Forum igrice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Izbaciti igrice?

  • DA

    Votes: 9 27,3%
  • NE

    Votes: 24 72,7%

  • Total voters
    33

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Zašto, nema razloga zašto bi izbacivali, osim ako nije do nekog preopterećenja radi rezultata, ali nevidim smisleni razlog zašto ukloniti igre.
Pustite, nek se ljudi igraju, natječu, nek se druže i kajlaju međusobno kako to inače ide u društvenim/virtualnim igrama.

Nisu produktivne, nisu motivirajuće, konzumiraju vrijeme, znaju iznervirat ali nije ni to loše- svjestan budeš koje su ti granice koncentracije normalnom i napušenom, dakle, evo da ispričam ukratko kako uspijevam zadržati prvo mjesto na Zombijima, jednostavno je - budem navaren! :D

Anyway, i dalje nedovoljno aktivan, ali zbog vanjskih utjecaja obaveza i posla, naravski neposredno aktivan jesam, javiti da sam živ i zdrav, pa ujedno i pozdrav svima koji su za pozitivan glas za gameing....

Ostalima mogu reći, nemojte igrati ako neželite i ako vam raspoloženje kvari.
Ali je sebično oduzeti već objavljenu radost tih natjecateljskih igrica, i pogtovo onima koji su postigli rezultate.
Evo toliko od mene.
Budite pozdravljeni! Ljubi vas delboy ;)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
daj daj nisam bezveze glasovao ;) igram redovno,ako sam tu,jer ćemu igre ako ih ni mi aktvni ne možemo igrat,a zaposleni moderi sumnjam da imaju vremena ko mi aktivni članovi... :)