Forum Obavijesti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Evo napokon poslije 10 godina da uvedemo i neku zvaničnu temu za obavijesti foruma i vutra.org sajta u cjelini. Kad bude novih stvari bit će objavljene ovdje. Pa da krenemo sa finim vjestima :)

@opa cupa je primljen u sabor moderatora. Više nego zaslužen položaj.

Drugi po broju lajkova od svih članova.
2700 postova
Aktivnost ne manjka godinama.
Mentor sa dosta strpljenja.

Dobrodošao u ime Vutra.org tima!

U ovoj temi se isključivo i samo dodaju vijesti. Iz tog razloga tema ostaje zaključana.

:zvezda::
 
Poslednja izmena:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Napadi na sajt i dalje traju. Prebacili smo sve kod novih hosting provajdera. Vracen je backup od pre neki dan tako da sve sto je pisano u zadnjih 24 sata je nestalo niz vjetar. Nazalost takva je situacija. Spavalo se nije tako da idem sada leci.

Opet htio bih napomenuti da podaci sajta ostaju netaknuti. Ovakvi napadi se iskljucivo rade da bih sajt ostao nedostupan.
 
Poslednja izmena:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Neulogovani (gosti) korisnici od danas nemaju dozvolu da vide linkove na sajtu. Mogu da vide samo naše interne linkove i linkove sponzora. Takođe registrovani korisnici imaju uključen anonimizator. Što znači da sajt na koji idete preko našeg sajta neće znati da ste došli sa našeg sajta. Meni je sve radilo pa probajte i vi. Ako bude problema javite se na temi problemi foruma.


Ovaj link ne vide gosti a ulogovani korisnici idu preko anonimizatora:

http://en.wikipedia.org/wiki/Mirza_Džomba


Link ka našem sajtu i sponzorima vide svi:

https://www.vutra.org/threads/forum-obavijesti.12711
 
Poslednja izmena:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ubačena je opcija nedeljni buletin. Svaki član koji je aktivan zadnjih 30 dana dobijat će nedeljni izvještaj najpopularnijih 20 tema (svake subote). Ovu opciju možete isključiti na linku koji se nalazi na dnu foruma:

https://www.vutra.org/weeklydigest/manage/

Ukoliko vam je uključena opcija da ne primate imejle onda nećete dobijati ni ovaj buletin.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pošto nismo dobili očekivani rezultat od Bitcoin donacija (treba ga nakačit na glavnu stranu) odlučili smo se za jedan dugo preskakani oblik sponzorstva unutar samih postova. Trenutno imamo nekoliko firmi partnera koji nam daju procenat od prodaje. Pokušali smo da nađemo najbolju ponudu za nas i za naše članove. Kako funkcioniše ovakav sistem?

Vi kliknete na našeg sponzora i ako kupite proizvod preko tog linka mi dobijamo procenat od 10%, 15% do 20%. Zavisi od količine prodaje koju ostvarimo na mjesečnom nivou. Link koji kliknete ubaci cookie (kolačić) u vaš browser i prati vas neko vrijeme najčešće oko 30 dana. Znači da ako ne brišete cookije i ako poručite u tih 30 dana mi dobijamo proviziju. Da poboljšamo vidljivost linka zamjenili smo riječi na sajtu sa našim partnerskim linkovima. Slijedeće riječi se automatski pretvaraju u sponzor linkove. Znači dovoljno je da ubacite neku od ovih riječi (bez linka obična riječ) i ona će postati naš partner-sponzor link:

seedsman
seedsmen
sensiseeds
sensi seeds
seedcity
seed-city
seed city
seed citya
ossc
ossca
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Preveliko je dozvoljeno stavljanje slika od 2mb. Upozoravao sam da če se nabildati forum.
Moguče je staviti sliku u fullhd 1920x1080 a da teži od 300-500kb bez gubljenja kvalitete. Na računalu to radim sa Shrink-O-Matic, optimizaciju. Nadam se da postoji plugin ili nek se članovi potrude. Mislim da je sasvim doboljno staviti do 500kb.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.