilja je kroz legalne institucije sistema.
Stvar je vrlo jednostavna , barem teoretski . Trebamo nać nekog guzonju političara obavezno nepušača ( jer mi smo ipak ilegalci) kome će program bi legalizacija marihuane ( to je posve legalno , čovik ima svoj program ) , posli će mo mi glasat za njega to je opet posve legalno ( tako da ovaj dio ledene sante pod vodom može aktivno sudjelovat u realizaciji ).Kao rezultat svega mi bi postali legalni a , guzonja političar bi dobio stolicu i svi zadovoljni.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
malo zaebano
dzabe političar nepušač ako ne predstavlja nečije interese
ti interesi trebaju da se poklope sa našima
jer samo velike pare ili kritična masa mogu to da pokrenu
još nismo kritični :)icon_arrow:)
nemamo pare
najbolje što možemo da dobijemo je političar na poziciji
bez para...
lupa nam akcize 100€ po saksiji
i još se slika na sve strane :)bis:)
još par generacija da predje 20ljeta i jupi!!!
kako forum raste mislim da se nećemo načekat
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
opet mozda djeca dozive... Ali prijatelju imam djete 4 mu je godine i za 10 ak godina ce mozda bit u situaciji ko i mi svi... E pa sad mislim da ako zelimo da to nasa djeca dozive mislim da bi trebalo nesto napravit, ne danas nego jucer.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
tražimo nekoga da nas predstavlja u javnosti (možeš ti ako si raspoložen)
takođe tražimo člana foruma milionera da nas finansira
 
12.10.2008
7
0
0
57
Hvala na ukazanom povijerenje . Međutim ja kao uživaoc marihuane nisam dobar izbor.
Nije mi jasno da nemamo nekih ideja , zar toliko lošu travu pušomo?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
meni ih ne falijeva
ali su kanalisane na drugu stranu
ka životnoj egzistenciji

ako ne diluješ
ako ne pušiš po javnim mjestima
ako ne praviš sranja

ko te dira ?
bez mase nema ništa

kad već razmišljaš toliko o ovome
kako nemaš ideja ?
ja iskreno ne razmišljam već par god
 
12.10.2008
7
0
0
57
Teško je priznajem, ali treba nam samo mali optimizma . malo.
Svako promišljanje o legalizaciji je dobrodošli i korak je bliže našem cilju.
S vremenom će nas bit sve više i više i to je to. Možda se iz ove perspektive sve čini previše daleko ,tužno , crno ali nema veze i najduži put počinje sa prvim korakom.
 
09.02.2009
6
0
0
44
prvi post ...

prije svega pozdrav svim chlanovima i promatrachima.
mislim da je utopija da se opche razmišlja o legalizaciji. dekriminalizacija e o tome se vech može razgovarat. nije ovo dovoljo "plodno tlo" da bi se takve stvari opche razmatrale ...

vjerujem da je prvo što bi eventualno trebali promovirati je upotreba industrijskog hempa,naravno da se u pozadini govori i korištenju marihuane za medicinske potrebe.
vjerijem da je to jedini nachin da se šira javnost detaljnije upozna sa uživanjem THC-a
 
09.02.2009
6
0
0
44
madog je napisao(la):
a šta kažete na ovo.... jedan mix mi se mota po glavi..

mogli bi snimiti mix vutra film koji bi posle plasirali u eter..
film bi isprva sadržavao sve poruke istine koje znamo o travi, a ujedno s tim i poruke slobode, mira i zajedništva, te bi ubacili i parolu ....

Weed-4-Anyone

ideja ti je odlichna !!! evo ja se javljam samo tako ... montaža je moja stvar
 
01.02.2009
0
6
0
38
ok je sve to al ne moze se samo sjediti u mraku...
treba se nekada malo i pobuniti, al na pametan nacin, da na kraju ne bude prikazano kao skup narkomancina, a inace se takvom pricom i sve svrsi...

...al ne znam slabo da ce ista od toga ikada biti, jer mnogo je onih kojima odgovara da je sve ilegala, pokvario bi se ljudima posao, toboze manje bi profitirali, a svi na vlasti imaju koristi... sve je to politika...